Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:07 16.06.24 
Професионални
   >> Финанси
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Търговия с валута през Интернетнови  
АвторCypher (Нерегистриран)
Публикувано13.01.03 00:37



Здравейте колеги,

Какжо можете да ми кажете за фирма "Бул Тренд Брокеридж ООД" и тяхното предложение за електронна търговия с валута през интернет. Имате ли някакви преки впечатления.

Аз се пробвах на форекс търговията с демо сметка и се справих доста успешно. Сега мисля да се пусна с истинска сметка, но незнам доколко е надеждна брокерската фирма и дали няма някаква уловка.

Моля, ако имате някаква информация да пишете.

Благодаря Ви!



Тема Re: Търговия с валута през Интернетнови [re: Cypher]  
АвторDEMO (Нерегистриран)
Публикувано13.01.03 16:13



Kolko vreme si igral na demo versiata i imash li izgradena sistema za turgovia?



Тема Re:нови [re: DEMO]  
АвторlvanFL (Нерегистриран)
Публикувано16.01.03 15:42



to na demo seki pecheli...kakto i vsichki sistemi pecheliat na backtest



Тема Re: Търговия с валута през Интернетнови [re: Cypher]  
Авторtrader (Нерегистриран)
Публикувано17.01.03 21:08



Играя с променлив успех при Бул Тренд. Условията им са добри за нашия пазар (не успях да ги убедя да търгувам без комисионни:), а платформата им за търговия е на светлинни години от конкуренцията в България.
Малко мързеливи си падат по празниците и почиваха повече от нужното около коледа и нова година, но нейсе - може би беше за добро.
Иначе са инвестиционен посредник и финансова къща - офиса им е в центъра.



Тема Re: Търговия с валута през Интернетнови [re: Cypher]  
Авторh (Нерегистриран)
Публикувано18.01.03 01:33



lesna e va6ta ot izvesno vreme si izdirvam informaciq za balgaraski investicionni posrednici v internet no mai bezyspe6no ako nqkoi moje da mi pomogme v blizkite 5 -6 4asa ili pone do 2 dni 6te yspeq da si napi6a 1 raferat.Izpra6taite materiali na h_r_i_s_i@abv.bg



Тема Re: Търговия с валута през Интернетнови [re: h]  
Авторjkr (Нерегистриран)
Публикувано18.01.03 14:14



Probvai www.deltastock.bg vzemat 1% komisionna



Тема Re: Търговия с валута през Интернетнови [re: jkr]  
Авторseafoam (Нерегистриран)
Публикувано18.01.03 22:51



Пробвайте платформи и на други форекс -брокери и по-скоро на истински такива, а не техни представители:
www.fxcm.com
www.cms-forex.com

И потренирайте поне 5-6 месеца, демото много добре заблуждава, че ще се справите - разликата при реална сметка е от земята до небето.
И не се връзвайте на предложението да започнете с минимална сума в никакъв случай - гарантирана загуба.

Успех !!!
ppepa@mail.ru



Тема XAнови [re: seafoam]  
Автор Toйoтa Фaнaтиk (Lexa)
Публикувано19.01.03 12:40



В никакъв случай не започвате с големи суми. Казвате: "Дайте ми пари, аз ще намеря какво да правя с тях". Извинявайте, ако ще изгубите малка сума, по същия начин ще изгубите и голяма. Така че хубаво да започнеш с български брокери които предлагат валутна търговия с малки суми, дори да си готов да вложеш много пари. Разходи пак са символични.

А този 21 Век Форекс е нищо особенно. Ето какво прочетох сега от техния сайт :
http://www.cms-forex.com/modules.php?op=modload&name=EZCMS&file=index&page_id=74

При двойка EUR/USD един пипс е една дестетхилядна и един пипс при една позиция от 100 000 Евро е равен на десет долара. Така е навсякъде.
EUR/USD .0001 EUR 100,000 * .0001 = $10

После следва един пример:

Например, в валютной паре EUR/USD, трейдер купил 2 лота по цене 0.8500 евро за доллар. Позже в этот же день трейдер решил закрыть эти 2 позиции по цене 0.8570.
(0.8570-0.8500) x 100,000 x 2 + 0 = $1200 выигрыш.


