Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:01 22.05.24 
Професионални
   >> Финанси
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема В крайна сметка ти какво каза? Май нищо.нови [re: nabludatel]  
Авторфoфo (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 03:03



Колко са зарзаватчиите изкарали 300000 от един магазин?



Тема Re: За Форекс интусиаститенови [re: nabludatel]  
Авторxaймaнa (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 09:55



На пръв поглед написаното от Наблюдателя изглежда разумно и логично, но той всъщност в разсъжденията си отива в другата крайност, а именно: "Виждате ли аз съм изследвал, занимавал съм се, мъчил съм се, не стана. Щом аз не успях, значи никой не може да успее". Което е погрешно. Ясно е, че форекса не е печатница на пари и за да спечели някой 1 000 000, то 1000 други трябва да загубят по 1000 и съответно вероятността да си сред тези 1000 е доста по-голяма отколкото да си този един. Ама така е не само във форекса ами по принцип. Според статистиката понастоящем населението на земята е към 7-8 милиарда, съответно има около 8 милиона милионери, т.е. отношение 1000:1.
А сравнението със зеленчуковите магазини не го разбрах, ама собственикът на кварталния такъв не ми прилича на богат човек. Най-вероятно всички собственици на зеленчукови магазини в Бевърли Хилс, са също милионери, ама това не е по принцип.
Форекс заниманието има едно много ценно качество - инвестираш по същество. Какво имам в предвид? Примерно решил си да инвестираш 20000 в зеленчуков магазин - правиш каквото правиш и в момента в който първият клиент купи първото кило домати, виждаш че имаш 19000 вложени в касови апарати, такси, макси, разрешителни, наеми и т.н. неща от които не чакаш пряко печалба. И разчиташ на останалите 1000 вложени в стока да ти "избият" всичките 20000. Докато при форекса е ясно - всичките твои 20000 при успех се мултиплицират.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.