Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:59 29.05.24 
Професионални
   >> Финанси
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Снимки?!....... СНИМКИ?!?!? БУААХАХАХАХА!!! :нови [re: dePhil]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано27.07.06 11:51



Късно е да замазваш - много се изложи. Редно е да ми благодариш, че ти казах какво има в лаунджовете, до които мишоци като теб нямат достъп.

Последният ти постинг е нов провал - задължителните карти са само за сенатор (о, да, вип чиновник!). За бизнес и 1ва класа/хон лаунджове са достатъчни (към днешна дата) съответните билети. Знам ги тези неща защото и аз бях средна ръка човек като теб преди години:) За хон/1ва има и карта, но това теб не те интересува защото така на първо четене май няма да се доредиш никога - там овчари не пускат.

Преди да се изложиш още повече попитай шефчето си. Ако искаш питай и мен - 1ва класа лаундж предлага (засега само в германия) и други чисто нови услуги тип 'леле как лъжеш, ти не знаеш и си измисляш'.

Или си отскоро сенатор или шефа ти те е ъпгрейднал да видиш и ти какво е да си голям чиновник на 10 бона месечна. Дерзай.





Тема Re: БАСЪТ ТИ СЕ ПРИЕМА - КОЛКО можеш да заложиш?нови [re: l-Banker]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано27.07.06 12:01



Нямам нищо общо с него.



Тема Ако имаш карта - показваш я, ако нямаш -нови [re: Aлбeнa]  
Авторceиpджия (Нерегистриран)
Публикувано27.07.06 23:10



стига се правила и подвивай опашка.

За пича не знам ама имаш от мен едно благодарска за смеха - верно си рядко куха лейка!



Тема Бокс! Не беги по тъча бе, шубе! Искаме кръв!нови [re: lHPE]  
Авторceиpджия (Нерегистриран)
Публикувано27.07.06 23:17



Оня е ненормален, ти си путьо - намерихте се!

Бахти клуба..



Тема Гълтай гълтай! В Парламента Албенче всички гълтат!нови [re: Aлбeнa]  
Авторceиpджия (Нерегистриран)
Публикувано27.07.06 23:22



Това от мен - съвет за спорна политическа кариера!

Голем купон съм изтървал бе!



Тема Re: Гълтай гълтай! В Парламента Албенче всички гълтат!нови [re: ceиpджия]  
Автор BoдkacKoлa (пълен цървул)
Публикувано27.07.06 23:26



Муахахахахахахахахаххаха! Евала!



Тема Айде зрителите с малките пишки да не се обаждат.нови [re: ceиpджия]  
Автор lHPE (непознат )
Публикувано28.07.06 03:31



виж заглавието



Тема Re: Гълтай гълтай! В Парламента Албенче всички гълтат!нови [re: BoдkacKoлa]  
АвторEconomist (Нерегистриран)
Публикувано28.07.06 09:48



Абе приятели, какви са тези глупости, които се пишат в този форум. Сенатори, лаунжове, разменят се титли, раздават се постове, мерят се със пачки. Не се излагайте, Албенче и този другия комплексар, и двамата сте гладни мишки, които работите в БГ за не повече от 1000 лв. на месец. Някак си просто не ми се струва сериозно сенатори, преуспяващи бизнес дами, и висши чиновници в европейски институции да седят по-цял ден в чата и да дрънкат глупости за клубове, карти, лаунджове, заплати от по 10 000 Е и др. Смешно е.



Тема Ей тез манафи като попски ръкав са те направили!!!нови [re: lHPE]  
Авторceиpджия (Нерегистриран)
Публикувано28.07.06 15:31



22см не ти стигат така ли?!
Ах ти разработен анален лакомнико!!!



Ти като зинеш и се вижда афалта нали?

Само пожарогасител за тебе - земи начеши го това кафяво Дяволско гърло дето ти зее алчно изотзадзе па земи мирясай малко.




Тема Re: БАСЪТ ТИ СЕ ПРИЕМА - КОЛКО можеш да заложиш?нови [re: Aлбeнa]  
Автор5O Cent (Нерегистриран)
Публикувано28.07.06 21:48



ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕеее, Албенче, драга не ме разочаровай!!! Да не би да си противник на френската любов? А? Що не му въртиш на ИХПЕ-то, виж че той те лигави. Аре бъди така добра и тренирай. Че ще ти падне цената на борсата. Таман си я качила толкова високо. Продавай, продавай, продавай.

P.S. Извинявам се на всички останали за езика, който мисля че не подхожда на класата ви, пък и на моята. Ама се опитвам да говоря на същия език като нейния, че да ме разбере, явно до сега не разбира, та сменям курса.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.