Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:07 10.06.24 
Професионални
   >> Финанси
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кой бизнес е най изгоденнови [re: lev4e]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано12.11.07 17:02



Никой няма да ти се нахвърли, твоя работа си е как си ги събрал, на никой не си длъжен отчет да даваш. Работата ти е чудесна, защо не пробваш там някакво развитие?

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: Кой бизнес е най изгоденнови [re: Myth]  
Автор lev4e (новак)
Публикувано12.11.07 21:08



Защото вече не съм сигурен ,че го искам.Не всичко е пари.Хубаво е да се печелят пари ,но и да си щастлив от това.Дано си ме разбрал.Да сега изкарвам ,но и много ми е тичането,чак немога да се осъзная понякога що за човек съм.Просто нямам време за мен ,за семейството ми ,за детето ми.В главата ми е все работата.Че то това живот ли е.Всяко нещо дори и работата,когато е прекалено -почва да тежи рано или късно и да не се отразява много добре.Благодаря ти за подкрепата



Тема Re: Кой бизнес е най изгоденнови [re: lev4e]  
Автор Okaян яcтpeб (жар пиле)
Публикувано13.11.07 12:01



Човеко, ако не си щастлив сега, след десет години и десет "фирми" да имаш, все тая. Не това носи щастие.



Тема Re: Кой бизнес е най изгоденнови [re: lev4e]  
Автор yoanence (член)
Публикувано16.11.07 20:26



Знаете ли ,господине само човек да си каже и пари от всичко може да се направи,повечко кураж,малко повече желание за риск и доза фантазия.Ама всичко от което се захване човек може да се изкарат пари.Най добре е нещо което да ви е на сърце,което обичате ,помислете.Ето аз например обожавам да плета ,шия,ошлайфах се в тази област,събирам парици и ще го направя като бизнес.За сега го правя от в къщи,защото малко все още ме е страх да рискувам.Но и аз като вас искам да имам помещение мое.Вижте ,кое ви се отдава най много и започвайте.Аз нямам 20000,но може и да ви стигна,кой знае....Успех



Тема Re: Кой бизнес е най изгоденнови [re: yoanence]  
Автор lev4e (новак)
Публикувано16.11.07 20:36



Благодаря ,права сте.Абе май ще е заведение.Те май най вървят.



Тема Re: Кой бизнес е най изгоденнови [re: yoanence]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано17.11.07 15:11



Абе много лесно ги правите тия пари бреееееее. Пари от всичко можело да се прави, като може защо нямаш 20000. То тая работа, като моята давам съвети ама нещо, кой знае какво зад гърба си нямам е имам една зарязана фирма, не тръгна, сега се опитвам разни неща та да видим докъде ще я докарам. Ама недей така го лъжи човека от всичко се правели пари.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: Кой бизнес е най изгоденнови [re: Myth]  
Автор lev4e (новак)
Публикувано19.11.07 21:37



И ако не е тайна защо не тръгна.Плашиш ме.Ако знаеш колко оптимистично съм настроен,че и за малко не се промъква мисълта-Ами ако фалирам.Не съм си го помислял.И все пак ти си минал част от пътя по който аз искам да тръгна.А и аз много силно вярвам ,че ще успея.Нещо ме кара да съм убеден в това.Сигурно защото много го искам или просто силна вяра,без която за къде се.А и аз именно за това не искам да съм на наем,а мое да си е помещението..Сега даже в момента съм в процес на търсене на информация-коя бизнес дейност и по точно в коя област е най печеливша и фирми успели на пазара в България.Просто кое най добре се кодира.И все стигам до извода ,че май българина най повечко пари хвърля по ресторантите,кафенетата и магазинчетата за дрехи.А и фризьорските салиони.Ако съм пропуснал нещо ,можеш да ми допълниш картинката.Хайде разкажи ми повече за твоята фирма.С какво започна.Предполагам ,че разхода ти дойде в повече отколкото прихода,или просто не е бил разположен обекта на твоята фирма на най подходящото място.



Тема Re: Кой бизнес е най изгоденнови [re: lev4e]  
Автор clubinvestitor (непознат )
Публикувано20.11.07 13:05



Здравей,
Според мен е крайно време да преминеш от питане, към действия :-)

Пари могат да се правят от всичко, но не и от всеки :-) Няма какво да му умуваш толкова - почваш нещо, не се получава... Правиш си анализ, защо е станало така и почваш отначало със същото или с друго....

Има една приказка - докато умните се наумуват, лудите се налудуват .... По добре е да си при лудите :-)

Хайде със здраве!!!
Лъчо и екипът на Клуб "Инвеститор"



Тема Re: Кой бизнес е най изгоденнови [re: lev4e]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано21.11.07 20:42



Хубаво е да си оптимист и да вярваш, но е добре и да знаеш, че все пак може и да не потръгнат нещата. Казваш ами ако фалирам, е като фалираш та какво, ще изгубиш това, което си спестил няма да си загубиш апартамента, няма да загубиш пари взети назаем. Ще започнеш наново. Няма да си първият няма и да си последният. Иначе оптимизмът и вярата в себе си е хубаво нещо, продължавай така, хм все пак хубаво е и да се опитваш по-аналитично или малко по-реално на нещата... Но това са много относителни неща, така, както си говорим. За заведение, ако не си готов да налееш доста повече пари отколкото имаш в момента просто забрави, мдаааа друго е ако помещението си е твое и не плащаш наем. Миналата година около 3 месеца съм обикалял и съм се оглеждал за за заведение в Пловдив, какво да ти кажа положението с дребните капанчета е трагично, хех предпочитам да си работя на заплатата, като в момента, отколкото да търа, като луд и и я разделим по толкова със съдружничката я не. Ако обаче разполагаш с доста пари и можеш да направиш нещо, като хората може би си струва, наистина хората хвърлят пари по заведенията, но отдавна мина времето, когато от малкото капанче с минимум вложения се вадеха добри пари. Хората вече имат изисквания, появиха се много заведения от всякакъв тип, добре направени с ПАРИ, с добро обслужване, с добра кухня и..... Добра идея ако имаш необходимите средства. Ами за моята фирма, какво да ти кажа дълга и широка, имах и съдружници, занимавахме се с реклама, е накрая, когато останах самичък взе да се вижда светлина в тунела вече бях понасъбрал някои добри постоянни клиенти, и.... няма значение, в предният си пост не се изразих съвсем точно, не точно не тръгна ама... въпроса е, не се заблуждавай, че има лесен бизнес такова нещо немаааааа. Преди да започнеш, каквото и да било помисли за потенциалните клиенти, как ще ги намиращ/привличаш, кои ще са и ЗАЩО ще доидат при теб, а не при конкуренцията. Или изобщо биха ли дошли при теб дори да нямаш конкуренция. Защото, клиентите ти правят бизнеса печеливч, ако успееш да ги спечелиш, привлечеш, ако знаят за бизнеса ти и т.н.
Успехи ти желая, и засега продължавай да работиш там, където сега, защото според написаното от теб се справяш повече от добре. Учи чети, развивай се, ослушвай се търси, мисли, пък, когато му дойде времето ще се случи и ще намериш подходящото начинание. И споко нека, фалита не те плаши, чак толкова, ако няма да си загубиш, къщата, ако не са пари назаем и т.н. Аз започнах на времето с пари назаем, за времето си бяха доста.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: Кой бизнес е най изгоденнови [re: clubinvestitor]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано21.11.07 20:43



Мдааа, в голяма степен си прав, практиката му е майката на всичко.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.