Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:11 30.05.24 
Професионални
   >> Финанси
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: пак бисеринови [re: lHPE]  
Авторcool_alyn (Нерегистриран)
Публикувано18.07.06 12:57



IHPE, какви са условията да кандидатствам при теб за работа?



Тема Re: Моят личен коментарнови [re: Aлбeнa]  
Автор Пeтъp_ (познат ;-))
Публикувано18.07.06 21:08



Благодарете на крадливата многопартийна управляваща мафия, и на всички отрепки които с тяхна благословия са се намърдали на постове на които не трябва да бъдат. Благодарение на техните кражби и постоянно въртене на крадените милиони из български и чужди банки, има такъв бум на банкоеото дело и има хляб за всякакви наши и чужди банки. Но това няма нищо общо с блаосъстоянието на обикновените българи.
Ако всичко откраднато влизаше в бюджета на страната и се ползваше за нуждите на целия народ, България щеше да е много по-добро място за всички, а не само за една малка група.
Като се има предвид че чакат милионите от ЕС като топъл хляб за да завъртят нови далавери, ще се появяват още нови банки. Но за обикновените българи пак няма да има никаква промяна, така че спокойно, не се въодушевявайте толкова.
Освен ако някои от вас не участват в далаверата...



Тема Re: Моят личен коментарнови [re: Пeтъp_]  
Автор5O Cent (Нерегистриран)
Публикувано19.07.06 20:50



Брях маааму, много интересно тука. Аре да си мерим NPV-тата, а?



Тема Re: Моят личен коментарнови [re: Aлбeнa]  
Автор BoдkacKoлa (пълен цървул)
Публикувано21.07.06 05:29



Бре! Отдавна не съм го посещавал този форум и честно казано не очаквах Албенчето да се задържи толкова дълго, но... няма невъзможни неща. Наистина се чуствам глупаво дори и само четейки подобни повърхностни коментари. Смятам, че поне малко разбирам от икономика и определено написаното не ми допада или, иначе казано, повече прилича на преписано от някаква лекция (а повечето такива са абсурдни), отколкото на самостоятелно разсъждение на човек, който вниква в нещата, които обяснява. Така че, Албена, моето скромно мнение е, че (както и преди съм казвал) си далеч от същността на нещата, за които пишеш, което не значи че не си образована, това само ти си го знаеш, и не ти приляга да се излагаш по този начин. Но това, разбира се, си е само мое мнение. Хората, които наистина са наясно, няма да ги срещнеш из форумите. А, ако ме питаш аз какво правя тук, което сигурно ще ти мине през главата, ще ти кажа, че просто задоволявам човешкото си любопитство и се опитвам да разбера как разсъждават другите.
Айде, желая ти успех занапред! И шапка ти свалям за оптимизма, повярвай!



Тема Re: Моят личен коментарнови [re: BoдkacKoлa]  
Автор l-Banker (новак)
Публикувано21.07.06 15:32



Вече и децата разбраха, че Албена = IHPE, някакъв изфрустриран тип, който в клуб "Човешки ресурси - Работа" се оплаква от качеството на българските работници или липсата на такова. Там можете да прочетете как се жалва от най-различни "Албени" и подобни, а тука се прави на Албена и провокира пишещите. И аз се подведох отначало, но след забележката на 50 Cent схванах за какво става въпрос.



Тема Re: Моят личен коментарнови [re: l-Banker]  
Автормдaaa (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 17:17



яко бързо загряваш, баце



Тема Re: Не те разбрах.нови [re: eдиkoйcи]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано24.07.06 13:46



Винаги съм се възхищавала от морала на някои хора - нима не ти е ясно, че всичко са предубеждения. Какво - противник си на стимулирането ли? Това те прави привърженик на бюрокрацията тогава.

Ядеш ли месо?



Тема Re: България е рай за бизнеса!нови [re: lHPE]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано24.07.06 13:48



Именно



Тема О, Боже!нови [re: dePhil]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано24.07.06 13:53



Много се смях. В сенаторските лаунджове живеят корпоративни мишки с по пет бона заплата, които по правило веднага се имат за успяли хора. Хапват безплатните бисквитки, кисели краставички и пийват портокаловото сокче.

Един ден ти пожелавам да станеш човек и като ти се случи това нещо, дори и на 60, ще започнеш да стъпваш във First Class/HON lounge. Искам да те предупредя - има страхотен ресторант с невероятна кухня и всичко е без пари. Не плюскай като Бай Ганьо в началото - срамота е. Както и да е, когато стигнеш до там може вече и тенис кортове да са сложили. Важното е без ексцесии да минава всичко, мойто момче. И щом търсиш препоръка - Франкфурт и Мюнхен са местата.

За сенаторски лаундж ще ми разправя - смешник.





Тема Re: Моят личен коментарнови [re: Пeтъp_]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано24.07.06 13:54



Човек или има акъл или си мисли, че има акъл. Това е. Съжалявам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.