Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:19 30.05.24 
Професионални
   >> Финанси
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Моят личен коментарнови [re: l-Banker]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано24.07.06 13:58



Естествено - каквото кажеш е истина.

Любопитното в случая е реакцията ти в момент на подозрение, че евентуално си се минал като последния шаран от Марая. Казваш, че отначало си се подвел, но после видите ли си схванал за какво става дума. Хем си тъп хем си умен - как става това според теб?





Тема Не само не знаеш, ами и директно ЛЪЖЕШ :)нови [re: Aлбeнa]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано24.07.06 19:36



"има страхотен ресторант с невероятна кухня и всичко е без пари"

Душичка!

Аз му думам, че плещи само общи лафове, без нито един пример с числа и показатели, а оно си рупа ли, рупа. И връща поредната бозица за "безплатни бисквитки" и "кисели краставички".
Че и - надъхана бозица, демек - ехидничко се опитва да пише - поне, като е пълна глупост, да я маскира с някоя и друга обидка.
Малиии - как се засегнах, та чак впечатлих, смутих и засрамих! Ouch!

Греда, душке! - сори, ама просто няма как да стане.
Защото продължаваш да пишеш свободни съчинения (и продължаваш да се излагаш). И защото аз, разлика от теб, по тези места съм бил (и мога да го докажа, ако искам). А ти - не си била. Личи ти, че не си била. Личи ти, че само говориш. Личи ти, че си просто една голяма гладна уста.
На която й миришат краката - защото ти личи и как си търчала по свинете, като малка.

Което, всъщност, не би било лошо, ако ти не го превръщаше в ей тоз сценарий: "..Негово високоблагородие Христофор Белокровский беше едно време сополиво, одърпано, зацапано хлапе, което се валяше в нечистотиите на селското купище.." - сещащ ли се?
На ти целия текст - хем да се видиш ти самата по-добре, хем да видиш и с кои точно "бизнесмени" и "политици" (до един - "оптимисти", като теб) ще сте си лика-прилика:

Щяла да "помага на народа си"..
Така де - сички на теб чакаме и на останалите помагачи, дето са в онзи
"страхотен ресторант с невероятна кухня и всичко е без пари".
Ти май за Парламента говориш, нали? Какво друго да сънува една гладна кокошчица)?

Денят ми бе успешен, но твоите писания определено му допридадоха още един весел нюанс в края. Благодаря ти за което!

Ти нали някъде на заплатка пуйчеше - умножи я по две и ела да ни забавляваш компанията, ам? - Хем после ша можеш да са пофалиш къде и с какви хора си била, какво си чула от "един приятел" и пр.!

От теб само се иска да си пееш твойте песни-басни => за "нарастващия брой християни в Турция" , за "у нас има толкова хора, колкото в Индия и Китай" и от време на време - да имитираш някой от нас, да те пращаме да искаш кредит (със скрита камерка) и така - лесни работи.

А ако си навита да ти сложим и една ливрейка (със звънче!) - направо я умножавай по три заплатката си - кажи, не съм ли щедър?

~*~

Тема Re: пак бисеринови [re: cool_alyn]  
Автор lHPE (непознат )
Публикувано24.07.06 21:45



Условията са прости:
- идеално владеене на български език, писмено и говоримо;
- свободно владеене на английски и руски плюс един романски език;
- образование в чужбина е предимство;
- поне година професионален опит (финансов опит е предимство);
- предприемачески дух - стартиране на собствена фирма е предимство;
- добро математическо ниво е предимство;
- добре поддържан външен вид и ниво на лична хигиена



Тема Re: Да поразсъждаваме,ама - на 808 думи,само 3 числа -нови [re: dePhil]  
Автор lHPE (непознат )
Публикувано24.07.06 22:43



Без да съм защитник на Албена си мисля, че си доста под нейната класа що се отнася до реален бизнес. Бас държа, че ти за бизнес повече четеш, отколкото го правиш. В стила на сухата бюрократщина говориш за лаунджове и тн, места където сигурно се виждаш със други сухи бюрократи като теб. Обсъждате рипорти за бизнес климата в Индия и Китай да кажем, писани от трети сухи бюрократи без никаква идея какво всъщност става по тия места и както Албена добре е споменала се тъпчете на шведската маса и я критикувате, когато не са се постарали.

Ходиш до Пандорф да си вземеш някоя намалена риза и бюрократична връзка на Ферагамо за 25евро нали?

Като те пратят на бюрократична командировка до Милано се разхождаш до Прада и оглеждаш, за да има за какво да разкажеш на другите бюрократи. Нищо не си купуваш, разбира се, защото пазаруваш от Парндорф или най-много Peek&Cloppenburg, но само като е в намаление.

