Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:04 19.06.24 
Професионални
   >> Финанси
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема bizness partner?нови  
Авторkatia (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 16:42



Privet,navlizam v biznes ,koito e nov za men no imam dadenata motivatsia ,darba i 60% poznania!
Ineresuvame kak i kade lesno moga da nameria bizness partner bez da ostana izlagana?



Тема Re: bizness partner?нови [re: katia]  
Автор FostarFX (птица)
Публикувано22.08.05 18:00



избора на бизнес партньор е трудно нещо, аз спазвам едно правило което до сега не ме е излъгало. Човек който неможе да ми стане приятел неможе да ми стане и бизнес партньор. Разбира се не всеки приятел става за бизнес партньор защото може да няма необходимете знания и умения ;).



Тема Re: bizness partner?нови [re: FostarFX]  
Автор Duras (непознат )
Публикувано22.08.05 18:58



Какво очакваш от този партньор? Финансиране, да има знания и умения в дадена сфера? Или човек отговорен, който да носи на много и напрегната работа?
Споделям и предишното мнение!



Тема Re: bizness partner?нови [re: Duras]  
Авторkatia (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 21:53



tarsia partner koito da go vleche sferata v koiato shte rabotim,da ima motivatsia i jelanoe vse pak za da moje biznesat da potragne.Znaniata i umeniata sashto sa vajni ,a i finansovata podkrema ne e na posledno miasto.
Prosto ne sam na iasno kak tochno bih namerila podhodiashtiat partner-ekip....




Тема Re: bizness partner?нови [re: katia]  
Автор Duras (непознат )
Публикувано22.08.05 22:32



Моят скромен опит показва, че е много трудно да се намери човек, който да разбира и осъзнава нещата като мен. Да имаме еднакви приоритети и виждания относно бизнеса или поне вижданията ни по важните въпроси да се еднакви. Нагласата ни за работа и поемането на отговорности да са сходни за да не се получи, че единия носи другия! Да имаме съзнанието, че градиме нещо общо и всеки да дава 110% от себе си! И да не се стига до момента всеки да дърпа в различна посока.
Не ти ли се струва по-добър варианта със сътрудник? Така ти ще си отговорна за всичко и дори и да стане грешка няма да има на кои да се сърдиш а и по-лесно би намерила изход от създалата се сотуация.
Как беше тази поговорка, "Орташката работа кучета я яли!"
В каква сфера имаш идеи за бизнес, ако не е тайна разбира се?



Тема Re: bizness partner?нови [re: Duras]  
Авторkatia (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 23:23



znaes li ,moje da si prav za satrudnik ,prosto kato sheli ne sam upotrebila pravilno bizness partner!
V sferata na turizma e ,no poneje ideiata mi e edinstvena po roda ,ne bih si pozvolila da ia komentirem...
Vse pak niakakvi idei kak da si nameria blagopoluchen satrudnik?



Тема Re: bizness partner?нови [re: katia]  
Автор Duras (непознат )
Публикувано22.08.05 23:36



Трябва да си отговориш на няколко въпроса и това миже би ще ти изясни нещата.
1 Ще има ли работа за повече от един човек в началото?
2 Ако отговора е да какво смяташ, че ще трябва да върши?
3 Ако няма да бъде партньор значи няма да очаква приходи от бъдещи печалби и ще трябва да му плащаш от самото начало, което пук ще ти натовари бюджета.
4 Трябва ли да има някакви по-спецялни познания, ако да това означава по-високо възнаграждение?
5 И сигурна ли си, че не можеш да се справиш с цялата работа поне в началото, докато тръгнат нещата и се види ще го бъде ли?
Да уточня, че до сега не съм разработвал собствен бизнес и може да не разсъждавам правилно!



Тема Re: bizness partner?нови [re: Duras]  
Авторkaтиa (Нерегистриран)
Публикувано24.08.05 16:12



а как наи_ СИГУРНО МОГА ДА СИ НАМЕРИА ФИНАНАСВА ПОДКРЕПА?
ИМАМ БИЗНЕС ПЛАН И ОБЕКТ,НО ПОНЕ ЗА ПАРВАТА ГОД.МИ ТРИАБВА НАЧАЛЕН КАПИТАЛ.
КАДЕ Е НАИ_ДОБРЕ ДА СЕ ОБАРНА ЗА ФИНАНСОВА ПОДКРЕПА,БАНКИТЕ ИЛИ САТРУЖНИК?



Тема Re: bizness partner?нови [re: Duras]  
АвторKATИA (Нерегистриран)
Публикувано24.08.05 16:15



Е КАК ТАКА СТАНА чЕ ПРОПИСАХ НА БГ ,ОТ ДОСТА ОТДАВНА СЕ МАчА С КРЕДОР,НО НЕ СТАВАШЕ Е КАК ТАКА СЕГА СТАНА?????????????????????????????????



Тема Re: bizness partner?нови [re: KATИA]  
Автор Duras (непознат )
Публикувано25.08.05 13:45



Може би аз съм ти повлиял за писането на кирилица!:)))
Относно финансирането зависи колко начален капитал ще ти трябва?
Ако си убедена, че идеята ще проработи по-добре е да вземеш заем от банката, но не съм запознат как точно стоят нещата при този вариант. Най-вероятно ще искат да ипотекираш нещо!
Ако намериш партньор, който да финансира начинанието зависи каква част ще поеме. Ако плати всичко може да се стигне до момента тои да има бизнен а ти да нямаш нищо. Това може да се избегне ако се регистрира фирма с дялово участие или нещо такова! Тука вече няма да минеш без консултация с адвокат! Не знам и как стои въпроса с финансиране от някакви фондове за малък и среден бизнес. Или предприсъединителни фондове по линия на Европеиски съюз.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.