Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:12 19.05.24 
Професионални
   >> Финанси
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Кой бизнес е най изгоденнови  
Автор lev4e (непознат )
Публикувано02.04.07 23:52



Имам спестени пари и искам да ги завьртя.Но все още не сьм добре запознат кое е най печелившо за в момента.И като разход сьщо.За тьрговия ще ми трябват май доста като начало-и за наем и за начална стока и за регистрация.Ако предложа рекламни услуги например ,много ли ще ми струват разходите.Иска ми се да е бизнес който не гьлта много начален капитал,но вьзвращаемостта му като печалба да е постоянен,макар и не толкова силен в началото.Тьрговията я владея,работя я и в момента ,но ми се струва,че наливам от пусто в празно.Моляви,знам ,че има много по вещи и по компетентни от мен,които може дори и на други като мен ,сьс спестени пари да завьртят нещичко.в момента разполагам с 6000 лева,но си мисля ,че са достатьчни,но не искам ей така лесно да ги загубя.Искам всичко добре да го обмисля.Нека ако има някой който да е започнал някьква дейност,свьрзана с мин.усилия ,но носи доходи да даде сьвет.Ужасно сьм обьркан ,а знаете друго е да си управляваш свое,а още по ужасно ми се струва да имаш спестени пари и да ги трупаш или вьв взаимен фонд или на депозит(което е два пьти по ужасно).Благодаря.



Тема Re: Кой бизнес е най изгоденнови [re: lev4e]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано03.04.07 10:20



байно, ти ако не знаеш как да завъртиш шест бона, колкото и акъл да ти се налее тук, пиши ги бегали.



Тема Re: Кой бизнес е най изгоденнови [re: lev4e]  
Автор boogie_1OO1 (непознат )
Публикувано03.04.07 14:02



Задължително ли е да е бизнес?
Пиши ми на лични :-)



Тема Кажи от какво разбираш де.нови [re: lev4e]  
Авторлъчko (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 21:50



Левчо, с тия пари така или иначе парите те ще трябва да си ги движеш, няма начин. Само търговия ли владееш? Каква търговия имаш предвид, че владееш? Хоремаг или нещо по-сериозно?



Тема Re: Кой бизнес е най изгоденнови [re: f(x)dx]  
Автор yoanence (минаващ)
Публикувано03.04.07 21:52



така е напьлно си прав,та нали за това се допитвам,ама накрая незнам каква ще я измисля и надробя.благодаря ти за отговора.



Тема Re: Кой бизнес е най изгоденнови [re: boogie_1OO1]  
Автор lev4e (непознат )
Публикувано03.04.07 22:04



Опитах се да ти напиша на лични,но нещо не се получава,как става ми кажи пьрво това и след това ще ти напиша за мнението си.Не не е задьлжително да ебизнес с тьрговия,но просто ми се ска да завьртя нещо.Ти какво предлагаш.Моляте ти ми напиши на лични,защото така ще ми е по лесно да ти отговоря пак на лични.Всяко мнение ми е ценно.Благодаря ти.



Тема Re: Кой бизнес е най изгоденнови [re: yoanence]  
Автор lev4e (непознат )
Публикувано03.04.07 22:06



ъоаненце и ти ли има6 сьщия проблем.Подкрепям те.дано роди главата ни нещо.Ти за колко пари смяташ да задействаш..



Тема Re: Кажи от какво разбираш де.нови [re: лъчko]  
Автор lev4e (непознат )
Публикувано03.04.07 22:11



точно това е проблема ,че имам талант в определени области но ме е страх да рискувам.И за това ми се иска да е с по малко разходи.като се сетя само за наем колко ще трябва да давам.Е не ,че това е основното,но си е важно.Иначе имам хубава работа и платена,свьрзана с много тичане,но сьм доволен.Но ми се иска да развивам нещо свое.Имам тези пари и се чудя как най добре да ги оползотворя.Искам да имам бизнес свой,но все още не сьм се насочил кьм нещо конкретно.Зелена тиква се усещам.А е безсмислено да стоят само вьв взаимен фонд.



Тема Re: Кой бизнес е най изгоденнови [re: lev4e]  
Автор yoanence (минаващ)
Публикувано03.04.07 22:15



Абе мойта е по зле.Аз имам 3500 и нито е да си купя жилище нито ще ми стигнат за бизнес поне според мен.



Тема Re: Кой бизнес е най изгоденнови [re: lev4e]  
Автор boogie_1OO1 (непознат )
Публикувано04.04.07 11:33



Писах ти на лични :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.