Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:19 27.04.24 
Футбол
   >> ФК Литекс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема biografi4ni danniнови  
Авторpitomec (Нерегистриран)
Публикувано27.02.05 10:56



fen sam na litex,kato lubimite mi futbolisti sa rosen kirilov i jivko jelev molq daite mi podrobna biografi4na i profesionalna spravka za tqh v slu4ai 4e nqkoi ot vas ima takava informacia za dvamata predvaritelno vi blagodarq



Тема Амииинови [re: pitomec]  
Автор BeнaбилиМодератор (4-18)
Публикувано27.02.05 14:31



Имам някъде със сигурност, ама са в Ловеч папките ми най-вероятно.. Ще разровя (то така или иначе мислех да правя нещо такова за целия отбор...)

ПС: Регистрирай се (ако искаш де) и минавай насам чат пат, щом си фен

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Амииинови [re: Beнaбили]  
Авторpitomec (Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 10:30



А как да се регистрирам? Ако е да стана член на фенклуба - с удоволствие,а тук в клубовете вече се регистрирах..А когато имаш възможност,напиши каквото имаш за тези двамата ... за съжаление централните медии пишат и говорят много малко за ФК Литекс ,а са пълни с подробности за чорбари,сини говеда и разни измислени чуждоземски звезди



Тема За Дир-а говорянови [re: pitomec]  
Автор BeнaбилиМодератор (4-18)
Публикувано28.02.05 10:44



Ако имаш регистрация - влизай с нея:)

Ще напиша - като си видя къде са ми папките и като имам малко повече време.

За фенклуба - не знам. Честно казано това не показва дали си фен или не Така че наистина няма значение

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: За Дир-а говорянови [re: Beнaбили]  
Автор pitomec (непознат )
Публикувано14.03.05 10:07



Ти май ме забравиА пишеш,че си много добра
моля ти се гледай да я свършиш тая работа преди да е свършило първенството



Тема Виноват :(нови [re: pitomec]  
Автор BeнaбилиМодератор (4-18)
Публикувано14.03.05 10:18



Тотално изключих...
Кажи какво точно ти трябва...

ПС: А добрата... Дубарова, "Доброта"

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Виноват :(нови [re: Beнaбили]  
Автор pitomec (непознат )
Публикувано24.03.05 17:09



Е как какво?
Кога,къде и защо са родени Росен Кирилов и Живко Желев?
Кога и къде Росен и Живко са започнали да играят футбол?
През кой наши и чужди отбори са минали? Знам,че Росен игра някъде из Диарбекира,но не си спомням точно къде...
За Росен знам,че е играл в ЦСКА но го освободили като неперспективен!?А пък тази зима драскаха да го вземат пак?!
За Живко съм чул,че е някъде от Старозагорските села,но не съм сигурен ...
А всичко това ми трябва защото съм в един офис с двама чорбари и един изпедерастял дърт подуенски галфон които непрекъснато ме апострофират,че тези двамата имали нещо много общо с чорбата, а аз не мога да се защитя с имена,дела и документи...
Не съм от най-запалените ,нито от първите фенове на Литекс,но му симпатизирам най-вече защото като че ли само той от провинциалните отбори ми дава възможност от време на време да образувам нерви на двете бройки чорбари и синия муфлон
който ми се падат и нещо като колеги



Тема Айде като за начало:нови [re: pitomec]  
Автор BeнaбилиМодератор (4-18)
Публикувано24.03.05 17:50



Каквото знам наизуст :)

Росен Кирилов - роден на 04 Януари 1973 във Видин.

Започва да играе в Бдин през 1988, през 1991 ЦСКА си го харесват и се мести на Армията. Печели с тях първенството 92-ра, купата 93-та и си играе сравнително редовно.. а после.. нещо се оплита. Даден е под наем на Спартак Плевен... и през 1996 Литекс решава да го привлече и Росен облича оранжевия екип. Това е сезонът в който се върнахме в Б група.. когато Гришата поема отбора. Следващите 2 години са ясни - завръщане в А група, първата титла. В средата на втория шампионски сезон е продаден на Аданаспорт и заиграва там. През 2001 се връща в Литекс. В момента е твърд капитан... и твърд титуляр за националния.. :) След това на няколко пъти сериозно се говореше за трансфер в Англия, а ЦСКА на няколко пъти се опита да си го върне.

Да ровя ли за друго? :)

За Живко става малко по-сложно, че спомените ми са мъгла.
Иначе е роден на 23.07.1979. И дотам...
Сега ще видя имам ли нещо тук.

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...

Редактирано от Beнaбили на 24.03.05 17:56.



Тема Re: Айде като за начало:нови [re: Beнaбили]  
Авторpitomec (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 13:56



Ако и за Живко ми напишеш,поне толкова колкото за Росен,ще ти бъда безкрайно благодарен,а и съм готов да те почерпя след някой мач на Литекс



Тема Re: Айде като за начало: [re: Beнaбили]  
Авторpitomec (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 14:06



Знаеш ли,че ако ме питат мене Живко е един от най-добрите централни защитници у нас .Смело мога да твърдя,че ако в Португалия Пл.Марков беше завел защитата на Литекс /тогава и тримата бяха в много добра форма/ резултатите нямаше да са толкова плачевни.А той заведе, Фуги,Токати,котевци,смотльовци и нам си кви други разни.Сега Стоичков срещу Швеция плати данък на същото предоверяване на разни спънати коне:
0:1 Илияна Стоянова си оправяше шортите,а Митко Шаранков гледаше какво има под шортите й
0:2 Шаранков се беше заблял да мери на око задниците на стената пред него вместо да пази другия ъгъл
0:3 Тропчо Тъпиджваков бутна човека вместо да го остави както се беше засилил сам да си падне
Като добавиш иглупостта на рендето Вьорнер и май ще се окаже вярно,че бивши и настоящи сини говеда ще го провалят като треньор




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.