Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:13 06.06.24 
Футбол
   >> ФК Литекс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Тук става сложнонови [re: pitomec]  
Автор BeнaбилиМодератор (4-18)
Публикувано30.03.05 14:15



Защото спомените ми са около нулата И ще трябва да ровя къде са ми нещата... Само да не забравя

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Ами в моментанови [re: pitomec]  
Автор BeнaбилиМодератор (4-18)
Публикувано30.03.05 14:21



реално ние имаме трима свестни защитници, които могат да са национали - Живко, Росен и Мишо Венков Нищо че е още малък последния- виж какъв мач направи срещу Швеция за младежите... Че и работата на нападението свърши (тоя номер Росен го правеше миналата година, когато нападението нещо беше решило, че не може да вкарва; а за головете на Живко, когато Феро го беше пуснал като нападател (е.. почти де..)мисля помним всички) Като добавим факта, че те са сработени и че играят заедно все пак, нещата се нареждат.

Но това си е решение на треньора все пак.

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Ами в моментанови [re: Beнaбили]  
Автор vogelfrei (A destiny)
Публикувано30.03.05 19:35



Оо, напомняш ми един любим момент, който винаги ще помня с куриозността му 8))

Всички нападатели бяха контузени и Живко вкара около 7-8 гола в три мача :о











Тема Точно за това говоря :)нови [re: vogelfrei]  
Автор BeнaбилиМодератор (4-18)
Публикувано30.03.05 21:07



Мдам... И докато някои бяха рутинни, двата гола на Марек бяха наистина изненада. Защото в онзи сезон Литекс НЕ отбеляза гол на Марек в първенството, а за купата един защитник вкара 2... Куриозно ли? Че то беше смешно. Меко казано. Айде

за който не помни :)

А Росен в колко мача вкарваше, когато нападението спеше?(последно помня при последното завръщане на Беляков, Юруков и Зоран как Росен вкарваше... (първия мач пролетта миналта година със Славия например... когато спечелихме с 1:0) А после се отпуши Беляков... чакай че потънах в спомени.. Росен може и да има голове после пак, но този го помня...)

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Ами в моментанови [re: Beнaбили]  
Авторpitomec (Нерегистриран)
Публикувано01.04.05 16:08



Абе ти ги виждаш,аз ги виждам,ама чичко Стоичко ги не вижда,пуска в националния някакви куци коне с нежни имена и ... май световното ще се състой без нас....Когато говорех за Португалия имах в предвид Живко,Росен и Загорчич защото и тримата бяха в много добра форма по това време.Ако говорим за момента то съм напълно съгласен с теб,че защитата на националния трябваше да бъде с Росен,Живко и Мишо,а на вратата с Витко с витата глава и съм сигурен,че този резил с Швеция и Унгария просто нямаше да се състой и сега вече щяхме да правим сметки в коя група ще играем в Германия.А то гледай кво стана . Баси и тренера прехвален,язък,че си е водил записки по времето когато Кройф го учеше как да ритне топката,нищо не му е останало в главата...баси и нещастния вратар,баси и нещастните защитници,ама сигурно Здравков е прав,като казва,че колеми кинти се разиграват когато успееш да пробуташ в чужбина някой и друг умрял кон от родното първенство Да не говорим,че ако наистина беше смел експериментатор чичко Стоичко,можеше да пусне напред и един Живко например...мисля си ,че би свършил повече работа от пловдивския мангал Гонзо,най-вече защото едва ли шведите знаят за голмайсторските му способности, а ония 8 гола си бяха класика от където и да ги погледнеш...



Тема Re: Точно за това говоря :)нови [re: Beнaбили]  
Авторpitomec (Нерегистриран)
Публикувано01.04.05 16:17



и като се замисля,в главата ми напират едни такива въпроси
Що за треньор е този цицко Стоичко?!? Литекс отива и бие по всичко правила на футболното изкуство говедата насред подуенските ливади,а в нац.отбора от Литекс,взима само Росен и в единия мач го слага на пейката, а в другия го мъчи като десен бег...,а в центъра на защитата слага баш вересиджийката Илияна Стоянова.Мишо Венков му прави добра игра в контрола,а не го взима в националния а взима разни тропчовци и издухани универсални рендета ,а уж щеше да подмладява отбора Шаранков от една година не става за вратар и в девически отбор тоя го туря да пази в националнияБаси и простотията



Тема Знам за кого говореше :)нови [re: pitomec]  
Автор BeнaбилиМодератор (4-18)
Публикувано01.04.05 16:48



Но там нещата са минало свършено Така че... гледаме напред. Затова и коментирах за сега.

За Вито - аз го казах в една тема във футбол - той е нестабилен. Не е истина на колко мача съм му се вбесявала... а имам много малко изпуснати мачове на Литекс от 90-та насам -къде на стадиона, къде по ртелевизията, къде на запис после... Така че имам идея какви ги твори. И на моменти става напечено заради негови гениални отигравания... като да свали топката в краката на нападател на другия отбор :) . НО има сработена защита пред себе си, с която играе от години... (като махнем разходката на Росен по Турско...) и става сравнително стабилен. И да - според мен трябва да се пробва. В контрола например. Може и да стане някоя изненада и да се окаже, че и Витовите кашкавалени пръсти ставали за нещо... Но в Унгария трябваше да играе Здравко...

Нашите тримата+ Топчо. Това би била успешна формула. Или поне по-успешна от това, което видяхме. А не да ми вика Ивайло Петков (не че и той не беше при нас де... ама е дупка) - че той Мишо е на неговия пост. Или Коловати дето и той не знае къде се намира, Кишишев и той е един блестящ... а за Универсалното ренде... Но пак ще кажа - решението си е на треньора...

За Гонзо - недей. Защото той игра. Ама наистина. Изненадващо за всички, но той поне се стараеше. За разлика от други балерини ( и очевидно не съм му фен на него, но когато си е истина няма какво да отричам)

Колкото до Живко напред - да, може. В контрола, да се види какво става. НО няма кой да играе отзад. Така че.. най-добре да си затвори защитата с него.. а за напред... ще видим.... Ако стане напечено, разместване на състава и готово. Само че каквито и сметки да правим.. да напомням ли, че Живко не беше извикан. Изобщо?

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема За Венковнови [re: pitomec]  
Автор BeнaбилиМодератор (4-18)
Публикувано01.04.05 16:49



Решението да не е в национала тези 2 срещи може и да беше правилно. Той все още играе с младежите и те имаха теоретичен шанс да се класират... А и все пак той и гол вкара - друга тема е, че младежите съвсем се издъниха... ама то 2 птички пролет не правят...

Така че ще видим. Може и да го извика другия път. Ама като му чух изявлението, че никой от младежите не го е впечатлил на мача с шведите....

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: За Венковнови [re: Beнaбили]  
Автор vogelfrei (A destiny)
Публикувано01.04.05 22:53



По-добре да се изчака, трябва повече опит в такива ситуации... Справка: Бандаловски.



Тема Re: За Венков [re: vogelfrei]  
Автор BeнaбилиМодератор (4-18)
Публикувано02.04.05 01:41



Бандаловски е друга история... А и Венков все пак игра в контрола... Не виждам причина да не пробва поне...

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.