Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:45 02.07.24 
Професионални
   >> Финанси
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Haивниk "pattern day trader"нови [re: arv7c5c]  
АвторHaивниk (Нерегистриран)
Публикувано17.07.02 21:15



До колкото знам за опции не важи.



Тема Re: Как се играе на борсата?нови [re: Pимиcapk]  
АвторHaивниk (Нерегистриран)
Публикувано17.07.02 21:20



За превода - ING - 10$. Аз съм ги превеждал от чужбина.
За Accounta - не си далеч от истината за неговия размер.
За WCOME - не, благодаря!
Успех



Тема Re: Как се играе на борсата?нови [re: Pимиcapk]  
АвторHaивниk (Нерегистриран)
Публикувано17.07.02 21:25



Относно KMAGQ.OB, и аз имам такъв проблем с едни акции в един ACCOUNT, и мисля, че при теб проблема е от това, че на OTC не се търгуват акции некратни на 100 и за това не може да ти се приеме евентуална поръчка за продажба, ако DATEK изобщо търгува OTC. В общи линии, приеми ги като вечно твои и продължавай нататък.



Тема Re: Как се играе на борсата?нови [re: Haивниk]  
АвторRimisark (Нерегистриран)
Публикувано17.07.02 21:50



Датек търгува на OTC - KMAGQ.OB можех да ги търгувам май си прав за некратните OTC акции.
Кво пък загубата не е голяма, ше ми бъде за поука ... малко баласт на дъното на кораба :)



Тема Re: Как се играе на борсата?нови [re: Haивниk]  
АвторRSS (Нерегистриран)
Публикувано29.07.02 15:17



Здравейте,
От това което прочетох, съм с впечатлението, че някои от вас реално играят и печелят или губят пари на борсите. Видях и една интересна препоръка - преди да почнеш да играеш да се подготвиш и да четеш много. В тази връзка бихте ли ми препоръчали от къде може да се чете по въпроса, някъде има ли анализи на пазара или отделни компании ( такива които се котират на XETRA например)?
Благодаря



Тема Re: Как се играе на борсата?нови [re: RSS]  
Автор evilharkon (Pulse24 TV)
Публикувано05.08.02 17:12



interesna diskusia,poznavam niakolko choveka koito igrait na mejdunarodnite borsi
izpolzvat tehnicheskia analiz.
dosta se porovih po web site da se zapoznaia s NYSE i Nasdaq i kakto i s razgovori s moite poznati,te mi kazvat che kato za nachalo e neobhodimo samo 350 USD i spokoino moje da se pochne.
te izpolzvat investicionen posrednik v Sf chrez koito igraiat,no v internet moje da se
nameriat mnogo online mesta za igra na borsata.ima takiva reklami v web site na
bloomberg.com



Тема Re: Как се играе на борсата?нови [re: ArMy]  
Авторwes (Нерегистриран)
Публикувано05.08.02 17:53



през 91 дома на културата в Красно село група надъхани и според мен знаещи пичове проведоха 7 дневен курс по борсова вулутна търговия.В процес на регистрация беше нещо уникално за времето си на територията на Балканите събитие.Компютрите бяха купени ,всички желаещи банки и фбк бяха пратили на този курс най-талантливите си представители, дори вече беше решено коя ще е клиринговата банка.Лекциите се водеха от най добрите за времето си в България. Представете си какво щеще да стане само няколко години по-късно?Благодаря . Бих желал да чуя Вашите мнения.



Тема Re: Как се играе на борсата?нови [re: evilharkon]  
Авторanonimm (Нерегистриран)
Публикувано06.08.02 08:14



350 ne e li malko? kakwa pe4alba trqbwa da ima6 4e da ostane i za teb oswen 4e trqbwa da pla6ta6 komisionni?



Тема Re: Как се играе на борсата?нови [re: evilharkon]  
АвторRimisark (Нерегистриран)
Публикувано06.08.02 23:41



Account za 350 - no thnks - moze da se otkrie ama kvo 6e prai6 s teia zalti stotinki ....
niama da ima6 goliam izbor ... osven da igrae6 mnogo riskovo pti koeto moze6 ili da zagubi6 po4ti vsi4ko ili da udvoi6 ili utroi6 da re4em ... ama po-veroiatno e parvoto .... a da ne govorim 4e ne mo. da spretne6 portfeil ... tr. da zalozi6 na 1 edni4ka kompania ...
I po dobre zabravi BG postednicite ... ne mo da se meriat s ka4estvoto na uslugite na zapad.



Тема US akcii w drugi straniнови [re: wes]  
Авторanonimm (Нерегистриран)
Публикувано08.08.02 11:14



ima edin drug na4in za tyrgowiq na US akcii-w germaniq.tam se tyrguwat akcii na po-golemite firmi,borsta raboti ot 10 do 21 bg wrene i se zasi4a s US borsite(4,30-23 bg wreme).lo6oto e 4e koli4estwata sa malki,ako gi ima.no taka move da se zaobikoli prawiloto za pattern day trader i da se tyrguwa wseki den,a w US taka ne move.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.