Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:33 04.07.24 
Професионални
   >> Финанси
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Zavurshil MBA v USA??нови [re: Keynes]  
АвторMBA (Нерегистриран)
Публикувано31.03.02 06:52



Niama takava opasnost da si pomislia. Toi BG ne znae:)
Sto se otnasia do belejkata nali ti pisah e-maila si. So....?



Тема Re: Zavurshil MBA v USA??нови [re: MBA]  
Автор muzata (вдъхновяваща)
Публикувано01.04.02 10:13



Въобще не се притеснявам, просто се чудех защо питаш след като си ги изредил почти всичките От банките - Райфайзен, Societe Generale, BNP-Paribas, ING, Aliance имат участие в ТБ България инвест, HypoVereinsbank, Citibank, може и да съм пропуснала някой, но в общи линии това са чуждестранните.



Тема Re: Zavurshil MBA v USA??нови [re: MBA]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано01.04.02 11:27



Гневът ви пречи да мислите разумно. Не съм ви дал никакви индикации, че съм завършил в България, не мисля, че при мнение като моето е логично да имам родно образование.

Когато не можете да се преборите за качествен университет проблемът не е в системата, той е у вас. Вярвам, че все пак не сте в лош университет.

Завистта ми е чужда.

Моят съвет е да стоите по-далеч от България, освен ако нямате оферта за отлично платена работа. Не се хващайте на лъжи за "след 2 години ако се развивате ще печелите повече". Гледайте какво ви се плаща веднага.

help me


Тема Добри.нови [re: ViaRa]  
Автор dePhil (-=<@>=-)
Публикувано01.04.02 16:32



Какво можеш и какво точно искаш да правиш.
Впрочем, от кой ВУЗ е това МВА?

~*~


Тема Re: Добри.нови [re: dePhil]  
АвторMBA (Нерегистриран)
Публикувано01.04.02 20:25



Are you asking me or are you asking ViaRa?
By the way does anybody know where she is?



Тема Re: Добри.нови [re: MBA]  
АвторViaRa (Нерегистриран)
Публикувано02.04.02 22:35



Az sum si tuka, i cheta vsichko mnogo vnimatelno no do sega mai nikoi nemi e otgovoril tochno na vuprosa koito sum zadala.
Az ucha MBA v ne chak tolkova izvesten universitet v USA no puk sum na pulna stipendia i imam staj ot Merrill Lynch koeto ne zvuchi nikak zle. No kato se ima predvid shurobajanashtinata v BG dali moga bez nikakvi vruzki, samo na bazata na moite znannia i opit da si nameria podobavashta rabota sreshty suotvetstvashtoto i zaplashtane, ili tova vse oshte sa si mechti za chestnia bulgarin:) Neviarvam neshtata da sa se opravili ot kakto sum zaminala, daje mojebi obratnoto, no ako niakoi moje da mi dade niakakva konkretna informacia kato imena na firmi ili ..kakvato ima shte sum mu nmogo blagodarna



Тема Нали ти казах - добри :)нови [re: ViaRa]  
Автор dePhil (-=<@>=-)
Публикувано08.04.02 12:04



Ако и да продължава да не ми става ясно какво точно искаш да правиш, нито какво можеш.

Виж, въпросът със заплащането стои малко по-другояче ..
Впрочем, ти какво & колко очакваш?

~*~


Тема Re: Zavurshil MBA v USA??нови [re: ViaRa]  
Авторchicago (Нерегистриран)
Публикувано15.04.02 16:03



Hey guys,
i am finishing my MBA at a local university in Chicago. The market doesn't look so good here I might end up without a job.
At the same time I saw at econ.bg that Deloitte & Touche in Bulgaria has oppenings for associates in its corporate finance department. They require or prefer a candidate to have a MBA which I havn't heard so far in BG.
Do you know how much a position such as that will pay and do you think it is worth it to come back to Bg and take it.



Тема Re:нови [re: ViaRa]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано10.05.02 06:45



НЕ МОЖЕШ БРЕ!!!
НЕ МОЖЕШ ДА СИ НАМЕРИШ ТАКАВА РАБОТА БЕЗ ПОДХОДЯЩИ ПОЗНАНСТВА, А НА ТЯХ ИМ СЕ КАЗВАТ "ВРЪЗКИ"
И в България е като в Америка




Тема Това не е вярно.нови [re: Debora]  
Автор dePhil (-=<@>=-)
Публикувано14.05.02 18:41



Никой не отрича значението на връзките.
Но да го абсолютизираш е да си признаеш,
че "а ние двамата с Боби пием кафе"
е твоят професионален и житейски избор.

Лошо няма, де, но -
това, все пак, си е само един избор.
Не всеобщ факт.

~*~



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.