Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:25 31.05.24 
Професионални
   >> Финанси
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Finansova gramotnost!!!нови  
АвторBecho (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 23:47



Niakoi moje li da mi kaje kade v sofia ima kursove, seminari, lekcii ili neshto ot tozi sort za finansova gramotnost.Niakade kadeto te uchat kak da investirash v nedvijimo imushtestvo,akcii, kak da napravish sobstven biznes i t.n.
Ako niakoi e chel knigite na Robart Kiosaki "Bogat tatko beden tatko" i drugite mu, znae tochno kakvo imam v predvid.Ako ima takiva koito sa gi cheli moje da spodeliat mnenieto si.
Predvaritelno blagodaria za informaciata!!!



Тема Re: Finansova gramotnost!!!нови [re: Becho]  
Авторhelp (Нерегистриран)
Публикувано05.03.05 13:05



istinata e che niama dobri kursove. ima samo edna formula na uspeha - zdravo bachkane+zdrav razum+zdravi finansi.



Тема Re: Finansova gramotnost!!!нови [re: Becho]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано05.03.05 13:22



Специално за инвестиране в акции този сайт може да ти помогне:
www.incademy.com
Разработени са групи от уроци с подтеми.



Тема Re: Finansova gramotnost!!!нови [re: Дaни]  
Авторbecho (Нерегистриран)
Публикувано06.03.05 14:01



Mersi za saita samo deto ne sam tolkova navatre vse oshte s English i zasega niama da mi svarshi mnogo rabota!



Тема Re: Finansova gramotnost!!!нови [re: Becho]  
Автор FostarFX (птица)
Публикувано06.03.05 14:24



книгете на Робарт Кийосаки са изклучително ценни, по една много важна причина, а тя е промяната на начина на мислене защото в основата на успеха е правилният начин на мислене! Всичко останало е техника и технология която се учи в всеки университет или на всеки курс.
За това и много хора немогат да разберат книгите му независимо че той направо се счупва да повтаря едно и също... но уви.. начина на мислене формиран с години още от детство трудно се променя даже адски трудно ако човек не е отворен към промяната и не я желае от сърце. В България хората са изклучително тесногради и ограничени липсва мащабното мислене, то за тва и прехода като цяло трудно върви.. много ни е сбъркан начина на мислене...



Тема Re: Finansova gramotnost!!!нови [re: Becho]  
Авторbecho (Нерегистриран)
Публикувано08.03.05 21:19



Da napalno sam saglasen s mnenieto ti otnostno Kiosaki.I az mislia taka.Az prochetox sichkite mu knigi koito sa izleznali na balgarski.Mejdodrugoto sega mi kazaha ot izdatelstvoto(anhira) che shte izliza nova kniga sled "Bogato dete umno dete", pak i shteli da pusnat i igrata mu potoci pari 101 sashto prevedena.Obache tova niama da mi e dostatachno, a problema idva ot tam che skoro navarshix 17 a do zavarshvaneto mi ostavat oshte dve godini i iskam da izpolzvam tova vreme da ucha neshto v tazi svera izvan u-shte, a ne da chakam da zavarsha i posle da karam niakakvo visshe v tazi oblast.Prosto iskam da si opolzotvoria vremeto i ne samo da cheta knigi a neshto praktichesko.Na men angliiskia oshte ne mi e vav fret xodia na kursove no imam oshte dosta da go ucha, pak kamo li business ednglish.Za tova i ne mi varshat rabota takiva saitove na English(pone zasega). makar che ima mnogotakiva i sigurno sa polezni.A ne moga da povirvam che v ciala Sofia nikoi neznae da ima neshto ot tozi sort.V kakvi li ne saitove ne pitax,v tarsachkata tarsih i nikade nishto. Neznam veche to se e vidialo che v bg nishto ne moje da se svarshi kato xorata



Тема Re: Finansova gramotnost!!!нови [re: becho]  
Авторsvetli (Нерегистриран)
Публикувано08.03.05 21:58



Вие не ходите ли по гаджета?



Тема Re: Finansova gramotnost!!!нови [re: svetli]  
Автор FostarFX (птица)
Публикувано09.03.05 13:53



чети чети... не я слушай и се учи за да си свободен!
а не роб като всчики хора по света, хванати от меката ръкавица на капитализма, и вкарани в затвора на собствената си работа и така до края на дните си!

"затвора е собственият дом, работата е разходката която всеки затворник прави всеки ден и на всичкото отгоре го скапват от бачкане.. трагично но незибежно!"

те жените сами ще те намерят!



Тема Бизнес школа Анхира - финансова грамотност за всекнови [re: Becho]  
АвторAnhira (Нерегистриран)
Публикувано09.03.05 20:09



Точно това започваме - играта на Кийосаки се прави на бг език и излизат още няколко много практични негови книги.
Проверете Бизнес школа Анхира на www.anhira.com/pari и се обадете



Тема Re: Finansova gramotnost!!!нови [re: Becho]  
Авторнa (Нерегистриран)
Публикувано10.03.05 14:52








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.