Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:17 25.05.24 
Професионални
   >> Финанси
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Не, гребло.нови [re: eFFeXX]  
Автор devaluator ()
Публикувано19.02.09 11:04



По нашия край фурнаджийски лопати наричаме хората, които пишат с две различни имена в една и съща тема. Да не хвърлям голословни обвинения, но заядливостта ти и някои други особености в "стила" ти определено ме карат да мисля, че си такъв.
Чел ли си историята за самурая, който настъпил градинското гребло?





Тема лопаткааа, лопаткаааааааааанови [re: devaluator]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано19.02.09 18:11



да бе,

сигурно баба ти е писала с два различни ника в един и същи форум, и за това по "вашия край" така викат на фурнаджийските лопати ....



и странно как в цяла България разбират нещо съвсем различно а по "вашия край" ... това

ей, голяма работа си пич,
изръси една щуротия, после като се видя на тясно, вместо да си замълчиш, изръси още по-голяма щуротия, а щом се издъни и с Градската баня с фотоволтаик ... смени посоката и взе да ми разправяш басни за самураи и гребла и за на баба ти двата ника в един и същи форум!!!

браво !!!!

айде питай сега модератора дали пиша с два ника, и после иди питай баба си да ти каже че в България обикновено настъпват мотика а не градинско гребло

а за десерт може пак да отидеш на симпозиумче в Гърция и да ги баламосваш с фотоволтаиците .. че тук май не минават лакърдиите ти



Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!

Тема Re: лопаткааа, лопаткаааааааааанови [re: eFFeXX]  
Автор devaluator ()
Публикувано19.02.09 19:20



Продължаваш да се заяждаш, зер не си способен в друга област. Хайде ти иди питай своята баба кога в България е имало самураи

И не ми излизай с питания до модератора, най-лесно е да влезеш през прокси сървър.
Явно си голям специалист... някой друг знае ли това или сте само ти и второто ти аз? Ей, това търговчетата сте много забавни, като започнете да си внушавате, че сте експерти
Последно не разбрах - как ги давате фотоволтаиците и има ли отстъпка за количество?


...Пускам търсачка за думата "симпозиум" в темата и не намирам нищо преди теб. Явно... употребата на две различни имена в твоя случай има своето обяснение и то може би е на латински. Все пак, надявам се да става дума просто за очила с неподходящ диоптър или за целенасочено заяждане от твоя страна, отколкото за сериозна болест. Вземи мерки - прегледай се обстойно, господин самурай.

Редактирано от devaluator на 19.02.09 19:25.



Тема под вола теле, самураи, търговци и марсианцинови [re: devaluator]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано20.02.09 15:12



браво,

два постинга подред нищо не казваш за фотоволтаиците а търсиш под вола теле, самураи, търговци и марсианци



я иди пий една студена вода, а ако не помогне и един валериан и си гледай живота след това, че както подскочи заради две-три думи от сорта на бойлер, печка и симпозиум току виж си получил някой удар .... а не бива

... забравих само да те питам, дали не те гони шпиономанията, а? или те е подгонило с нещо друго, имащо своето обяснение на латински ??

иначе за заяждането си прав - целенасочено е и причината са глупостите които пишеш ... за твое щастие вече ми омръзна. .. т.е. не си на ниво

Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!

Тема Re: под вола теле, самураи, търговци и марсианцинови [re: eFFeXX]  
Автор devaluator ()
Публикувано20.02.09 16:33



А ти в много постинги поред нищо не каза за фотоволтаиците

И като си се писал ронин, какво не ти харесва да пиша за самураите? Или ти не знаеш какво е ронин?

...Проявих нездраво любопитство относно особата ти и пуснах едно търсене. Много се смях на схемата ти с ООД за купуване на пет апартамента Случайно да се казваш Мюнхаузен?

Редактирано от devaluator на 20.02.09 16:34.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.