Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:24 20.05.24 
Професионални
   >> Финанси
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Test v Procreditbank  
АвторYEPP (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 18:11



Dnes mi se obadiha ot Procredit i me pokaniha na test ytre!!!4yval sam nqkoi ne6ta za tazi banka, no 6te se radvam ako nqkoi me snabdi s pove4einfo za testovete!!!I ako nqkoi znae ot kade v mrejata da namerq takav vid testove, koito se davat v Procredit da pi6e nqkoi link!!!!!



Тема Re: Test v Procreditbankнови [re: YEPP]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано26.01.05 19:11



ами тестовете са си съвсем стандартни тестове за интелигентност. Трябва да попълниш поредица от числа (1,2,3,??,5), да кажеш коя е излишната дума измежду няколко подобни, да намериш липсващата фигура и други такива.
Има и икономическа част - при мен беше анализ на няква фирма, която кандидатсва за кредит. Произвеждаше столове и маси и бяха дадени данните за цените на изделията, разходите за труд, материали, административни разходи, размерът на кредита и т.н. Трябваше да се даде мнение дали да се отпусне кредитът.
Въобще не се притеснявай - тестовете не са сложни, въпреки че някои от задачите искат малко повече мислене. Моят съвет е да не се притесняваш и ако нещо не можеш да решиш от раз - прескачай и давай следващото. Имаш не повече от минута на въпрос следователно не трябва да си губиш времето.
Успех!

То, не че не мога, ама има ли смисъл, като няма значение


Тема Re: Test v Procreditbankнови [re: f(x)dx]  
АвторYEPP (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 09:02



10X za infoto!!!6te vidim kakvo 6te se polu4i dnes!!!!!!



Тема Re: Test v Procreditbankнови [re: YEPP]  
АвторKATЯ (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 07:55



YEPP,сподели как мина интервюто



Тема Re:i v Unionbank e takaнови [re: f(x)dx]  
АвторJR_EWlNG (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 21:47



az si mislq 4e dvata testa sa ednakvi.lqtoto i az bqh na takyv test v Unionbank.s 4isla,bukvi4ki i dumi4ki. i az imah zada4a s masi i stolove...daje si spomnqm ednata zada4e 4e beshe: udar+udar = draka.i trqbva da zamestish bukvite s 4isla:) testa ne e mnogo truden.18 zada4i za 1 4as...samo 4e testa e pyrvoto stypalo.sled 1-2 sedmici o4akvai obajdane po telefona i shte 4uesh dobrata novina"odobren ste za intervu" .......uspeh!



Тема Doide red na interviewtoнови [re: JR_EWlNG]  
АвторYEPP (Нерегистриран)
Публикувано03.02.05 17:31



Testa mina dobre!!Malko kartinki, 4isla i dymi!Dnes mi se obadiha ytre da se poqvq za interview!6te q vidim tazi zada4ka zaka4ka s tezi ot Procredit!!Ne 4e vazlagam mn nadejdi na tova, no vse pak!!Neka mi pi6e nqkoi koito e bil krediten inspektor tam za6toto to4no za tazi pozicia kandidatstvam!!!



Тема Re: Doide red na interviewtoнови [re: YEPP]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано03.02.05 18:52



мой много добър приятел беше сред първите им кредитни инспектори, вече пета година работи там и е супер доволен.
Като за начало не очаквай кой знае какво - много бачкане и не особено голямо възнаграждение. Но определено след година две, ако покажеш качества, ще си много добре.

То, не че не мога, ама има ли смисъл, като няма значение


Тема Re: Doide red na interviewtoнови [re: f(x)dx]  
Авторderzai (Нерегистриран)
Публикувано05.03.05 12:56



procredit e gotina banka. imai tarpenie, bachkai zdravo, pravi tova, koeto drugite ne smeiat da poemat i shte skochish nagore.

kasmet!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.