Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:27 20.09.24 
Професионални
   >> Финанси
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Класация за банка с най-лошо обслужваненови  
Авторjam (Нерегистриран)
Публикувано01.08.02 15:15



споделете впечатленията си.
аз лично поставям ОББ на първо място в класацията за най-отвратна банка.
днес чаках един час в клон Х, с намерение да получа информация за движението по сметката си, и накрая се оказа, че не може - сменили системата!
старата система и тя беше цвете - веднъж внасях 5 вида шарени валути в евро сметка и трябваше пет пъти да ходя до гише каса да внасям една по една сумите, защото СИСТЕМАТА не позволявала многовалутна операция...
айде, давайте други претенденти :)



Тема Re: Класация за банка с най-лошо обслужваненови [re: jam]  
Автор wes (непознат )
Публикувано01.08.02 15:58



В Биохим кл. Европа бил ли си?



Тема Re: Класация за банка с най-лошо обслужваненови [re: wes]  
Авторjam (Нерегистриран)
Публикувано01.08.02 17:18



да, за последен път преди 4 години, когато поисках справка за движенията по сметката ми и начислените лихви, и ми казаха да попълня писмена молба и да дойда след една седмица... :)



Тема Re: Класация за банка с най-лошо обслужваненови [re: jam]  
Автор wes (непознат )
Публикувано01.08.02 19:16



Сега и 7седмици и половина няма да им стигне.



Тема Re: Класация за банка с най-лошо обслужваненови [re: jam]  
АвторlVAN (Нерегистриран)
Публикувано01.08.02 19:44



Bulbank, klon Aksakow



Тема Re: Класация за банка с най-лошо обслужваненови [re: jam]  
АвторF1 (Нерегистриран)
Публикувано05.08.02 21:48



Тук според мен на първо място е ДСК. Няма значение в кой клон влизате.
Кажете ми възможно ли е да се опитваш да внесеш долари и да не ги приемат, понеже на касиерката "не и харесват". Няма да коментирам "бързото" и "любезно" обслужване.



Тема Re: Класация за банка с най-лошо обслужваненови [re: F1]  
Автор muzata (вдъхновяваща)
Публикувано08.08.02 14:28



Ако са ти били надраскани с надписи и цифри няма да ти ги приемат в нито 1 банка, защото после касиерката ще трябва да ги плаща като не ги приемат в централата!



Тема Re: Класация за банка с най-лошо обслужваненови [re: jam]  
Автор pakaz (непознат )
Публикувано22.08.02 10:53



nikoj i ni6to ne moze da se sravni s Bulbank -Goce Del4ev



Тема Re: Класация за банка с най-лошо обслужваненови [re: pakaz]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано22.08.02 15:35



Molja posetete DSK-MLADOST. Tova e "varha na bankovoto obslujvane". Mojete da 4akate s 4asove dokato tragne sistemata, komputrite, da doide kasierkata, da se varne (prez rabotno vreme) ot njakade, da promenjat kotirovkite na tabloto i.t.n. A be zashto ne doide "GORSKIJA" v taja Balgarija?



Тема Re: Класация за банка с най-лошо обслужваненови [re: jam]  
Автор snobar (zoopolitikon)
Публикувано24.08.02 15:03



v DSK e otvrat - vednuj triabvashe da mi se vnesat pari po smetka, no niamah vreme i pratih drug chovek, i znaete li kakvo mu kazali, che triabva tituliara na smetkata lichno da si vnasia parite???? eba si, razbiram za tegleneto, ama i za vnasianeto li triabva lichno???
v SI Bank sum dovolen ot gledna tochka na tova, che finansovia kontrol im e slab i imash svobodata da vnesesh poveche pari bez da iskat dokazan proizhod za tiah, no za otkrivane na nabiratelna smetka mi poiskaha strashno mnogo dokumenti, i ne mi oburnaha nikakvo vnimanie
v BulBank na moya advokat mu biaha poiskali da dokaje proizhoda na niakakvi si smeshni 300 leva.......




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.