Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:14 20.09.24 
Професионални
   >> Финанси
*Кратък преглед

Тема КЕШФЛОУ 101нови  
АвторSAW (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 09:43



Здравейте!
Предполагам, сте чували за популярната игра Потоци пари 101(keshflou),може ли да микажете,откъде може да се купи - не ме интересуват виртуални книжарници,а реални магазини, и най-вече някой може ли да сподели преки впечатления от играта?
Много ще съм Ви благодарен!





Тема Re: КЕШФЛОУ 101нови [re: SAW]  
Автор$ (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 12:05







Тема Re: КЕШФЛОУ 101нови [re: SAW]  
Автор$ (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 12:24



- ето ти и от извора.



Тема ..!!! [re: SAW]  
Автор Master_and_Servant (northern lights)
Публикувано25.01.07 17:13



Аз лично си я взех наскоро и то чрез куриер(повярвай ми-голямо е удобство).Достатъчно надежден начин и ти да си получиш играта и те-парите

Удачен вариант е,като се има в предвид мащаба на времето,което би изгубил от разправията с магазините(в случая с книжарниците и така добре обслужващия персонал...)Та така,да се върна към впечатленията....Определено си заслужава и не пропускай тази възможност,да се научиш на някои основни принипи в инвестирането и най-вече излизането от общата омагьосана въртележка,в която се намират в момента много хора....Иска се време,иска се желание,защото тя далеч излиза от рамките на примерно,така познатия ни Монопол.Необходимост е,приеми я като средство за постигане на целите си,като начин за обучение....Ще свърши чудна работа,стига като си я купиш да не събира прах по шкафовете...



Тема Re: КЕШФЛОУ 101нови [re: SAW]  
АвторCлaви (Нерегистриран)
Публикувано26.01.07 11:45



Голяма глупост

Това сигурно сам си задаваш въпроса и сам си отговаряш?
Правиш си реклама?
Как може още да има толкоз прости хора?
Тази игра ще те направи богат?
ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХААААААААААА

както е казано
Избии баламите и мошенниците сами ще измрат



Тема Re: КЕШФЛОУ 101нови [re: Cлaви]  
АвторKEШФЛOУ 1OO1 УЛTPA (Нерегистриран)
Публикувано01.02.07 00:58



ТЪРСЯ ХОМЕОПАТИЧНИЯТ ВАРИАНТ НА ИГРАТА! АКО МОЖЕ ДА Е НАЙ-СТАРАТА ВЕРСИЯ, ДА СТРУВА МНОГО ПАРИ И ДА Е ЗАРЕДЕНА С НАНОЧАСТИЦИ ОТ ДИПЛОМИРАНИ ХОМЕОПАТКИ!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.