Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:10 27.04.24 
Футбол
   >> ФК Литекс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Финалът - предрешен!нови  
Автор Meйджъp™ ()
Публикувано06.05.03 01:53



Според човек, легитимирайки себе си като достоверен източник, мачът-финал за Купата на България е предрешен предварително под масата в полза на Левски.
В замяна на това Литекс ще завърши на заветното трето място в родния шампионат, даващо право на участие в евротурнирите.
За големия губещ Славия пък ще има място в "зона УЕФА" догодина, когато България ще получи още една квота за втория по престиж клубен турнир на Стария континент.

Ей това e, уважаеми фенове. Всичко е ясно, затова няма какво да се косите. Ако не стане някоя засечка в последствие (а дано!), ще гледаме как за пореден път ще се огъзим на подуянци по заповед "отгоре".







Тема Re: Финалът - предрешен!нови [re: Meйджъp™]  
Автор radobg™ (cia)
Публикувано06.05.03 05:58



супер



Тема БРЕХ!нови [re: Meйджъp™]  
Автор _ScorpioN_ (black)
Публикувано06.05.03 09:51



Баба Ванга си имаме даже!


~ScorpioN~
© Всички права запазени.



Тема Старата песен на нов гласнови [re: Meйджъp™]  
Автор BeнaбилиМодератор (4-18)
Публикувано06.05.03 19:12



Аз пък от достоверен източник ви казвам че уговорка поне засега няма!

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема хахаххаханови [re: Meйджъp™]  
Автор в 9O-тaтa минyтa (и гоооооол)
Публикувано06.05.03 21:20



това ми звучи като евтино оправдание Мейдж :)))


Купата е синя и не виждам нищо по-нормално от това да остане за 24-ти път при сините

Дучето е в мензис,всичко е червено !




Тема Re: хахаххаханови [re: в 9O-тaтa минyтa]  
Автор Meйджъp™ ()
Публикувано07.05.03 14:11



Ако мачът се играе едно към едно без договорки и съдийски реверанси, ще ви скъсаме задниците, въпреки селския манталитет и шубето Запорожио.

Моли се Батков (или там който е вашият човек с куфарчето) да е толкова вещ в игрите под масата колкото Сираков, че иначе ще има секс , секс , секс ...Или както пееше агитката на нафтата: "Купата за нас, супата за вас".








Тема Абенови [re: Meйджъp™]  
Автор BeнaбилиМодератор (4-18)
Публикувано07.05.03 15:10



то ако техния човек беше ловък с куфарчетата щяха да водят в шампионата... това в духа на темата...

Иначе : какво си тръгнал точно на него да обясняваш нещата. Много добре знаеш че Левски и с Долно Нанагорнище да играеше, Блюфи ще продължи да обяснява колко силен отбор е Левски и как никой не може да го бие... И то докато Горно Нанадолнище побеждава...

А колкото до селския манталитет - явно някои о(т)бори са забравили какъв бой са яли от Литекс... Или по точно някои фенове на тези отбори.

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Абенови [re: Beнaбили]  
Автор Meйджъp™ ()
Публикувано08.05.03 00:24



Въпросните фенове да си гризкат осморките и да не се обаждат много-много.





Тема Re: Абенови [re: Meйджъp™]  
Автор BeнaбилиМодератор (4-18)
Публикувано08.05.03 10:18



Осморките бяха на едни други фенове.. Тези бяха само с четворки :)

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Да де....нови [re: Meйджъp™]  
Автор divina_ (fan-ka)
Публикувано08.05.03 17:03



Че мисля и аз така-това е ясно. Аз също мисля, че Левски ще вземат купата, защото купата няма да отиде при по-добрия отбор, с по-добри играчи, а ще отиде при онзи отбор, който си плаща.Винаги е било така, не ми се вярва, че този път ще е различно. Всички се надяваме на честен и обективен двубой, ама май няма да стане.
Все пак-дано не съм права:)))

Редактирано от divina_ на 08.05.03 17:07.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.