Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:39 16.06.24 
Футбол
   >> ФК Литекс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Не спечелихме купата  
Автор BeнaбилиМодератор (4-18)
Публикувано22.05.03 16:00



Можем да търси причините където си искаме. Защитниците на тезата, че Левски е купил мача, получиха нова причина да си защитават тезата. Останалите - пак се чудим защо играта ни не върви...

Каквато и да е истината, фактите са ясни - Купата отиде на Герена. А Литекс пак остава без трофей... И сега - целта е ясна - да се докопаме до евротурнирите...

Само че докога? Докога ще имаме отбор най- малкото равен по възможности на ЦСКА и на Левски и ще оставаме след тях? Докога нападателите няма да могат да оцелват вратата (и като стана дума за нападатели - не се ли усети Феро че най- добрия нападател не Литекс не е нито Десо, нито Йовов, а централния защитник)? Докога защитата ще проспива положения във важни мачове, а в маловажните ще играе на ниво... Докога???

Е сега пътя е ясен - ще се гонят 2 победи - над ЦСКА и над Локо Пд... А какво всъщност ще направим.... е ще се види.

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Не спечелихме купатанови [re: Beнaбили]  
Автор divina_ (fan-ka)
Публикувано23.05.03 15:48



Мача се реши още в началото, когато Йовов се контузи...беше ясна картинката:(А и нашта защите здраво се продъни....е, дано хванем 3-то място, че ако и то ни избяга вече наистина става лошо!Но все пак за мен основната работа е в това, че Левски СИ купи купата, иначе как ще обясним слабата ни игра?!Ох....



Тема Айде пак се почнанови [re: divina_]  
Автор BeнaбилиМодератор (4-18)
Публикувано24.05.03 13:12



Ами то по тази логика есента Гърците си бяха купили мача в Ловеч, Или Славия - мача на Овча Купе; есента.... Просто нашите се лигавят...

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Не спечелихме купатанови [re: divina_]  
Автор ivi4-cska (ЦЕСЕКАР_ПАТРИОТ)
Публикувано24.05.03 14:15



Това са смешни работи за купен финал , макар подуенци да имат тази практика да подкупват противникови футболисти .



Тема Re: Айде пак се почнанови [re: Beнaбили]  
Автор divina_ (fan-ka)
Публикувано24.05.03 16:29



Те че се лигавеха-ясно беше, ама за парите дето им плащат нямат това право да го правят!защо срещу малките отбори(или поне не дотам силните), в мачове, които не решават нищо играем силно, мобилизирано и сплотено,а в най-важния мач играхме като.....ама айде де...те НЯМАТ моралното право да се лигавят на такива мачове!И да правят елементарни грешки!Но за мен-то си беше ясно, че Левки ще вземе купата.Но спирам на тази тема, обещавам!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.