Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:09 02.06.24 
Професионални
   >> Финанси
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кой бизнес е най изгоденнови [re: Myth]  
Автор lev4e (новак)
Публикувано06.11.07 22:57



Благодаря ти отново.Малко общо ми звучиш-с това..."знания,чети учи",но нали трябва да знам в каква област.колкото до борсите и по точно търговията на борсата -не съм никак на ти.Дори и основното незнам.Единственото което подозирам е или най малкото предполагам е ,че се търгува със ценнни книжа.И предполагам ,че се стремиш да продадеш повече и повече,но как става,ама бъкел главата не ми ражда.Може би начина не е толкова труден и сложен.Може би и да се справя,но ми звучи за в момента безинтересно и най важното сигурно пак ще си имам шев на главата.Ракажи ми с няколко изречения какво знаеш ти.И много успехи ти желая.



Тема Re: Кой бизнес е най изгоденнови [re: lev4e]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано07.11.07 00:33



ти си бахти уникалния случай. Добре, че има харни люде да ти се връзват на простотиите.



Тема Re: Кой бизнес е най изгоденнови [re: lev4e]  
Автор clubinvestitor (непознат )
Публикувано07.11.07 12:33



Здравей отново.
Ти ако за няколко месеца 6000 лв правиш на 20000 лв, според мен най-удачно е да си работиш това, което работиш и сега.
Няма смисъл да си слагаш главата в торбата с неща, които не разбираш още.

Има хиляди начина да накараш парите ти да работят за теб. В нашия клуб точно на това обучаваме хората, а има и други подобни клубове.
Силно ти препоръчвам да се включиш в някой клуб, да намериш хора, които имат същите цели.

При всички положения, каквото и да подхванеш, трябва да го разбираш. В противен случай си хвърляш парите на вятъра (по-добре да ми ги подариш - ефекта е същия :-)).

Поздрави,
Лъчезар и екипът на Клуб "Инвеститор" (

)



Тема Re: Кой бизнес е най изгоденнови [re: lev4e]  
АвторMyth (Нерегистриран)
Публикувано07.11.07 14:00



Ами хех с няколко изречения, на борсата се продават и купуват ценни книжа и финансови инструменти, правилно си отбелязал, има онлайн платформи от, които можеш да купуваш и продаваш директно от вас или.... няма значение, естествено м/у теб и борсата сто ИП, по-важното е че наблюдаваш всичко в реално време. Хех, какво повече да ти кажа с няколко изречения то не, като.... И започвам да си мисля, че се БЪЗИКАШ с хората тук, имаш интеренет, като слънце и Гугъл също така напиши БФБ, акции, борсова търговия, инвестиции и още доста думички по които можеш да търсиш. Има много добри сайтове с информация, български също, ето ти и жокер, мислех да не ти го пиша ама www.investor.bg това е само един от многото сайтове на български. Общи приказки били моите, ами те и твоите са общи, ти какво конкретно в главата ли да ти налея идеи и знания. И не няма да си имаш шеф на главата ще си търгуваш от вас. Пишеш че търговията ти е интересна, затова ти писах за борсата, сега пък звучало ти безинтересно. Знаеш ли какво я изобщо не си сменяй работата, вадиш си достатъчно пари, обзаведи си жилището, купи си хубава кола, облечи се, и изпий остатъка, ако ли не събери за един апартамент, и го давай под наем.
А сега малко по-сериозно, започни с езика, а за това каква литература да четеш, ами например можеш да започнеш с книгата "Инвестиции' около 900стр и струва от 160-195лв. Друга литература ами вземи се напъни и потърси малко САМ, защото почвам да се дразня.
СЕРИОЗНО ПОЧВАМ ДА СИ МИСЛЯ, ЧЕ БЪЗИКАШ ХОРАТА ТУК И ТАКИВА БАЛАМУРНИЦИ< КАТО МЕН ТИ СЕ ВРЪЗВАТ.



Тема Re: Кой бизнес е най изгоденнови [re: f(x)dx]  
АвторMyth (Нерегистриран)
Публикувано07.11.07 14:01



Вярно уникален, освен ако не се гъбарка и да ни гледа сеира.





Тема Re: Кой бизнес е най изгоденнови [re: f(x)dx]  
Автор lev4e (новак)
Публикувано07.11.07 23:13



Кое е простотия за вас господине.Бъдете конкретен.



