Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:42 20.06.24 
Футбол
   >> ФК Литекс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Deckoff e GROZEN LOVE6KI MINETнови  
Автор L_Nikon (Синя окупация)
Публикувано01.06.01 19:38



I ne samo towa maikati se 6iba za galti stotinki i izpolzwani kapa4ki na centralna gara w sofiq. A za ba6tati da ne goworime 6toto i ti ne znae6 koi e toi.


MNOGO POZDRAWI OT SOFIQ.

I SAMO LEVSKI DA GO DUHATE TAM NA SELO.



Тема Re: Deckoff e GROZEN LOVE6KI MINETнови [re: L_Nikon]  
Авторdeckoff (Нерегистриран)
Публикувано02.06.01 15:15



Много си умен . Давай все така .
Смешното в тази ситуация е , че аз живея в София , и то в апартанемт за толкова пари , колкото цялата ти рода не е виждала накуп . Ако ми дойдеш на гости , ще ти покажа НДК . Ама знам че трябва първо да събереш пари , щото со центъра е много път от шопските села . Аиде , ще те чакам , дано до година две успееш
И научи нещо друго от маика ти и циганка и бачка на централна гара . Писал си го на много хора много пъти и не си оригинален .
Само Ловеч



Тема Re: Deckoff e GROZEN LOVE6KI MINETнови [re: deckoff]  
Автор L_Nikon (Синя окупация)
Публикувано02.06.01 19:51



Не знам някаде да съм обсъждал финансовото ти състояние бе тъп селяндур. А може и да греша за майкати и тя да се е преместила на лъвов мост(незнам щото по курви не ходя) слушам само слухове за нея. А ти да не си някои педал, че ме каниш на гости "sorry" ама по мъжко не съм ходил а и няма да ходя.


Айде и кур за ловеч,цска и всички други малки отборчета от миманса



Тема Re: Deckoff e GROZEN LOVE6KI MINET [re: L_Nikon]  
Авторdeckoff (Нерегистриран)
Публикувано03.06.01 18:19



Аз те каня от добронамереност , да видиш центъра на София , щото сигурно е тъпо и адски скучно да живееш на герена и да гледаш циганите на гарата в подуене цял живот, ама като не искаш... , твой си проблем . Иначе нито съм содомист , нито педераст , така че с мъжки говеда не го правя . А за майка ми - грешни слухове чуваш. Толкова по тоя въпрос
40




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.