Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:30 28.06.24 
Футбол
   >> ФК Литекс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Литекс 5-2 Ференцварошнови  
Автор vogelfrei (-r. goodfellow-)
Публикувано16.02.05 00:25





And if you need an explanation,
Then everything must GO.

Редактирано от vogelfrei на 16.02.05 01:07.



Тема Голмайстори и следващ мачнови [re: vogelfrei]  
Автор BeнaбилиМодератор (4-18)
Публикувано16.02.05 00:35



5' Сичеро [1-0]
12' Потиш [1-1]
22' Еуген Трика [2-1]
28 Зунига [3-1]
60' Липшчей [3-2]
65 Живко Желев [4-2]
85' Тодор Паланков [5-2]

Добър мач за Трика :)
Последната контрола е в петък с "Артмедия" (Слвк).

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Голмайстори и следващ мачнови [re: Beнaбили]  
Автор vogelfrei (-r. goodfellow-)
Публикувано16.02.05 00:39



Мдам, 3 асистенции и гол :) А това все пак е шампионът на Унгария, един от стабилните европейски отбори с блестяща история. Явно, че Шум е изпълнил отбора с шампионски характер, дано го задържи до другата година по това време минимум.

And if you need an explanation,
Then everything must GO.


Тема Ами той Шумнови [re: vogelfrei]  
Автор BeнaбилиМодератор (4-18)
Публикувано16.02.05 00:46



иска ШЛ след 2 години. И като му знам методите, и като знам мераците на Гришата... хич няма да се учудя :)

А Ференцварош накрая са се чудели къде се намират... ама не съм гледала мача... не моган да кажа дали ние сме били добре, или те чак толкова зле... или комбинация на двете

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Ами той Шум [re: Beнaбили]  
Автор vogelfrei (-r. goodfellow-)
Публикувано16.02.05 00:50



Да го оставят на мира, явно методите му са доста качествени... Но пък един Стойкица, например, не издържа.

And if you need an explanation,
Then everything must GO.


Тема Re: Ами той Шумнови [re: vogelfrei]  
Автор BeнaбилиМодератор (4-18)
Публикувано16.02.05 00:58



Ами мисля че ще издържи. А и ще го оставят на мира. Рядко се месят в Ловеч на треньор.. особено ако знае какво прави (що не се месиха на онова мекотело се пита в задачата). Така че се надявам да сме в борбата за титлата наесен (то не че и сега не хвърчат такива слухове, ама няма кой да се издъби чак толкова, че ние да успеем... )

OFF:Редактирай си темата, че заглавието е грешно

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Ами той Шумнови [re: Beнaбили]  
Автор vogelfrei (-r. goodfellow-)
Публикувано16.02.05 01:10



Уф, мерси :о

За пролетта е важно да се научат да играят заедно всички, все пак стана отново пъстър и фундаментално нов състав. А Шум ще успява, докато вижда смисъл в усилията си, така че Бончев и персонажът от Микре да се погрижат за по-добра атмосфера -))

And if you need an explanation,
Then everything must GO.


Тема Re: Ами той Шумнови [re: vogelfrei]  
Автор BeнaбилиМодератор (4-18)
Публикувано16.02.05 01:15



Че какво и е на атмосферата (еее. Гришата може да се реши пак да пенсионира оркестъра като се позамисля, че не го трая... ама като помня какво шоу беше не стадиона на Халмщадт... Оркестърър свири, 100-тина фена се дерат, Херо от трибуните командва отбора (че нали беше малко наказан... ама така чсно се чуваше по телевизията при положение, че микрофоните не бяха наблизо... че беше очевидно че и играчите го чуват), а феновете на Халмщадт се чудят какво става).... Спомении) Ама то оркестърът да е проблема...

Ми пъстър и нов... Само за Беляков ме е яд... че беше институция... което ми няпомня тия дни да пусна програмата и състава за пролетта...

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Ами той Шумнови [re: Beнaбили]  
Автор vogelfrei (-r. goodfellow-)
Публикувано16.02.05 12:05



Ами става дума за атмосферата в отбора изобщо, примерно да не се появи нов Флорин Пруня преди мач с Лецки ;) и тренерът да си работи спокойно и да си прави сам трансфери и всичко останало. А оркестърът е запазена марка, така че той трябва да е последната грижа на ръководството. :)

And if you need an explanation,
Then everything must GO.


Тема Re: Ами той Шумнови [re: vogelfrei]  
Автор BeнaбилиМодератор (4-18)
Публикувано16.02.05 12:37



Схванах де... ама като кажеш атмосфера и... си спомням за стадиона на Халмщадт

Абе то ако се появи нов Флорин ще стане манджа с грозде. Ама се надявам че няма... Казах ти мнението си горе- треньорът ще си работи спокойно. А и нещата изглеждат добре... да видим докъде ще я докараме.

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.