Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:00 26.04.24 
Професионални
   >> Финанси
*Кратък преглед

Тема бизнеснови  
Автор puhman (непознат )
Публикувано28.04.08 12:15



Мисла да се занимаван с изкопуване на цветни метали.Въпроса ми е дали това ще потръгне дали е сполочлив бизнес





Тема Re: бизнеснови [re: puhman]  
Автор dikobraz (каналитик)
Публикувано28.04.08 18:50



надявам се разбираш че в този бизнес почти няма свободно място. още повече пчеличките където носят цветното са невероятни образи.
но все пак успех

правим го да стане по добре,
получава се както винаги.
има ли смисъл, като нема значение...


Тема Re: бизнеснови [re: puhman]  
Автор Refine ((усмихната))
Публикувано29.04.08 15:31



Ако с изкОпуването се справяш така, както с писането, не ще да е толкова сполОчливо начало





Тема Re: бизнеснови [re: Refine]  
Автор Бypaн (ентусиаст)
Публикувано29.04.08 20:04



не се знае, не се знае:
срещат се двама съученици - единия бил отличник по математика, другия едва вързал тройката. Отличника - отруден човечец, другия - тежък баровец, преуспяващ бизнесмен. Разликата в социалното положение била очебийна, но това не им попречило да се заприказват и този, отличника, се решил да попита - "така и така, ти беше толкова слаб в училище, пък сега си преуспял бизнесмен. С какво се занимаваш". А другия отговаря - "Ааа, с търговийка - купувам за едно, продавам за 6, та с тия 6 процента живея..."
Може да е виц, ама има и доза истина...



Тема Re: бизнес [re: Бypaн]  
Автор Gerylin ()
Публикувано30.04.08 20:09



единия бил отличник по математика, другия едва вързал тройката. Отличника - отруден човечец, другия - тежък баровец, преуспяващ бизнесмен
Може да е виц, ама има и доза истина...


само за страни като БГ

Do what you want to do and everything else will be revealed to you.

Редактирано от Gerylin на 30.04.08 20:11.



Тема Ми не.нови [re: Gerylin]  
Автор дъpт цeнзop (непознат )
Публикувано01.05.08 22:07



само за страни като БГ
Познавам случаи на тройкаджии без сериозно образование тук, излязоха навън и направиха доста пари. Естествено винаги можеш да ми кажеш, че точно те са изключенията потвърждаващи правилото.



Тема Re: Ми да.нови [re: дъpт цeнзop]  
Автор Gerylin ()
Публикувано02.05.08 08:43



е да ама посочи ми пример на нейтив тройкаджия направил пари в страната си...(небългарин)
Щото аз такива западноевропейски и скандинавски случаи не познавам (може би турци и руснаци) иначе начетени и природно интелигентни момчета и момичета успяват

п.п много як ник



Do what you want to do and everything else will be revealed to you.


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.