Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:02 28.06.24 
Футбол
   >> ФК Литекс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Поредните загубени 2 точкинови  
Автор BeнaбилиМодератор (4-18)
Публикувано04.04.05 14:19



Мдам... защото в Овча Купел не спечелихме 1, а загубихме 2.

80 минути имаше един отбор и после.... се събуди Чаво Янков (и показа какво дири в националния). Добре че в последната минута Трика тръгна да атакува и беше повален ( закачен, както искате така му казвайте). Трика тръгна в атака с ясната идея, ако може- да пада за дузпа; ако не - да стреля. Защитник посегна и Трика падна. Гол при всички положения щеше да има. Толкоз по темата.

Вутов не игра. Температура, стомашен вирус, нещо такова. Поне това се говореше в Ловеч. Истината както винаги ще остане някъде там. Живко влезе като резерва (е.. пак по-добре от нищо).

СЛАВИЯ: Тошев, Мечечиев, Вълканов, Караславов, Джоров, Янков(80' - ГОЛ;90' - ГОЛ), Стойков, Бл. Георгиев, Рангелов, Владимиров(37' - ЖК), Иванович

ЛИТЕКС: Господинов, Сичеро, Кирилов, Венков, Йеленкович(52' - ЖК), Р. Попов(38' - ЖК), Киси(23' - ЖК), Хидиуед(45' - ГОЛ;93' - ГОЛ(д)) , Сандриньо(76' - Живко Желев), Трика,Исайлович('69 - Мартин Кушев)

Следва мача с любимците ни от Марек...


Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Поредните загубени 2 точки [re: Beнaбили]  
Автор vogelfrei (A destiny)
Публикувано04.04.05 15:36



Дузпата беше 100%-ова, за това спор няма, иначе мачът наподобяваше този с говедата, с малката разлика, че Славия имат поне един конструктивен футболист, който да вдигне тактическата култура на отбора и да направи няколко свястни атаки, които да доведат и до гол. Жалко, но се видя, че Докото ще губи още, а в прекия двубой ще се види кой е по-достоен.

За Марек - пускайте Живко нападател и да се свършва...:)))))



Тема Re: Поредните загубени 2 точкинови [re: vogelfrei]  
Автор BeнaбилиМодератор (4-18)
Публикувано04.04.05 16:14



Аз точнои затова казах, че Чаво се събуди...

Само дето не знам дали Шум знае, че Живко може да вкарва на Марек

Сега сериозно... точно мача с Марек ме притеснява за губене на точки. Защото тези са ни стари 'дружки'... Ама да видим.

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Поредните загубени 2 точкинови [re: Beнaбили]  
Автор vogelfrei (A destiny)
Публикувано04.04.05 16:28



Дам, помня един луд мач, когато може би целият отбор беше пред нак. поле, ударихме 2-3 греди, пропуснахме дузпа и май с него приключиха шампионските амбиции :о В темата-превю за сезона писах, че това ще е един от най-тежките мачове, но ако го вземем, ставаме трети, помни думата ми. Нататък няма къде да губим точки...



Тема Re: Поредните загубени 2 точкинови [re: vogelfrei]  
Автор BeнaбилиМодератор (4-18)
Публикувано04.04.05 17:16



Абе то с Марек луди мачове колкото искаш - или топката не влизаше, или нападателите бяха като паднали от Марс... Общо взето най-неудобния ни съперник (изключваме двете пернишки недоразумения след които обикновено отбора беше в лазарета в почти пълен състав).

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Поредните загубени 2 точкинови [re: Beнaбили]  
Автор vogelfrei (A destiny)
Публикувано04.04.05 18:36



Хаха, е те пернишките бяха бодил за всички "грандове", затова в момента ги няма на футболната карта :о



Тема Марек - Литекснови [re: Beнaбили]  
Автор walcol (карък)
Публикувано04.04.05 20:17



Не ни трябва да ставаме трети, а четвърти ни устройва супер идеално.
И да паднем в Дупница, което го изключвам тотално не е фатално, защото Славия ще падне в Бургас.
Запомнете го! Иван Цветанов е уникален изрод и ще видите как ще съживи "нафтата"
А иначе за загубените точки е виновен Стоичков вижте моя постинг (дрън, дрън - Вутов бил болен). Търси си втори вратар за националния.



Тема Re: Марек - Литекснови [re: walcol]  
Автор BeнaбилиМодератор (4-18)
Публикувано04.04.05 21:09



Амиии... аз от доста народ чух, че бил болен... Истината е някъде там.

Абе устройва ни... ако пред нас са точно тези 3. И ако не стане някоя мизерия за купата. Ама Докото се дънят. И ако Слабия ни мине и тях и нас може да стане инфекция.

А на Нафтата стискам палци... като помня какви битки сме имали с тях...

Ще видим... засега САМО ЛИТЕКС

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Поредните загубени 2 точкинови [re: Beнaбили]  
Автор shevchenko (Ицках Шум)
Публикувано04.04.05 22:15



В този мач не излезнахме с мисълта - победа на всяка цена и затова първото полувреме премина в изчакване.Едните незнаеха как да вкарат гол,а другите бяха доволни и на равенството....

След като Мурад вкара,ние съвсем претъпихме устрема си към офанзивни действия.Славия от своя страна пък хич,ама хич незнаеше какво да направи.Все пак Кушев имаше шанс да вкараАко приодължава да изпуска такива положения за какво изобщо го взехме.И тогава дойде уникалният къмет на Ушатия.В крайна сметка според мен трябва да се радваме на едната точка,защото при така създалите се обстоятелства си е успех.

btw - неззнам дали помните един пробив на Трика първото полувреме.Уникален мина поне петима,шестима

В края само да спомена,че "НАЦИОНАЛНАТА" ни халфова линия беше тотално надиграна от полурезервите на Мароко Но все пак Стоичков и Лъчко Танев си знаят



Тема Re: Марек - Литекснови [re: walcol]  
Автор shevchenko (Ицках Шум)
Публикувано04.04.05 22:19



Абе незнам каквъв изрод е Иван Цветанов,ама Нафтата са си слаби,а пък и ако на Ввенци дебелия му се е доиграло много в Европа спокойно може да се подсигури с някой чернодрешко....

Относно нашият мач - резонно е този път да бием

П.С. Какво е виновен Господинов за каллитарските голове на Ушатият?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.