Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:25 22.05.24 
Любители на животните
   >> Рибки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Куриозни случки с рибкинови [re: loony]  
Автор WHunter (Изтръпнал)
Публикувано20.07.02 10:14



Кат иска да си го гледа, ами да си го гледа, ако беше попитал мога ли, не мога ли... Със сигурност щяхме да му обясним, ама той ми влиза и казва "искам тази риба"...Аз кво да тръгна да го обеждавам "аман заман недей си я купува" .... Той си я харесал, и тя ще си живее при него, даже на рибата ще и е много добре...
Като са такива всезнайковци да се оправят сами!!!

Далеч съм от мисълта си.


Тема Re: Куриозни случки с рибкинови [re: loony]  
Автор WHunter (Изтръпнал)
Публикувано20.07.02 10:19



Имаше даже един, който беше загрижен и питаше, ама явно незнамеше кво да пита...
Взе си 3 костенурки червенобузи, и ме пита дали ще се чувстват добре в аквариум с гупи... не..беше формулирано така: "Дали ще им е хубаво с гупи"
И аз викам "Хубаво ще им е, що пък да не им е хубаво" ...
Живата храна е най-полезна...
Само му казах да внимава да не си удави костенурките, и той си купи приставка към аквариума специално за костенурките...
И пак ако беше питал кво ще стане с гупите... тогава събитията щяха да протекът по друг начин.

Далеч съм от мисълта си.


Тема Re: Куриозни случки с рибкинови [re: WHunter]  
Автор loony (непознат)
Публикувано20.07.02 10:22



nakoga da sa ti kazvali 4e imash 4erno 4uvstvo za humor? :-)))



Тема Re: Куриозни случки с рибкинови [re: loony]  
Автор WHunter (Изтръпнал)
Публикувано20.07.02 10:26



И да ми го кажат, това няма да промени фактите.
Аз и от другото имам (бялото) ама черното ми е по в стила...

Далеч съм от мисълта си.


Тема Re: Куриозни случки с рибкинови [re: WHunter]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано21.07.02 11:09



Страшна работа! И аз бях попаднала на "хищна гупа" преди време Ама я излових доста бързо и нямах Големи поражения. Пък и дума не може да става за описаното от теб Изкормване Това си е цяла находка и Браво!, че си се ориентирал правилно към магазина

"Тя се двоуми, тя се колебае
Казано с две думи - Жена е!"

Расин


Тема Re: Куриозни случки с рибкинови [re: WHunter]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано22.07.02 01:00



eee stiga be - ti si postypil mnogo gadno
pri nas v magazinite pod vseki akvarium ima opisanie na ribkite vytre - pri kva temperatura jiveiat, kvo iadat i s kvi ribi sa syvmestimi, i drugo info imashe ma ne se seshtam - niama da e losho i vie v magazina da slojite takiva shtom vi myrzi da kazvate na klientite . . . .bahti az ako doida i si haresam neshto i vie ne me predupredite che ne triabvada se mesha s opredelni ribi drug pyt kraky mi niama da stypi pri vas . . . . .loshi hora ei . . . .ne gi e sram.



Тема Re: Intruderнови [re: WHunter]  
Автор Boby_ (110)
Публикувано22.07.02 10:49



Имаше транскриптуси. Може би си чувал за тях?
А иначе от юлидохромисите в София можеш да намериш марлиери, малко по-рядко се срещат регани, а най-редки са транскриптус. Не съм чувал в България да се гледат други от род юлидохромис.

Stonewall - Can't we see
We're our own worst enemy


Тема Re: Куриозни случки с рибкинови [re: WHunter]  
Автор Boby_ (110)
Публикувано22.07.02 11:01



Мисля, че такова премълчаване на истината е абсолютно НЕДОПУСТИМО. Не неприятно, не лошо, а именно НЕДОПУСТИМО.

Stonewall - Can't we see
We're our own worst enemy


Тема Re: Куриозни случки с рибкинови [re: RollinStoner]  
Автор WHunter (Изтръпнал)
Публикувано25.07.02 12:37



Аз се върнах, след 5 дневно отсъствие!!!
Ония клиент пак дойде и е даже много доволен, нищо си му няма на глупите!!!
И даже биоцелатума си е наред...А оная с костенурките вече гледа само костенурки.... на руснака му изчезнаха само неонките....и вече без да знае е заклет фен на цихлидите...(като мен) .
Нас не ни мързи.... просто някой път, някой хора си заслужават отношението, а и аз ви разказвам само лошите случки...защото тези с хепи енд са всеки божи ден... не ни спират устите да се обясняваме на клиентите за тази или онази рибка... обаче има и такива дето Ъ!
Няма кво да ме обвинявате в разни конспирации с клиенти, защото си им обяснявам на хората.. те тея са просто единични случай... (досега са 3)
А на ден влизат доста повече хора в магазина и им се обяснява подробно за всичко което ги или не ги интересува.

Далеч съм от мисълта си.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.