Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:22 27.06.24 
Професионални
   >> Финанси
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема пичове,нови  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано27.02.02 11:00



разберете едно. спекулациите на борсите не са за баламурници като вас. от борсите печелят стабилно единствено големите играчи, които имат достъп до поверителна информация. натъртвам на стабилно. всичко останало е въпрос на късмет, който хиляди олигофрена са се опитали да систематизират в понятия като "технически анализ', " пазарно поведение" , "оценка на риска" и така нататък. измислят се нови и нови финансови инструменти, кой от кой по-завързани и интересни, само с една единствена цел - да привлекат парите на баламурниците:) знам, борсовите спекулации са привлекателни. те дават надеждата и илюзията за бързи и лесни пари - мечтата на българина, а и не само на него:) този подход върви. странно наивни са хората. те смятат, че могат да преборят някоя компания, търгуваща се на американска борса, намираща се на хиляди километри от тук, само на базата на някакви сухи счетоводни данни и оценки от някой световен манипулатор като джей пи морган примерно, чийто интерес в случая не е ясен:) надеждата крепи човека. или по-скоро човечеца. онова, което кара човечеца да си обмени валута при циганите пред чейнджбюрата се нарича също надежда. или по-скоро щраусова глава в пясъка и съждения от типа - "на мен няма да се случи, защото аз съм много хитър" - хитър ли?!!!!! те точно такива "хитреци" търсят. хора, аматьора винаги е по-зле от професионалиста:) а професионалиста, за разлика от аматьора, използва всякаква информация, за да направи нещо. информация, от която само той разбира. аматьора за това е аматьор, защото се хваща на номерата на професионалиста.
нямате шанс, пичове, по чуждите борси:) имате шанс единствено, ако основете компания в реалния бизнес и потърсите финансиране от борсата. това е и целта, за която е създадена. ето това се нарича успех. ще се радвам да прочета някой, който го е направил.
ще се радвам и да чуя някой, който три години подред е на печалба в марджин търговията. ама като директен играч, а не като комисионер.
май единственото място, където може да изкарате някой лев, спекулирайки е БФБ. ама става въпрос за малко пари, защото БФБ е куха история. как става ли? сядате и мислите в кое от т нар блучипове имате познат и какъв достъп има той до поверителна информация. Тук в Бг, разбира се, единствените важни информации са размера на дивидента, търгово предложение или евентуално спекулативно вдигане на борсова цена за данъчни и търговски цели. купуваш и чакаш. продаваш и изкарваш за море. повече не може:) оборота на бфб е колкото на будката за цигари под нас:)цял свят търгува бъдещето. всеки, който се опитва да търгува настояще е обречен на загуба.
та така, пичове.....четете money lover - каквото прочетох от него, все беше истина:)


айде успех:)



Тема Re: пичове,нови [re: freestyler]  
Автор$$$ (Нерегистриран)
Публикувано27.02.02 17:47



Зная го това..............ВЯРНО Е!
И все пак,боря се като индиянец с целият свят,от този БУЛГАРИСТАН.........
Да изкарам някой и друг $ с валутна спекулация........ Кво да праиме??????????



Тема Re: пичове,нови [re: freestyler]  
АвторHaивниk (Нерегистриран)
Публикувано28.02.02 12:14



Наистина интересно мнение, проблемът е че ти си един от многото, които казват "така не става", без да казваш "как става". И от висотата на какъв опит и познание казваш всичко това? Кажи, да почерпим и ние от твоя богат опит.



Тема Re: пичове,нови [re: freestyler]  
Автор Keynes (market wizard)
Публикувано28.02.02 12:40



Prav samo do izvestna stepen. Vsichko zavisi ot vremeviq horizont. Po dulgosrochni investicii kato im smenqsh teglata ot vreme moze da se kaze che si struva.

ARBEIT MACHT FREI


Тема Re: пичове,нови [re: freestyler]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано01.03.02 01:04



Мисля, че дребните финансови спекулации са за умни, дисциплинирани и посредствени хора. За какво се пънеш да учиш цял живот, да бачкаш и да получаваш признание само за да можеш евентуално някой ден да правиш 30%печалба? Защото си посредствен. От страх от непознатото. Ами вземи завърти 2 кила кокаин и да видиш как си на +400% за 2 месеца примерно. Или фалшиви пари. Абе има си време и място за всичко. Стегнете се малко. 30% печалба - смешна история. Особено ако си българче с 30 000 долара и трепериш....после самото лечение ще ти струва 70% повече от приходите. Инвестиционна култура имали....смях.

help me


Тема Re: пичове,нови [re: $$$]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано01.03.02 10:05



чичко, срещу какво се бориш? срещу идиотските езикови грешки на Буш ли? има ли някакво значение местонахождението ти за това?
кво да праите - търсете клиенти. балъци. лакоми гъзове:)



Тема Re: пичове,нови [re: Haивниk]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано01.03.02 10:10



ти май не си чел, щом задаваш този въпрос. говориш ми наизуст, за да оправдаеш безпомощността си. кво искаш - да седнеш и да го надървиш, а аз да дойда и да ти го вкарам, като преди това ти намеря и къде ли?



Тема Re: пичове, [re: Keynes]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано01.03.02 10:21



все едно чета някой учебник:)
вашето занимание, момчета е паразитно занимание. с какво допринасяте вие за развитието на икономиката? нима финансирате някое прогресивно начинание? вторичния пазар е само оценка за дейността на предприятията. но вие дори и това не може да направите, защото вашите капитали са от нулево значение като размер. какво ви остава? да дублирате видимите за вас интервенции на големите брокери и да печелите покрай тях:). и да разбирате за "невидимите" им интервенции с огромно огорчение от затворения ви акаунт:)



Тема Re: пичове,нови [re: freestyler]  
АвторHaивниk (Нерегистриран)
Публикувано01.03.02 10:37



Виж какво приятелю, аз решението за себе си съм го взел и то е точно противоположно на твоето мнение. Тук става въпрос за това, да не се убива интусиазма на хората от такива като теб още в зародиш. Да всичко това което казваш е вярно, но го пише и в общите условия на всеки брокер. Разбира се не така левашки и наивно казано, както от твоята уста.
Ако искаш пък да си говорим за борси, направи поне една трета от сделките, които съм направил аз и тогава да говорим. Ако започнеш от днес, след 3-4 месеца може и да направиш 1000-2000 сделки. Хайде със здраве!



Тема Re: пичове,нови [re: Haивниk]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано01.03.02 10:55



кое решение си взел? да превърнеш умствения си потенциал в пари? ако е това - добро решение си взел....ама....не ти ли е кофти, че това, което правиш не носи полза никому? какво ще разправяш на внуците си? това ли - "аз, деца, цял живот се опитвах да открадна от парите на другите и то в малки размери"

аз извършвам по 200-300 от твоите сделки на ден. я да видя от сутринта какви сделки съм сключил- 1/ сключих сделка с кучето ми - аз да го разходя навън, а то да се изпишка и да не го прави в нас.
2/ дадох пари на един, който ми даде кутия цигари. преебах се. пари срещу отрова.
3/ не сключих една сделка - измиване на чисто предно стъкло с мръсна вода от мръсен циганин. мисля, че спечелих.
4/ продавам гевреци. от сутринта съм продал над 200, някои на постоянни, други на случайни клиенти, четейки общите условия на всеки брокер:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.