Тема Re: Кой бизнес е най изгоденнови [re: Myth]  
Автор lev4e (новак)
Публикувано07.11.07 23:15



Какво те кара да си мислиш ,че се гъбаркам.Не се гъбаркам с никой.Част от мненията наистина ми помогнаха,сега е важно да предприема действия.



Тема Re: Кой бизнес е най изгоденнови [re: clubinvestitor]  
Автор lev4e (новак)
Публикувано07.11.07 23:19



Благодаря ти ,ще отворя сайта на вашия клуб .Аз и за това до сега не съм инвестирал,защото не съм обмислил нещата до край.И определено ,ще инвестирам в нещо което разбирам,напълно сте прав.Да смятам да си запазя работата поне за сега,но все някога пак ще стигна до там ,че да се питам -що не създадох нещо мое.



Тема Re: Кой бизнес е най изгоденнови [re: Myth]  
Автор lev4e (новак)
Публикувано07.11.07 23:27



Не е така господине.Благодаря ви за мнението.Сега бяхте доста по изчерпателен.Не бях насочил мисълта си в тази посока ,в която вие ме накарахте да помисля-за борсата.А това ,че мога да го правя от в къщи,още по малко го знаех ,разбрах го от вас.Незнам ,защо някой като мине по определен път и се научи на нещо ,както много тук от вас,по много финансови въпроси са компетентни ,и започват да гледат на всички питащи и задаващи макар и елементарни въпроси,-като за балъци.Не съм мислел от тази страна на нещата.Опредлено ,борсата не ме интерсува,признавам ви го.

Колкото до изчитането на повечко литература и научаването на език там усилено наблягам.Аз съм убеден ,че идеята ми ще текне ,но трябва време.Благодаря ви,за всичко отоговори и въобще за това ,че ми обърнахте внимание.Всичко най добро



Тема Re: Кой бизнес е най изгоденнови [re: lev4e]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано07.11.07 23:48



Виж сега не се обиждай, ако съм казал нещо с което да съм те засегнал, не е било с лошо чувство. Никой не гледа на теб, като балък. Просто само с питане не става, ако не си знаел какво е борса и как и що функционира то начина да се добереш до повече информация е, като сам потърсиш а интернет дава необятни възможности за това. Ако не знаеш, как да търсиш информация, научи се и питай първо куде и как. Някой ден, когато дай боже започнеш нещо свое, никой няма да е до теб и постоянно да ти казва това, така онова, така или да ти налива акъл в главата или информация, ще трябва сам да си набавяш такава. Правилни решения се взимат само ако си информиран. Сега ще ти дам пример и може би ще разбереш, хм може би причината за лекото раздразнение, което си усетил в поста (но не и недоброжелателност или лоши чувства) Много например се дразнех на една моя приятелка, която има общо взето приемлива компютърна грамотност, разбира перфектно английски и при, какъвто и да е проблем с компа "Светльоооооо даде ми някакво съобщение, ела да видиш, какво да правя?" аз съответно "И какво пише", отговора, "ми незнам" е как не знаеш нали разбираш английски, поне направи ли си труда да прочетеш какво пише. Или как се разархивирало, или как еди какво си но неща, за които не се изисква да си компютърен гений а просто да пробваш поне хелпа на Уиндоуса или да прочетеш съобщението което ти излиза и ако тогава пък съвсем не схващаш тогава да питаш, да не говорим, че има ГУГЪЛ. Както и да е, почти винаги, когато преценявах, че е достатъчно умна да се справи, не и помагах, казвах и "Ами прочети и потърси", "Ама къде?" "Имаш хелп имаш и интернет разбираш английски перфектно и това не е пречка" Е малко по малко се нучи сама да си издирва инфо и да си решава проблемите с компютъра, сега преди да ме попита или помоли нещо, първо чете и търси, ако и това не помогне тогава пробва по специализираните форуми и ако и там не намери решение, тогава търси мен. Много неща е научила и сега ми е благодарна. Предполагам не съм написал всичко това напразно и схващаш, какво искам да кажа. Не се сърди ако съм те обидил или засегнал с нещо, не съм искал захващай се на работа и вади пари.

П.П. Относно клубът на инвеститора, лично мое мнение, но съм доста скептично настроен, веднага ще кажа защо, на сайта им няма свободно достъпна информация, за да научиш за какво става въпрос трябва да се регистрираш и.... надявам се да разбереш накъде бия, освен това регистрацията изисква ЕГН, нещо, което не мисля им е необходимо. Цялата работа ми намирисва, на компани от рода на Хербалайф подобни структури.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)

Редактирано от Myth на 07.11.07 23:51.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.