Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:16 28.05.24 
Професионални
   >> Финанси
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Изпуснах ли дъното???  
Авторnoname (Нерегистриран)
Публикувано30.01.04 11:56



Имам въпросче към всички потребители на този форум.Някой може ли да ми каже това ли беше дъното на долара 1.17 BGN/USD,сега вече е по-височко,а имах планчета да пообменя малко пари,та мисълта ми беше,дали някои може да ми каже горе долу какви ще бъдат понатачните колебания на BGN/USD,ако някой има някакво предположение за курса,ще му бъда много благодарен да го отбележи.
Благодаря предварително на тези които обърнаха внимание на тази тема:)



Тема Re: Изпуснах ли дъното???нови [re: noname]  
Авторnsm (Нерегистриран)
Публикувано30.01.04 20:51



Obarnah vnimanie na temata VI!!!! Pomo6 sre6to 10%. Mislq 4e e spravedlivo. Tova e tarifata i na mnogo ot politicite.



Тема Re: Изпуснах ли дъното???нови [re: noname]  
Авторnoname (Нерегистриран)
Публикувано30.01.04 22:03



ami pi4 ili ako ne s male sorry,pitah prosto za prognoza nqkakva,orientirovu4na,10% :))))) zaebi,az sum na 16 godini,kolko $ misli6 4e iskah da kypq 100000$,50000% ne pi4,malko po malko:),ne mislq 4e ako ti dam 10%,ne daje po malko mejdy 5-7%,misli6 li 4e 7%*18000% 6te te zadovolqt????
vij zaebi,ne iskam da imam ni6to ob6to s 10-te ti %,misleh 4e v tova prostraanstvo nqkoi 6te mi dade orientirovu4no mnenie,no vse pak me mersi za ofertata ti:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))



Тема Re: Изпуснах ли дъното???нови [re: nsm]  
Авторfax (Нерегистриран)
Публикувано31.01.04 15:52



vklu4i ci faxa da ti izprata 10%, toest 100$ . O......



Тема Re:нови [re: noname]  
Авторav (Нерегистриран)
Публикувано31.01.04 19:23



A ми ти да не си се объркал нещо !? Курсът сега е 1$=1.57 лева !
Аз мисля че 1.52 лева за 1$ беше дъното ,поне за сега или поне за тази година ! Но кой знае със сигурност ? Тези дето знаят лъжат много !
Примерно Джордж Буш или пък шефът на Федералният резерв Alan Greenspan !




Тема for avнови [re: noname]  
Авторnoname (Нерегистриран)
Публикувано31.01.04 22:40



mda we werno sum se oburkal:)iskah da napisha 1.517 a ne 1.17:))),no nqma zna4enie,mersi vse pak za pomo6ta ti:)



Тема Re: Изпуснах ли дъното???нови [re: noname]  
Авторnsm (Нерегистриран)
Публикувано31.01.04 23:34



Mi 6tom si tolkova malak 6to ne si gleda6 4itankite i madamite ami si tragnal saveti da iska6. Na nikoi v tazi darjava ne mu se pla6ta, a mu se lapa. I tova skoro 6a svar6i.
Kam tebe priqtelu savet, 4eti zdravata, za6toto ina4e bye pari4ki!!!



Тема Re: Изпуснах ли дъното???нови [re: fax]  
Авторnsm (Нерегистриран)
Публикувано31.01.04 23:37



Priqtelu fax,
Napravo se zasmqh na tvoite 100$. 6to si blaska6 glavata za nqkakvi sme6ni sumi.
Idi izpii edno pitie i se radvai na jivota ne na parite. Bye



Тема vor nsmнови [re: nsm]  
Авторnoname (Нерегистриран)
Публикувано01.02.04 12:56



Ami da,znam che ne mi e za godinite,no mi e prekaleno interesno,a i ima ogromen smisul,tova ne e neshto koeto sled vreme nqma da moje da se prilaga,za nego vinagi shte ima budeshte:),a i vse pak 10x za suveta ti,znam che trqbva da se ychi,no postoqno kato gy chyvam otvsqkude i...abe taka e,ama murzela e trydno pobedimo neshto:),no ne toi e osnovniq problem:)
Btw moje li da te pomolq neshto,mojesh li da mi preporuchash nqkakva literatyra(smisul za finansi,ikonomika....),nqkakva yvodna,za chovek na moito nivo.E ako ti se zanimava shte sum ti mnogo blagodaren.
mersi predvaritelno
bye



Тема Здравей приятелю,нови [re: noname]  
АвторKънчo (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 11:00



Ще започна с това, че синът ми е на твоята възраст /9-ти клас/, а аз се занимавам с пазари от 10- 12 г. Бил съм дилър и шеф на дилърски офиси в 2-3 банки, сега продължавам да се занимавам със същото. С една дума имам достатъчно опит, за да мога да ти дам достатъчно компетентен съвет.
1. Това не се учи с прочита на една или две книги. Без тях нищо не става, но ти трябва база от други дисциплини /икономически, обществени математически и др. науки/. Сега което учиш в училище също ти трябва за понататъшното ти формиране като успешен трейдър. Трябва да полагаш усилия още от сега и то не директно във финансовата област, а да наблегнеш на общообразователната си подготовка, на която се стъпва след това за профилирането ти в конкретната специалност.
2. Никой не може да ти каже какво ще се случи в бъдеще на пазара!!!! Никой не знае!!! Всяка една прогноза е силно условна и субективна!!!
3. Извличането на печалби съвсем не е просто "buy" - "sell". Процесът е доста по-сложен и неможе да се разкаже просто ей така. Много млади хора се хвърлят поблазнени от химери за лесни печалби, но резултатът е един, загуба на всичко, често и влизане в дългове и проблеми. Това което правят разни "набедени" трейдъри в повечето случаи е чист хазарт!!!! Няма нищо общо с икономиката и финансите. И естествено губят, но постоянно доват съвети, че и проценти искат ...

Съветвам те:
Не се опитвай да правиш нищо на пазара - ще загубиш!
Заеми се сериозно с уроците си, пък тати и мама, ще те издържат според възможностите си. През ваканцията си потърси работа, все ще изкараш някой лев.
Мързелът е най-лошият съветник! Като си помисля как ме мързеше да уча на твоята възраст но все пак успявах да си налагам в повечено случаи, та се справих някак си...

Чао!!! Успех!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.