Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:39 28.09.24 
Професионални
   >> Финанси
*Кратък преглед

Тема Proverka na osigyritelen dohodнови  
Автор _FX_ ()
Публикувано05.09.05 19:46



Hi, interesyvam se imat li dostup bankite ili firmi do informacia za tova vurhy kakuv dohod se osigoriavam v NOI. Predvaritelno vi blagodaria.



Тема Re: Proverka na osigyritelen dohodнови [re: _FX_]  
Автор ivx (Troglodyt)
Публикувано06.09.05 03:46



да.



Тема Re: Proverka na osigyritelen dohodнови [re: ivx]  
Автор _FX_ ()
Публикувано06.09.05 10:37



Това за всички осигуряващи се ли важи? Заштото един познат ми каза, че можело да се провери само за свободните професии, където сам се осигуряваш, а ако си на държавна работа не.

P.S. Банките при кандидатстване за кредит правят ли такава проверка?



Тема Re: Proverka na osigyritelen dohodнови [re: _FX_]  
Автор12345 (Нерегистриран)
Публикувано06.09.05 11:41



При кандидатстване за кредит се прави проверка в Централния кредитен регистър, за да се провери дали не си излъгал кредитния инспектор, ако примерно си му казал, че не ползваш други кредитни продукти.

Твоя познат има погрешна информация. Правят се проверки, спокойно



Тема Re: Proverka na osigyritelen dohod [re: 12345]  
Автор _FX_ ()
Публикувано06.09.05 14:28



I az taka znam, 4e se pravi proverka v tozi registur. No men me interesyva moje li bankata da proveri v NOI na kakuv dohod se osigyriavam. Az mislia, 4e tova e konfidencialna informacia i ne moje da se vidi bez suglasieto na liceto za koeto se otnasia.



Тема Re:нови [re: _FX_]  
Автор ivx (Troglodyt)
Публикувано07.09.05 00:44



Ε да де – информацията е поверителна затова като кандидатстваш там некъде м/у редовете пише, че си съгласен да проверят подадените данни.



Тема Re: Proverka na osigyritelen dohodнови [re: _FX_]  
Автор Пoeтa нa нeтa (alias)
Публикувано07.09.05 14:10



ти така или иначе си показваш осигурителния доход при кандидатстване за кредит, в повечето случаи дори и когато кредита се води "без обследване на доходите", т.е. длъжен си да подадеш тази информация при кандидатстването. банките си имат договор с НОИ и си получават информация за всеки един кредитоискател за когото поискат. в повечето случаи се проверява дали данните в служебната бележка са коректни.

Всеки проблем има три решения - две очевидни и едно интелигентно



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.