Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:46 26.04.24 
Професионални
   >> Финанси
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Униформи в банките  
АвторУнифopмeния (Нерегистриран)
Публикувано23.03.08 11:09



Какво ви е мнението - нужно ли е банковите чиновници да ходят с униформи?
Напоследък стана нещо като мода банките да въвеждат някакви смехотворни "униформи", с едни шалченца, като стюардеси... По-добре ли ще ни обслужват униформени, що ли?

Като питах една позната що са се окепазили така като китайски работнички, ми каза че шефовете като посетили провинцията се шокирали как ходят облечени служителите от Долно нанагорнище примерно, та затова...

Изобщо, соца си жив и за него бронебойни патрони няма открити





Тема Re: Униформи в банкитенови [re: Унифopмeния]  
Автор111 (Нерегистриран)
Публикувано26.03.08 14:10



Кой им е крив като с конкурси си ги избират в провинцията или не ! И то какви конкурси????
Бивш банков служител съм - отврат са униформите и почти винаги много много смешни. Бреме са за тези който ги носят и смях за клиентите .
Не ги приемам специално в банките .
Униформен служител и часове на обслужване - в някои банки .По добре да се харчат средства за обучение на кадрите си /в провинцията /.



Тема Re: Униформи в банкитенови [re: Унифopмeния]  
Авторabv (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 07:32



ами явно нивото на мениджърите е такова - щом не могат да се справят с персонала и това е единствения начин да ги принудят да се обличат според изискванията. Нали за това има поощрения има и наказания.

Аз се учудвам как ще се ходи с месеци и години все с едни и същи дрехи?
Ниски, високи, дебели, слаби, млади и стари - с едно и също облечени? Карикатури!
Защо не им дадат пари за облекло, като се определи какво точно може да се носи на работното място и да се изискат фактури?
Или просто едни пари трябва да се вземат от едни фирми, а едни хора да вземат едни комисиони?



Тема Re: Униформи в банкитенови [re: Унифopмeния]  
Автор finii (непознат )
Публикувано27.03.08 10:17



Не е нужно естествено. Банките да не са Макдоналдс или Германос :)



Тема Re: Униформи в банкитенови [re: finii]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано27.03.08 14:46



А каква е разликата между банките и Макдонладс/Германос?
И те са магазин, само че за пари





Тема Re: Униформи в банкитенови [re: 111]  
Авторclient (Нерегистриран)
Публикувано04.04.08 13:53



То па в София са страшни... Едни патки са навсякъде заблудени
Тръгнах скоро да си отварям РС и карта с интернет банкиране, и беше една одисея , не е за разправяне.
Каквото можеше да се сгреши, го сгрешиха, 100 пъти ходих да се разправям с разни шматки на гишетата.
На коя й е криво и не й се занимава с тебе, коя спи и ти сбърка номера на картата или е-мейла за сертификата, другата забравила да довърши процедурата ... Мъка, мъкааа

Една пък касиерка веднъж като теглих голяма сума от депозит, ми се обажда вечерта - била сбъркала и да съм проверяла колко пари ми е дала, че не й излизала касата с 2000 лв...

А вие за униформите ми говорите.
Да ги облекат с еднакви костюмчета до една, не да ходят с къси полички и чалгаджийски ботушки, ами да вземат да понаучат точно с какво се занимават и какви са им задълженията.

Че направо е за смях



Тема Re: Униформи в банкитенови [re: client]  
Автор monetka (новак)
Публикувано05.04.08 09:44



Ами нали точно това е темата, че всичкото Мара втасала, само костюмчета не дала на персонала...

По-добре да положат усилия за обучение!
В някои банки не си знаят продуктите, не правят разлика между дебитна и кредитна карта, та се налага клиентите да им обясняват!



Тема Re: Униформи в банкитенови [re: Унифopмeния]  
Автор maniana (утрешна)
Публикувано07.04.08 09:10



Предпочитам да ме обслужва служителка в униформа отколкото такава с блузка в тигрови шарки, кожени панталони и др. фолк елементи. Освен това нали им дават всяка година пари за дрехи, от "Илиенци" ли си пазаруват не знам?



Тема Re: Униформи в банкитенови [re: maniana]  
Автор monetka (новак)
Публикувано08.04.08 23:21



Не всички банки дават пари за дрехи, а и си има правила за приемливото облекло на служителите.
Ако не се спазват, за какво са мениджърите?



Тема Re: Униформи в банкитенови [re: monetka]  
Автор maniana (утрешна)
Публикувано21.04.08 15:19



И аз това се питам?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.