Сигурно си в някоя наддържавна чиновническа институция в немскоговоряща страна, образован си, получаваш заплата над средната, радваш се на намалените данъци, преференциите като си купуваш Опел или Пасат, глезенето от финансови консултанти, предлагащи ти взаимни фондове, работното време от 9-5 и 30 работни дни почивка. Нали така и после тръгнал, моля ти се, да говори за "малки пари", при положение, че ти самият си толкова малък в сравнение с бизнесмените от българския и чуждия елит, които гледат на теб по същия начин, както и аз



Тема Re: Не само не знаеш, ами и директно ЛЪЖЕШ :)нови [re: dePhil]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано25.07.06 15:53



ne besnei, sme6niko. restorant ima, bez pari e. mnogo e hubav. snimki li da pravia?!

drugoto ne go 4etoh. o4akvah jalak otgovor, no tolkova jalak ne biah predvidila.

raboti.



Тема Снимки?!....... СНИМКИ?!?!? БУААХАХАХАХА!!! :)))нови [re: Aлбeнa]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано25.07.06 20:45



Нали ти казах, че ти личи.

Достъпът до тези места, Албена, не се удостоверява със снимки (о, свещена простота!).
Достъпът до тези места, Албена, се удостоверява с клубни карти.
За съществуването на които, явно се видя, че ти дори не подозираш.

И аз такава карта имам.
А ти такава карта нямаш.
Точка.

Толкова по въпроса с беснеенето.
Снимки ще ми предлага, бизнес-дамата му с бизнес-дама.


Душица!

Но - да не се отклоняваме от темата (твоята тема, Албена!) - имаш да ни дообясняваш как хората в България са повече от тези в Китай и Индия, както и да ни покажеш данни за нарастването на християните в Турция.

М?

~*~

Тема БАСЪТ ТИ СЕ ПРИЕМА - КОЛКО можеш да заложиш?нови [re: lHPE]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано25.07.06 21:28



Значи, според теб - аз не правя бизнес, аз чета "рипорти", защото съм чиновник в "наддържавна чиновническа институция в немскоговоряща страна", ам?
Супер - "лесни пари" летят към теб с гальовния устрем на товарен влак - извади портофелче и смело пристъпи към тях!


Какво залагаш, драги IHPE? И за да не си играем на шикалки - в реални пари, нали - както и подобава на такъв познавач на "реалния бизнес" като теб?

И щом си тръгнал да "мислиш" така креативно из темата на Албена - я вземи й удари едно рамо на ексцентричните тези - "Българската работна ръка - черната карма на Индийската и Китайската!", "Християнството - скорошната доминираща религия в Турция" и пр.?

Та хем покрай моженето, да видим колко ти е и знаенето. Пак реално.

Пък то ще вземе да си излезе и без да се пънеш - кой в коя класа пътува със самолета на живота (за Албена се разбра вече, че го прави на сън, дай да те видим и теб, скъпи познавачо на вратовръзките на "Ферагамо за 25евро")?

Благодаря ти за доброто настроение щедрото предложение!

~*~

Тема Re: БАСЪТ ТИ СЕ ПРИЕМА - КОЛКО можеш да заложиш?нови [re: dePhil]  
Авторl-Banker (Нерегистриран)
Публикувано25.07.06 21:33



Пич, ти ненормален ли си? Не схвана ли, че Албена = IHPE, който нарочно пише простотии и абсурдности, за да се наслаждава на реакциите ти?



Тема Re: БАСЪТ ТИ СЕ ПРИЕМА - КОЛКО можеш да заложиш?нови [re: l-Banker]  
Автор lHPE (непознат )
Публикувано26.07.06 02:27



за две неща си прав драги инвестиционен банкере 1) дефил определено не е нормален и 2) наистина се наслаждавам на великолепните му реакции, почти като по учебник





Тема Re: БАСЪТ ТИ СЕ ПРИЕМА - КОЛКО можеш да заложиш?нови [re: lHPE]  
Автор5O Cent (Нерегистриран)
Публикувано27.07.06 00:57



Мен ме интересува прави ли Бецето свирки на ИХПЕ-то.
Аре подходете професионално и да го дискутираме този въпрос все пак.
Също ме интересува това ще се отрази ли върху долара. Опа върху курса му де. А да към еврото. И ся пука ли му на лондонскя клуб въобще, а? От друга страна може да има друг аутсорс специалист по въпросът. Интересно, дали е възможно сексуалната неудовлетвореност да влияе върху мисловния процес, а от там и на курса на долара. Значи първата връзка е правопропорционална със сигурност, ама за втората не съм сигурен. Какво ли мислят хората от The Institute of Health Promotion and Education(IHPE) по въпросът.
Аре да ви е сладко...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.