Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:13 17.05.24 
Професионални
   >> Финанси
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ? за СИбанкнови  
АвторHoвak-финaнcиcт (Нерегистриран)
Публикувано09.11.07 18:07



Интересувам се от възможността за работа в СИбанк и ми е нужна информация за колегите, работна атмосфера (таргети), възнаграждение+бонуси, въобще всяка информация би ми била от полза (а и не само на мен) за клонове на банката в гр.Варна, Бургас? Позицията за която става дума е Кредитен инспектор? Предварително Ви благодаря.





Тема Re: ? за СИбанкнови [re: Hoвak-финaнcиcт]  
АвторHoвak-финaнcиcт (Нерегистриран)
Публикувано12.11.07 18:36



Хайде бе финансисти, нищо ли не знаете за тази банка?Вече започвам да си мисля, че е добре щом нищо лошо не се пише.Носят се слухове, че белгийците ще оправят нещата- как не се знае, но се носи мълвата за големи съкращения в резултат на които имат нужда от специалисти?Ще се радвам ако някой се отзове с някаква инфо.



Тема Re: ? за СИбанкнови [re: Hoвak-финaнcиcт]  
Автор Lancelot (Knight)
Публикувано13.11.07 07:56



Ей ама, много пък си отворен :)
Това не е ли намек за теб, че в тези среди такава тема е деликатна?
Порови малко назад в постовете (миналата година май), имаше тема за заплащанията.

= Nobilitas Obligat =


Тема Re: ? за СИбанкнови [re: Lancelot]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано13.11.07 12:53



ама пък си и ти. човекът пита, а ти вместо да вземеш присърце работата да се поразровиш из нета, да подадеш документи в СИБ, да отидеш на интервю, да ги разпиташ едно хубаво, да свалиш някоя засукана мадама от фронтофиса и после да споделиш впечатления, караш го сам да си свърши работата.

деба и неотзивчивите хора се навъдиха в тоя форум





Тема Re: ? за СИбанкнови [re: f(x)dx]  
АвторHoвak-финaнcиcт (Нерегистриран)
Публикувано13.11.07 19:47



Нали съм новак още не съм наясно с нещата.И нали съм млад и зелен не се плаша от конкуренция.Подайте си документите (но аз съм с американска диплома), отидете на интервю и да ви видя, как като мен ще търсите инфо защото на всеки му е ясно, че нещата не са такива каквито се говори и въобще за някой неща не става дума.А дамите от фронт-офиса забелязах, че са на средна възраст така че действайте.Аз си имам приятелка, не ми е нужна втора а ми требва работа-пари да печеля.





Тема Re: ? за СИбанкнови [re: Hoвak-финaнcиcт]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано14.11.07 01:30



гледай сега, пич, с глупости не ме занимавай.
диплома имал американска, нещата не били такива каквито били, дрън-дрън ярина.

отиваш, говориш, питаш, преценяваш. Няма по-добър източник на информация за една компания. Ако вярваш на форумите - жив си умрял.

и вземи си напъни кратуната да мислиш, щото в нашата работа това е основното. като те гледам не го правиш, а така твоята американска диплома дето не знам за какво я намеси можеш да я използваш предимно като заместител на Белана.



Тема Re: ? за СИбанк [re: f(x)dx]  
АвторHoвak-финaнcиcт (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 12:15



Много негативизъм лъха от теб.Въобще нямам намерение да губя нечие време и да Ви занимавам с глупости.Вие сам сте решил да отговорите на поста ми.
И за разлика то Вас имам не само добро възпитание но и глава на раменете и я използвам по-предназначение.Що се отнася до дипломата, посочих този факт защото именно поради него ме поканиха на интервю.
Успешен ден.





Тема Re: ? за СИбанкнови [re: Hoвak-финaнcиcт]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано14.11.07 19:47



не бих казал, че има негативизъм у мен. Просто омръзна ми от такива въпроси в този форум. То хубаво, хората се интересуват, но защо не мислите да му се не види?
Ето ти казваш - използваш си главата по предназначение. А защо по дяволите питаш как било в Си Банк? Има ли значение как е там сега след като са собственост на КВС? Не е ли по-редно да (се) питаш какво следва от тук на татък?
Малък жокер - какъв е бизнесът на Си Банк до момента и какъв е бизнесът на КВС?
Има и друго - питаш как били колегите. ами на такъв въпрос какво да ти се отговори? Ако аз съм див селянин и обичам лютата ракия, солената туршия и мазната чалга, какви колеги ще са ми по сърце?

Затова ти и казах - иди на място, гледай, слушай, питай. Има огромно значение какво ще видиш там. как са облечени хората, какво правят, как ходят, как говорят, подредени ли са бюрата или разхвърляни ако щеш.

А това дали са те викнали заради американската диплома, хм, принципно може да са те викнали по много други причини. Например защото никой не се натиска да ходи при тях и си единственият кандидат.

в заключение - не мисля, че ще сгрешиш, ако започнеш работа в СиБанк. Успех ти желая



Тема Re: ? за СИбанкнови [re: f(x)dx]  
АвторHoвak-финaнcиcт (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 19:48



Благодаря за изразеното мнение.А за жокера- интересува ме каква е ситуацията в момента защото в бъдеще мога да си представя накъде ще се развият нещата като се има предвид белгийската КВС.
По отношение на колегите съм на мнение, че за да се изпълняват планове екипа от професионалисти е много важен и място "за диви селяни" няма.
И само още нещо- със сигурност не съм единственият кандидат желаещ да работи в тази банка.
Успех и на теб.





Тема Re: ? за СИбанкнови [re: f(x)dx]  
Авторsky_sailor (Нерегистриран)
Публикувано16.11.07 16:46



front office, BG bank?!






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.