Прочетете условие:трейдер купи 2 лота по цена 0.8500 ЕВРО!!! за един ДОЛАР!!!! Значи купувате 2 лота ЕВРО по цена 0.8500 ЕВРО за един долар.
А двойка е EUR/USD. Това значи: евро струва толкова долари. Ако купуваш - значи купуваш Евро и цената се изчислява в долари(а не обратно както е в примера)! Интересно какво ще стане ако ще поръчате да купите Евро по Цена 0.8500 Евро за един долар!!! 1 Евро струва 0.8500 Евро. Интересно.
И СМЕТНЕТЕ дали техните изчисления са ВЕРНИ... Формула с данните е горе.. Ако, така е и в реална търговия като в този пример. Благодаря.
А аз ще гледам на кой етаж им се намира офиса???

Не Ви трябва метеоролог, за да знаете накъде духа вятърът

Редактирано от Toйoтa Фaнaтиk на 19.01.03 13:49.



Тема Re: XA [re: Toйoтa Фaнaтиk]  
Авторseafoam (Нерегистриран)
Публикувано19.01.03 15:21



относно: ХА и негового мнение
На всеки който е поиграл поне малко на форекс му е ясно,
че вие изобщо не разбирате що е то FOREX.
Бих ви посъветвала да потренирате на която и да е платформа,
независимо дали е българска или чужда и след това прочетете
вашето писание и сам ще се посмеете на него....



Тема Re: XAнови [re: seafoam]  
Автор Toйoтa Фaнaтиk (Lexa)
Публикувано20.01.03 00:08



Аз не съм ХА, това е моето мнение!
Платформа на 21 Век пробвах още през есента на 2000 година, и не останах с приятни впечатления, не знам дали имат нещо ново. Аз имам годишен трейнинг в MG Forex, и много харесвам тяхната платформа Диал Стаишън 2000, че спечелих и Втора награда в Демо Конкурса(книжка на Корнелиус Лука За международни Валутни Пазари, не съм я отварял след това), а след това взех и първата награда $1000 Кредит на Реална Търговска сметка, на 11 септември 2001 г. изгубих всички спечелени пари.

Вие сигурно специално за Съветничка подготвена. Съветвайте себе се! И нека на Всички да е ясно че Аз не разбирам Що е То ForЕx.
Не разбирате какво написах в предишното съобщение. Аз цитирах от сайта на 21 Век Форекс : http://www.cms-forex.com/modules.php?op=modload&name=EZCMS&file=index&page_id=74
"Например, в валютной паре EUR/USD, трейдер купил 2 лота по цене 0.8500 евро за доллар.
(0.8570-0.8500) x 100,000 x 2 + 0 = $1200 выигрыш."
Извинявайте, Вие имате голяма практика, като виждам и много разбирате, Обяснете как се получава това равенство: (0.8570-0.8500) x 100,000 x 2 + 0 = $1200
Аз намекнах вече, решение специално за Вас:
1) 0.8570 - 0.8500=0.0070 2) 0.0070 х 100 000 = 700 3) 700 х 2 = 1400.
А те ще дават $1200. Малко е . Поне за мен. За Вас може би е достатъчно.???
А при двойка EUR/USD трейдер купи 2 лота по цена 0.8500 ЕВРО за ДОЛАР.
Кажете ми какво значи да Купиш 2 лота при двойка EUR/USD по цена 0.8500 Евро за един долар.

usmihvam se]
Като не разбирате такива елементарни неща, лесно е да казвате че аз не разбирам що е то ForЕx.

Не Ви трябва метеоролог, за да знаете накъде духа вятърът

Редактирано от Toйoтa Фaнaтиk на 20.01.03 00:45.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.