Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:59 02.06.24 
Професионални
   >> Финанси
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Как се играе на борсата?нови  
Автор ArMy (buddy)
Публикувано07.07.02 22:24



Здравейте!
Знам, че стига да си опитен можеш добре да спечелиш играейки на борсата... за съжаление обаче, въобще не знам как става това. Къде се намира борсата в София? Каква е средната цена на една акция? Въобще в какви граници се движат цените? Дали може да се играе и по Интернет? Постоянно ли се менят цените, или на определен интервал?
Имам много въпроси, и сигурно ще излязат още, затова предварително ви благорадя за отговорите.



Тема Каква е средната цена на една акция?нови [re: ArMy]  
Автор BigAir ()
Публикувано08.07.02 22:02



Nad $1
Hubav vupros.

P.S. Na borsata v Sofia ne "igraiat", a "si igraiat".



Тема Re: Каква е средната цена на една акция?нови [re: BigAir]  
Автор ArMy (buddy)
Публикувано09.07.02 10:52



Добре, а къде се намира? Всеки ли може да участва, лесна ли е процедурата? Може ли човек да спечели от това в България?



Тема Ti sheguvash li seнови [re: ArMy]  
Автор BigAir ()
Публикувано09.07.02 14:23



za kakvi pechalbi stava vupros. Tazi "borsa", ako vuobshte moje da se nareche taka, raboti s niakakvi minimalni sumi. Predi vreme biah govoril s hora ot CDAD i te mi kazaha, che kato stane sdelka na niakolko stotin hiliadi dollara borsata spira da bachka i se otvaria shampanskoto.
Veche imash predpolagam niakakva predstava za kakvi mashtabi stava vupros.
A inache adresa im e bse-sofia.bg (Pl. Makedonia 1)

niakoi tuk beshe pusnal neshto za

. Tam predpolagam poveche shte nauchish.



Тема NYSEнови [re: ArMy]  
Автор BigAir ()
Публикувано09.07.02 14:28



Vij na

kakvo se kazva borsa.

Редактирано от BigAir на 09.07.02 14:33.



Тема Re: NYSEнови [re: BigAir]  
Автор ArMy (buddy)
Публикувано09.07.02 17:02



Здрасти, и мерси за отговорите
за съжаление адресът на софийската борса не работи, или поне при мен не се зарежда. А другите две не предлагат реална възможност на човек "да се пробва" - едните боравят с "виртуални" пари, а другите не позволяват online сделките. Но аз все пак ще посетя пл. Македония 1, най-малкото ми е интересно да видя какво ни представлява борсата .



Тема Re: NYSEнови [re: ArMy]  
Автор BigAir ()
Публикувано09.07.02 17:56



Pred adresa na BSE triabva da slojij www. Vse pak v Internet sme. Misleh, che niama nujda da go izpisvam celia.
Po-dobre e da pochnesh parvo s virtualnata. Tam zagubite ti pone niama da sa v istinski pari.
V BSE edva li moje da se otide taka bez predvaritelno ugovorena sreshta. Predstavi si kakvo bi stanalo ako vseki interesuvasht se ot finansi pochne da se mukne tam. Niama da mogat da napraviat i malkoto oborot, koito imat.
Da ne se uplashish samo kato vidish kakva e nashata borsa. Niama nishto obshto s borsata ot filma s M. Douglas.
I samo za spravka ґ- Makedonia 1 e sgradata na Prono do malkoto NDK.



Тема Re: NYSEнови [re: BigAir]  
Автор ArMy (buddy)
Публикувано09.07.02 20:02



Здравей пак,
ти възбуди още повече интресът ми . Ако си бил на нашата борса, можеш ли наистина да опишеш най-общо какво представлява? Наистина, аз си представям една зала, айде като за България не и толкова голяма, където има монтирани табла, също достатъчно много хора, дебнещи ходът на акциите... но каква е действителността всъщност?



Тема LSEнови [re: ArMy]  
Автор Zmeu (горянин)
Публикувано10.07.02 16:30



Виж

обаче май е само с британски компании. Има и списък с нови фирми които тепърва излизат на пазара.

А за самото търгуване не знам как става. Предполагам че трябва да се свържеш със някаква брокерска/консултантска/финансова къща която предлагат такива услуги. Тези май са нещо такова, но не съм гледал много..

За борсите - мисля че отдавна нещата стават по електронен път и хората които се мотат из самата сграда на борсата са много по-малко.

Хайде, успех... после да не забравиш да делиш печалбите със скъпите си приятели от дира.



Тема Re: Как се играе на борсата?нови [re: ArMy]  
Автор$ (Нерегистриран)
Публикувано11.07.02 13:41








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.