Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:52 31.05.24 
Професионални
   >> Финанси
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Моят личен коментарнови [re: l-Banker]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано14.07.06 13:19



Показваш ясно неразбиране на основни бизнес принципи, което не желая да коментирам.

Казваш, че не ходиш по тези места. От писанията ти личи, че нямаш и вкус за колите. Какво да си пишем от тук нататък? Един мъж ако стане богат и не си купи веднага Мерцедес или БМВ значи има някакви комплекси. Не те наричам беден, но разбираш накъде бия, нали?





Тема Re: Моят личен коментарнови [re: eдиkoйcи]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано14.07.06 13:28



Благодаря ти за възпитания отговор. Веднага си проличава кой е класен човек и кой не е. За ИТ сектора не разбирам много, но знам, че всичко зависи от добавената стойност на крайния продукт - ако се прави нещо, което се продава за много тогава е напълно в реда на нещата да се плащат големи заплати. Така поне аз го виждам, но повтарям, че не разбирам от високи технологии.

Моята банка има кредитен рейтинг на Ситибанк, а не на Булбанк. Някой беше объркал зловещо нещата в преден постинг и реших да не му обръщам внимание - не харесвам необразовани хора. Може би не сте попаднали на читава банка или не сте стимулирали човека както трябва.

И аз мисля, че политиката е мръсна работа. Просто гледам и сравнявам - Иван Костов е завършил МИО и стана голям шеф. Какво остава за такива ценни кадри каквато съм аз тогава...



Тема Re: Моят личен коментарнови [re: Гeнepaл Бopиcoв]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано14.07.06 13:30



Разбрах намека ти. В Червило ходят само богати хора и аз ходя там също. За богат човек да е наркоман чувал ли си? Истинският въпрос е защо функционира театъра на Армията например при положение, че всички знаем, че нашите артисти са гейове и наркомани.



Тема Re: Моят личен коментарнови [re: Aлбeнa]  
АвторБaт Гoтзo yмpe oт cмяx (Нерегистриран)
Публикувано14.07.06 14:09



"И аз мисля, че политиката е мръсна работа. Просто гледам и сравнявам - Иван Костов е завършил МИО и стана голям шеф. Какво остава за такива ценни кадри каквато съм аз тогава..."


хахахахаха

м/у другото той е бивш даскал по полит-икономия а мио е завършил друг път....



---------------------
камо ли па я.....

паднах от стола ... евала не съм се смял така хубаво от месеци



Тема Re: Моят личен коментарнови [re: Бaт Гoтзo yмpe oт cм]  
Авторбc (Нерегистриран)
Публикувано14.07.06 14:14



Иван Костов не е завършил МИО а е преподавал в МЕИ :)



Тема Re: Моят личен коментарнови [re: Aлбeнa]  
Автор l-Banker (непознат )
Публикувано14.07.06 16:46



Склонен съм да се съглася с 50 Cent, че някой тук се бъзика. Мненията на "Албена" стават все по-абсурдни и ненормални. Вкус към колите, Мерцедеси, БМВ-та, богати мъже - всичко започна да изглежда и звучи като поредния видеоклип от "Планета".



Тема Re: Моят личен коментарнови [re: бc]  
АвторEconomist (Нерегистриран)
Публикувано14.07.06 17:41



Албенче кафиш ме, искам да се запознаем, дай някакъв мейл, телефон..



Тема Не те разбрах.нови [re: Aлбeнa]  
Авторeдиkoйcи (Нерегистриран)
Публикувано14.07.06 17:50



Казваш:
Може би не сте попаднали на читава банка или не сте стимулирали човека както трябва.

Какво имаш в предвид под "стимулирали"? Рушвет? Процент?
Ако това си имала в предвид и се каниш да ставаш политик, тежко и горко и на тази държава - не знам дали помниш Жан Виденов.
Най-голямото зло за една държава са чиновници взимащи 1000лв заплата и милиони от подкупи и присвояване. Има ги във всяка държава, но в България е ад в това отношение. Случи ми се дори учител да ме изнудва. Наглост.
Всъщност дано не съм те разбрал правилно де.



Тема Re: Моят личен коментарнови [re: Aлбeнa]  
АвторГeнepaл Бopиcoв (Нерегистриран)
Публикувано14.07.06 21:02



Дон Диего беден наркоман ли е


Не знаех че на Армията има театър.



Тема Re: Моят личен коментарнови [re: Aлбeнa]  
Авторsoothe (Нерегистриран)
Публикувано14.07.06 23:47



<b>Trolling<b/>

Definition:

A <b>troll</b> is someone who comes into an established community such as an online discussion forum, and posts inflammatory, rude, repetitive or offensive messages designed intentionally to <b>annoy</b> and <b>antagonize</b> the existing members or <b>disrupt</b> the flow of discussion.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.