Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:54 15.06.24 
Професионални
   >> Финанси
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Среща на клуба на "Финансистите"нови  
АвторИpeн (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 09:36



Какво ще кажете от интернет пространството да се прехвърлим в Настоящето и да се видим някой път на яве? Можем да се организираме да се срещнем в някое заведение ...какво по хубаво от това да се запознаеш с нови хора и да обмениш опит...Е оставам вие да решите...Предложението от мен...А РЕШЕНИЕТО ВЗИМАТЕ ВИЕ-участниците във форума.



Тема Re: Среща на клуба на "Финансистите"нови [re: Иpeн]  
АвторFr (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 09:51



Ok s4glasen s4m, samo 4e daite da se pos4berem pove4konarod Aide i drugite PI6ETE



Тема Re: Среща на клуба на "Финансистите"нови [re: Иpeн]  
Автор killin (me)
Публикувано02.02.05 09:53



това по случай 02.02 ли??? хехеех шегувам се

аз съм ЗА - с двете ръце, надявам се обаче при евентуалното организиране на тази среща все пак да успея да се явя.... напоследък ангажиментите ми нещо много се завишиха да видим

10х за идеята, да видим колко ще я подкрепят

Поздрави на всички

К.

........I WASN'T REALY DRUNK AT THE TIME.......


Тема Re: Среща на клуба на "Финансистите"нови [re: Иpeн]  
Автор Tapkaлaн (си е в офиса)
Публикувано02.02.05 10:26



ако обичате,официални покани,моля!
няма да се излагаме пред чужденците,я!

имам си и климатик


Тема Re: Среща на клуба на "Финансистите"нови [re: Tapkaлaн]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано02.02.05 12:29



аз не съм привърженик на такива прояви. Ако ще е за обмяна на опит и знания - моля питайте и не крийте каквото знаете. Форумът е за това.

То, не че не мога, ама има ли смисъл, като няма значение


Тема Re: Среща на клуба на "Финансистите"нови [re: Иpeн]  
АвторMr. X (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 12:50



Smiatam 4e ideiata naistina e doba i s4m ZA. Daje neka doidat i hora, koito ne sa finansisti no im dopada. V kraina smetka 6e e hubavo da se vidim,a ne e kazano 4e 6e govorim samo za rabota NALI TAKA :-) Taka 4e privetstvam ideata 6e 4akam da razbera K4DE I KOGA



Тема Re: Среща на клуба на "Финансистите"нови [re: Mr. X]  
Авторtrac (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 21:33



Ако ще се събираме, предлагам първо да купим по едни подаръци на Baby Doll, FostarFX и на другите ни литературни благодетели!!!



Тема Re: Среща на клуба на "Финансистите"нови [re: trac]  
Авторlren (Нерегистриран)
Публикувано03.02.05 09:09



Viarno e 4e zaslujavat...



Тема Re: Среща на клуба на "Финансистите"нови [re: Mr. X]  
Авторvalsotevs (Нерегистриран)
Публикувано03.02.05 16:32



Здравейте!Аз бих дошъл само дето съм още доста малък.Едва на 14 съм.А много ми е интересно Вие колко годишни сте.Чета доста форуми свързани с всичко!В момента съм на вална Финанси(аз всъщност мечтая да стана финансист)И разглеждах тази тема и реших да отговоря или не(е както виждате любопитството ми надделя)Интересно ми е всичко свързано с Вас ,но знам че Вие сте доста заети хора и едва ли имате време и за мен(един маник които си мечтаел да стана като нас).Ако случайно имате малко време и се чудите как да го запълните с радост ще изчета отгиовора Ви.Пишете каквото се сетите - Вашето ежеднежие ,как прекаравате обикновено уикендите си и т.н.........Довиждане и лек и наи важното успешен работен ден!
Благодаря предварително,
Светослав



Тема Re: Среща на клуба на "Финансистите"нови [re: valsotevs]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано03.02.05 17:33



Виж сега....
Нещата в света на финансите не са такива както ги представят по филмите...
Бачкането е яко и ако знаеш какво те чака....хм
Радвам се, че има и млади попълнения на клуба!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.