Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:19 17.05.24 
Футбол
   >> ФК Литекс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема elate v sofia da vidiute...нови  
Авторstrezo (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 05:25



EVROPA!

LEVSKI!



Тема Хахаханови [re: strezo]  
Автор Meйджъp™ (тайфун)
Публикувано17.11.01 11:45



Ще минат на път за ИСТИНСКАТА ЕВРОПА

"Да бъдем толерантни с останалите - нека пишем на кирилица!"


Тема Re: Хахаханови [re: Meйджъp™]  
Автор deckoff (Iron)
Публикувано17.11.01 14:27



Ами добре , ще публикувам при първа възможност снимки от квартал герена , и примерно пазара до спирката на К.Величков на метрото . Бих пуснал и Лъвов мост , но мозе да влизат и малки деца . Тва са 3 произволни места . попити с евопейски дух , за които се сещам .
Аиде , честита европа .

Up the Irons


Тема Европа линови [re: deckoff]  
Автор Meйджъp™ (тайфун)
Публикувано18.11.01 00:06



За Бит пазар, който е на 10 минути пеш от Герена въобще да не говорим

"Да бъдем толерантни с останалите - нека пишем на кирилица!"


Тема vie da ne ste hamerikanzi?нови [re: Meйджъp™]  
Автор navy (razmishljavasht)
Публикувано18.11.01 00:31



A?

And justice for all


Тема Re: vie da ne ste hamerikanzi?нови [re: navy]  
Автор deckoff (Iron)
Публикувано18.11.01 11:13



Не що , но съм видиял това онова , а мразя да ми излагат подобни мнения , без да имат доводи да се защитят

Up the Irons


Тема Голямото село, наречено Софиянови [re: deckoff]  
Автор Meйджъp™ (тайфун)
Публикувано18.11.01 20:17



Не съм живял за повече от месец извън София, т.е. кореняк софианец съм и не съм предубеден по въпроса и най-важното - имам преки впечатления за нещата. След тези разяснения мога отговорно да кажа СОФИЯ Е ЕДНО ГОЛЯМО СЕЛО! Почти във всички отношения. Това е. И все пак сме във футболен, а не в социален футбол и в тази връзка ще кажа, че ми много кеф, когато някой провинциален тим набие канчето на някои от т.нар. софийски грандове! Една от причините да уважавам Литекс (доскоро и Нафтата). Чао.



"Да бъдем толерантни с останалите - нека пишем на кирилица!"


Тема Re: Голямото село, наречено Софиянови [re: Meйджъp™]  
Автор navy (razmishljavasht)
Публикувано18.11.01 21:20



znaesh li, ne moga da si objasnja zlobata ti po otnoshenie na grandovete izobshto. A che Sofia e edin prekrasen grad njama i smisal da zapochvame spor, shtoto pone sam vidjal tova i onova, ta moajta baza za sravnenie e dosta dobra. Tvoeto mnenie mi prilicha po-skoro na nihilizma , obhvanal goljama chast ot bulgarite.
A pak za futbol- uvajavam uspelite, a ne ednodnevnite javlemija. I Naftata , i Lovech za sega sa nishto poveche ot ednodnevki.

And justice for all


Тема Oleleiнови [re: strezo]  
Автор Duke Nukem (новак)
Публикувано18.11.01 22:40



Doidoh da va vidq kvo predstavlqvahte i to kvo se okaza. Sqkakav stadion pylen s goveda det prili4a na gradsko smeti6te! Stra6ni ste ei... be pone da ne miri6e6e tolkoz ama... LEVSKI e ko4inaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!



Тема За София и "грандовете"нови [re: navy]  
Автор Meйджъp™ (тайфун)
Публикувано19.11.01 01:30



Има една много хубава сентенция "Да славиш силните е лесно". В смисълът й се крие моето отношение към грандовете, не само в България, но и по света! А какво да кажа за т.нар. "фенове" на т.нар. "грандове" в българския футбол?! Могат ли да подкрепят отборите си в трудните моменти? Левскарите си бяха глътнали тромбите на решаващия мач с Бешикташ преди две години. С Галатасарай било същото казват, не съм бил и не знам. Тази година поставиха антирекорд по посещение на мач от евротурнирите. Това ли са верните фенове? Това ли е великата публика? А Чорбето? Играели слабо и затова не им ходели хора на мачовете. Без да оправдавам тюфлеците, които разхождат червената фланелка, ама и да си най-надъхания футболист ще ти се отще да се натягаш за пред 500 люпещи семки зрители. Какви са тези легенди за "великите фенове милиони", които се разтягат от двата лагера. Истинските фенове са не повече от 1000-2000. Това е истината.

А относно засегнатия въпрос за София - за мен си остава едно голямо село. Не че е грозен град - просто много селяни живеят в него (под селяни разбирай хора със селски манталитет, а не хора, които идват от провинцията). И такъв селянин като изтърси под влияние на дебилското си самочувствие някоя глупост от типа "Вие в Горно Нанагорнище сте селяни" направо настава смях в залата. Тръгнал селянинът да обижда другите на селянин! Егати смешката! Та заради такива селяни, София е ГОЛЯМОТО СЕЛО в България.
И аз съм бил на доста места и имам база за сравнение - един Пловдив, една Варна са къде-къде по-хубави места. В чуждестранен аспект е излишно да спорим. Е не знам дали знаеш, но поне пуснаха фонтана пред НДК :)

Може ли личен въпрос: Къде живееш? Някъде в Германия май беше, но кой град?

Айде чао ти. Прости за дългия постинг ама нещо съм се развихрил под въздействие на ненадейно обвзелото ме вдъхновение

"Да бъдем толерантни с останалите - нека пишем на кирилица!"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.