Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:02 17.04.24 
Футбол
   >> ФК Литекс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ганкиното?  
Автор Meйджъp™ (no comment)
Публикувано06.04.03 18:36



Кур за Феро, мамичката му мръсна селяндурска! Това нещастно провинциално лайно с жалкия си селски манталитет докара отбора до просешка тояга, дееба боклука дееба. Всеки път една и съща тактика - отпред за 0:0, отзад какво стане. Мамка му, запорожец убит, да ходи в някое тетевенско село да си прокарва жалките тактически прийоми - Литекс, като отбор с претенции, трябва да има тренор с претенции... А не някакъв малодушен селяк, който само убива потенциала на отбора.

Евала на Лескито - играха добре, атрактивно, заслужено победиха. Литекс също се стараха, но за да си голям отбор трябва манталитет.

ай сиктир!



2 + 2 = 5

Тема Re: Ганкиното?нови [re: Meйджъp™]  
Автор Alabao13 (cry me a river)
Публикувано06.04.03 19:21



Ама много сте смешни! Един и същ резултат направихте с един и същ отбор в рамките на един сезон (3 на 0).... Как може да се излагате така? Тц тц тц тц.... :(

Me voy otra vez... Ay, te dejo Madrid.. muy lejos...


Тема Re: Ганкиното?нови [re: Alabao13]  
Автор radobg™ (web dev)
Публикувано06.04.03 19:27



интересно ми е дали ще си на същото мнение, ако същият сценарий се повтори на 11.05



Тема Интересно ти е....нови [re: radobg™]  
Автор Alabao13 (cry me a river)
Публикувано07.04.03 10:27



А на мен ми е интересно какви ще ги говориш, като направим някакъв насран Х на Герена и никой не остане доволен.... Защото дербитата между двата отбора вече нямат същия заряд като навремето. Щом вие писнахте, че сте били продали мача с нас есента ?!?

Така че не си размахвай "копитцето", ами гледай поне Х да докопате....щото има и друг вариант, ама той е с масови самоубийства на левскари

Me voy otra vez... Ay, te dejo Madrid.. muy lejos...


Тема пропускашнови [re: Alabao13]  
Автор radobg™ (web dev)
Публикувано08.04.03 00:45



3тия вариант: един дебел левскарски кур в червеният задник



Тема Разговори Левски- ЦСКАнови [re: radobg™]  
Автор BeнaбилиМодератор (4-18)
Публикувано08.04.03 13:48



не в този клуб :)
Имате си клубове!!!

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Ганкиното?нови [re: Meйджъp™]  
Автор HlTlO (Експерт)
Публикувано08.04.03 14:31



Ако знаеше какво е предимно населението на тетевенските села нямаше да говориш така за Феро!

TAKE IT EASY, BUT TAKE IT ALL!


Тема Re: Ганкиното?нови [re: Meйджъp™]  
Автор BeнaбилиМодератор (4-18)
Публикувано08.04.03 14:45



Че тактиката пак беше сбъркана - беше... МАкар че на това на терена много трудно можеше да му се каже тактика.. по скоро беше самосиндикално щуране по терена в опитите все пак да се направи нещо... Ама то така не става... и срещу Горно Нанадолнище да играем, така нищо няма да излезе...Само дето нашите за не знам вече кой пореден мач правят все същото.. Добре че поне на реванша със Славия посмениха тактиката - докато падна втория гол де - после пак същото....

А защо нападателите ни така и не успяха да надбягат сравнително бавната защита на Левски, така и не ми стана ясно... Мързеше ли ги, бяха прекалили в доскотеките предните дни ли, какво ли? Ама факта е че състезатели с пъти по- бързи от Легендата да кажем, бяха изпреварвани като пътни знаци от него, че чак и имаше възможност да се обърне и да спре атаклите ни...... е това на какво причлича?!?!?

ДА видим каква ще я къдрят нашите в сряда срещу Черно море... Поне на стадиона ще е забавно - ако по терена е скучно поне ще е забавно при треньорите... Макар че едва ли ще се получат весели неща като ритниците на Лафчис и Херо навремето (спомени, спомени..). Ама Вили няма да пропусне да направи шоу... особено ако нашите си играят тяхната игра и варненци падат :) Пък дори и да поведат (което ме съмнвява) . Вилипак щенамери повод да разсмее половин България :))

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Разговори Левски- ЦСКАнови [re: Beнaбили]  
Автор radobg™ (web dev)
Публикувано09.04.03 02:03



извинявай тогава... няма повече да тъпкам пипера



Тема Re: Разговори Левски- ЦСКАнови [re: radobg™]  
Автор BeнaбилиМодератор (4-18)
Публикувано09.04.03 02:21



Извинен си :)

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.