Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:56 30.05.24 
Футбол
   >> ФК Литекс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Купени мачове?  
АвторЛoвчaлия (Нерегистриран)
Публикувано15.06.01 08:48



Както се казва Ловеч взе купата а други духат супата! От Ловеч съм и съм фен на отбора, но нещо не ми харесва - мисля си че всичко е наредено - имам предвид и първенството и купата с изключение на финала! Говори се че тази година Гришата казал, че играем честно ама аз не вярвам - то в България кой играе честно? От Левски уважавам единствено Гонзо щото е мъж на терена и Наско Сираков, който е дал много на клуба - и аз бях левскар преди ЛИТЕКС:))



Тема Re: Купени мачове?нови [re: Лoвчaлия]  
Автор tron (KillerOfGiants)
Публикувано15.06.01 09:43



По цял свят има купени и уговорени мачове-да си припомним какво става в края на всеки сезон в Италия.Може би единствено Англия е изключение.Но тъй като сме в България-да си говорим за нашите си отбори...
Не знам доколко се купуват и уреждат мачове,но е ясно,че никой не играе еднакво срещу различни противници."Големите" открай време си имат сателити,с които резултатите са ясни далеч преди началото на сезона...Само да ти припомня отношенията ви с Добруджа...
Да не си говорим пък за мачовете ви с нас преди две години за шампионата и за купата...
Абе,истината е,че без такива неща няма да минем...

We kissed the girls,
We drank the wine
So why,the hell, not die...


Тема Re: Купени мачове?нови [re: tron]  
АвторArsenall (Нерегистриран)
Публикувано15.06.01 13:38



Abe hubavo e,che si go priznavash,znachi...Stoto niama da se lyjem i futbolnoto pristrastie niama da proiaviavame,ama koeto si e ochevidno,si e ochevidno-a imenno che pechelite dosta ot machovete samo ne i s futbolni kachestva...Po cial sviat ima satelitni machove i smetki ,ama v rodinicata ni mai sa nai-mnogo...I tochno Lovech doprinese za tva...za tva ne vi obicham otborcheto,ama vas nevinnite mu fenove vi uvajavam i za tva si spestiavam dosta ot vseobshtata istina za vashta "futbolna "politika!



Тема Re: Купени мачове?нови [re: Arsenall]  
АвторЛoвчaлия (Нерегистриран)
Публикувано15.06.01 14:25



Що се отнася до уредените мачове същотото беше и между Велбъжд и Левски ама то си е ясно - всички сме в кюпа - само ние феновете си мислим че е интересно ама балъците свършиха:)) То какво представляваме се вижда през август като почнат евротурнирите.....



Тема Re: Купени мачове?нови [re: Arsenall]  
Автор tron (KillerOfGiants)
Публикувано15.06.01 17:20



Много се извинявам,но ако случайно не си ме срещал друг път из клубовете-аз съм цесекар,та дрънкам....
И ще ти кажа,че в България става първи не този,който играе най-добър футбол,а този,който "напазарува" най-много точки-прави си изводите...

We kissed the girls,
We drank the wine
So why,the hell, not die...


Тема Re: Купени мачове?нови [re: tron]  
АвторArsenall (Нерегистриран)
Публикувано17.06.01 22:48



Aide aide pak chorbarskite opravdania...vie pyk ako ne izmislite neshto niama da go byde...smeshni ste,ne za drugo...a pyk e normalno kato se "napazaruva nai-dobroto v Bylgaria" da igraesh i nai-dobria futbol...



Тема Re: Купени мачове?нови [re: Arsenall]  
Автор deckoff (непознат)
Публикувано18.06.01 13:17



И кое ви е най-доборто Мечо телкийски , Гошко бачев или легендата . Или 4:0 нищо не ти говори а . Футболистите ви взеха да се блешят като болно от базедова болест още на 20 минута . Отделно че си бяхте за 1- 2 червени картона пък във втория мач , и за едно наказание тип Берое - изгонване на отбора от купата и лигата . Ама понеже 50 години ви били мачкали ЦСКА и комунистите( то всеки знае че и Батето и Вуцов нямат нищо общо с Тато , пък от кой отбор ли са)и решиха да не ви малтретират компенсирайки за изстраданите ви само 14 титли по червено време . Аиде ако има отбор който е купил най-много мачове тва сте вие . И не говори за нашите 2 титли , щото вие купувате и правите машинации още от преди да влезем в а група ( 4:1 сле гол в 1800 мин срещу нас) и продължавате след като спряхме .
Абе ако имате достойнство трябва въобще да не си отваряте устата.
А сигурно сега Милко Балев стои и се записва как се печелят титли с машинации , той горкия се единствено се е сетил да привлича добри играчи , а то имало и по-лесни начини .
Само Ловеч

Up the Irons


Тема Re: Купени мачове?нови [re: deckoff]  
АвторArsenall (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 23:00



Aha znachi...Ami uvajaemi Deckoff otnosno futbolistite na Levski bi triabvalo da si osyznal,che sa prosto nai-dobrite v Bylgaria-ne se gordei prekaleno mnogo s tva 4:0,zashtoto ti tochno spomena ,che stavashe vypros za cherveni kartoni,neshtoto koeto vi se spestiava redovno,kogato ste domakini!Poznai zashto?...I kato si otgovorish chestno sam za sebe si-chak togava pomisli koi nai-mnogo machove kupil i kvo oshte napravil ot toia sort!Zashtot ste silni!!,no shtiahte da bydete i obichani i uvajavani syshto,ako igraehte chestno.I razbirsh li niakak naglo mi zvuchi niakoi fen na Lovech da mi govori za korupcia!Zashtoto ne otricham-i v Levski ia e imala-no otbor,chiito edinstveni uspehi sa postignati osnovno s pari i s po malko ot drugite neobhodimi kachestva za edin Shampion,ne moje da mi govori za korupcia!E izkluchvam kupata kiato vzehte v Sofia,zaslujihte si ia!I dano vi stane navik da pobejdavate taka,s futbol,a ne po nachina na Grishata...Ami syjaliavam,che kazah vsichko tova i e napylno logichno da se obidish,kato chovek,obichasht otbora si,no po syshtata logika i na men ne mi stana priatno ot tvoito pisanie



Тема Re: Купени мачове?нови [re: Arsenall]  
Автор deckoff (непознат)
Публикувано20.06.01 13:49



Значи виж статията на Меридиан Мач Левски пак е шанмион от 20 . 6. 01 ( днес ) Повече нищо няма да казвам .
Иначе не се обиждам , всеки има право на мнение - ти си имаш твоето , аз моето .Вярвам че и сред Левскарите има интелигентни хора ( това на майтап , във всички агитки има и тъпаци , и готини хора)
До 3тия кръг
Чао
Само Ловеч

Up the Irons

Редактирано от deckoff на 20.06.01 13:54.



Тема Re: Купени мачове?нови [re: Лoвчaлия]  
АвторArsenall (Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 15:50



AMi da ti kaja chestno ne uspiah da vidia vyprosnia broi na Mm.No samo edno shte ti kaja-ne zadraviai che tove e chorbarski vestnik!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.