Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:44 17.05.24 
Футбол
   >> ФК Литекс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Айде да мачкаме Марек!нови  
Автор divina_ (I am)
Публикувано08.04.03 12:43



Днес изтеглиха жребия за Купата на България!
Този вариант беше най-добрия-сега вече почти можем да си честитим финала!



Тема Не бързай.... [re: divina_]  
Автор BeнaбилиМодератор (4-18)
Публикувано08.04.03 13:46



Финала не е толкова сигурен колкото си мислиш...
За даидем трябва да вкараме поне някой и друг гол.... а напоследък това не ни е най силната страна... А и защитата да не заспива...

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Е, да де.....нови [re: Beнaбили]  
Автор divina_ (I am)
Публикувано08.04.03 15:15



E, ясно е, че няма да е толкова лесно-ще бъде като всеки футболен мач-не трябва да се подценява противника, но мисля, че ще успеем да стигнем до финала!Трябва да се стегнат, щото няма накъде иначе. Смятам, че няма да се случи да играем като на Герена-би трябвало тренера да ги е постреснал малко, че дано се амбицират. Но все пак-това е по-добрия вариант за съперник-ако ни се беше паднал Левски, можеше историята да се повтори и щяхме само да сънуваме финал. А сега май ще е по-лесно...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.