Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:01 26.04.24 
Любители на животните
   >> Рибки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: начинаеща с желание да отглежда гупинови [re: тъти]  
АвторПлaтaтa (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 20:20



Ами то не се изисква кой знае какво...Ако нямаш лампа-няма проблем и моите водорасли са без лампа и така добре си виреятА колкото за пясък,ами ъъъъъъ те са и без пясък с по един камък отгоре да ги задържа....



Тема Re: начинаеща с желание да отглежда гупинови [re: Плaтaтa]  
Автортъти (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 14:01



Ами как тогава са живи и нямат пясък?Страх ме е,че водата ми ще почне да позеленява.Какви водорасли гледате?Чела съм,че ако е малко светлината ще има проблеми,ако е в повече пак ще има проблеми.Затова си мисля,че отглеждането им е много трудно.



Тема Re: начинаеща с желание да отглежда гупинови [re: тъти]  
АвторБpeмeнaтa Xeлepka (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 20:31



Ами може да са в саксийка бе момиче.
Освен това водата позеленява от силната светлина, не от растенията. И по специално не позеленява водата а стъклата на аквариума. Ето защо трябва периодично да се чистят. И отглеждането на водни растения, не на водорасли - водораслите са нещо съвсем друго, не е никак трудно, а пък при живородни рибки е препоръчително за да се крият новородените. Може да започнеш с ВОДНА ЧУМА, егерия, ламинофилия....



Тема Re: начинаеща с желание да отглежда гупинови [re: тъти]  
Автор VladoR (любител)
Публикувано17.02.06 08:09



И "гола" стая без мебели се чисти по-лесно от обзаведена стая.

Теб ако те оставят в една "гола" стая без мебели как ще се чувстваш?



Тема Re: начинаеща с желание да отглежда гупинови [re: VladoR]  
Автортъти (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 10:53



Никой не се е родил научен,нали.Този форум е затова-да питаш ако не знаеш.



Тема Re: начинаеща с желание да отглежда гупинови [re: тъти]  
Авторбpeмeннaтa xeлepka (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 16:34



да така е но ти изказваш мнения: мисля че...
чела съм че...
значи не говорим за това дали си научена или не. Значи след като мислиш и си чела, значи знаеш!



Тема Re: начинаеща с желание да отглежда гупинови [re: бpeмeннaтa xeлepka]  
Автортъти (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 17:14



Не мога да изказвам мнение,след като не съм се сблъсквала с тези проблеми.Това,което казвам е мнението на този,който го е написал,а не моето.Има разлика,нали.Впрочем не ми се спори за глупости.Тук се говори за рибки.Ако в този форум се отнасят така към всички начинаещи-жалко.Ще потърся помощ от другаде.Довиждане!



Тема Re: начинаеща с желание да отглежда гупинови [re: тъти]  
АвторPlatata (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 21:57



Ами аз знам,че имам някакъв мъх,ама какъв точно беше- не знам..Не ги знам как живеят без пясък-сигурно си набяват всичко необходимо от водатаПонеже лятото се местим на село и си местя и рибите в друг аквариум и там е значително по-светло.А моят аквариум е тамън като твоя-май само дето е 23 литра,ама то няма значение...Та там ги местим на малко по-широко-не е кой знае какво,но пак..(да има и за тях ваканция)Та по принцип не седят на много светло и водорослите,които се опитвам да завъдя и са по-светлолюбиви ми умират...(вие ще речете как си гледа тая рибите)(ама не е така)А като ги преместя на другото място и като ми зеленяса водата(да,да, водата,а не стъклото,защото иначе само то зеленясва)не мога да си видя рибите и трябва да им сменям водата на около 2 седмициНаправо си откачам...Ама аз си ги обичкам и си им я сменям-какво да ги правя...



Тема Re: начинаеща с желание да отглежда гупинови [re: тъти]  
АвторПлaтaтa (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 22:05



Ей,не дей така...



Тема виж сега извинявай, ако съм те засегналанови [re: тъти]  
Авторбpeмeннaтa xeлepka (Нерегистриран)
Публикувано18.02.06 08:28



Обаче ставаше въпрос за това:

В отговор на:

Чела съм,че ако е малко светлината ще има проблеми,ако е в повече пак ще има проблеми.Затова си мисля,че отглеждането им е много трудно.



Ние ти казваме, че по-добре е да засадиш естесвенирастения, ти казваш, мнение, че се отглеждат трудно... После пък пишеш:

В отговор на:

Не мога да изказвам мнение,след като не съм се сблъсквала с тези проблеми.Това,което казвам е мнението на този,който го е написал,а не моето



разгледай тези аквариумчета, до 100 Л на едни руснаци, и прецени, твоя няма ли да е по-красив с естесвени водини растения?


и успех с гупите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.