Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:05 27.06.24 
Професионални
   >> Финанси
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема US акции, Търговия на NASDAQ, NYSE, AMEXнови  
АвторHaивниk (Нерегистриран)
Публикувано15.01.02 12:06



Предлагам Ви в тази тема да си говорим за истински пазари, за истински борси и за истински акции. Добре дошли са всички, които вече търгуват в US. Можем да споделяме идеи и информация. Добре дошли са и всички тези, за които търговията на международни пазари е прекалено екзотично нещо. Няма нищо по-лесно от това да си реален участник в най-големия бизнес на планетата, където ежедневно се въртят десетки милиарди долари.



Тема Re: US акции, Търговия на NASDAQ, NYSE, AMEXнови [re: Haивниk]  
АвторYossarian (Нерегистриран)
Публикувано15.01.02 13:52



Дай си номера на кредитната карта, да поиграя и аз малко...




Тема Re: US акции, Търговия на NASDAQ, NYSE, AMEXнови [re: Yossarian]  
АвторHaивниk (Нерегистриран)
Публикувано15.01.02 14:20



Грешка! Няма да ти послужи, защото никой не използва кредитни карти при борсова търговия.



Тема Re: US акции, Търговия на NASDAQ, NYSE, AMEXнови [re: Haивниk]  
АвторYossarian (Нерегистриран)
Публикувано15.01.02 14:48



Мдааа, за борсова търговия се ползват пари, а пари се вземат от кредитни карти :))
Ти ми я дай, пък акъл не ща



Тема Re: US акции, Търговия на NASDAQ, NYSE, AMEXнови [re: Haивниk]  
Автор abracadabraМодератор (Abraaaaaaa)
Публикувано15.01.02 16:42



темата е хубава и ако някой не му харесва няма нужда да го натяква. иначе към наивник: данните в 15.30 за търговията на дребно бяха по-добри от очакванията, но май пазара пак движи надолу. как ти се струва прогнозата за nasdaq около 1000 в края на година (един аналитик в в.пари)?



Тема Re: US акции, Търговия на NASDAQ, NYSE, AMEXнови [re: abracadabra]  
АвторHaивниk (Нерегистриран)
Публикувано15.01.02 21:39



Честно казано, не ми се мисли толкова дългосрочно. Аз залагам на Daytrading-a. Днес данните бяха по-добри от очакваните но посоката, май се запазва надолу. Много важни са Earning reports през тази седмица, като се започне от INTC /Intel/ днес. Аз лично днес търгувах само QQQ за надолу, но вече съм в CASH и чакам. Успех!



Тема Re: US акции, Търговия на NASDAQ, NYSE, AMEXнови [re: Haивниk]  
Автор abracadabraМодератор (Abraaaaaaa)
Публикувано16.01.02 09:23



мерси за успеха, но вчера не беше от успешните дни. и аз бях заложил на qqq, но ми удари стопа на 40.5 и после си падна под 40. другия път:)



Тема Re: US акции, Търговия на NASDAQ, NYSE, AMEXнови [re: abracadabra]  
АвторHaивниk (Нерегистриран)
Публикувано16.01.02 10:50



Аз играх SSHRT QQQ @ 39.99 & 40.39 и прибрах profita на 39.76. Днес отново ще играя само QQQ и пак за надолу, не ми се рискува никъде. Играеш ли REAL или търгуваш PAPER. С кой брокер играеш?



Тема Към Наивник и abracadabraнови [re: Haивниk]  
АвторOMR (Нерегистриран)
Публикувано16.01.02 13:48



OK. Az naistina haresvam temata koyato ste zapochnali i men lichno me valnuva, zaschoto az vinagi sam izkal da moza da turguvam na golemite borsi v realno vreme ot moeto PC /po vazmoznost uspeshno, no tova e dr. tema :)/
Taka che az imam niakolko vaprosa kam vas veche igraeschite tam.
1. Kak tochno stava tova tehnicheski, kakvo e nuzno da napravish za da vlezesh v igrata /da si otkriesh s/ka li ?, kakva i t.n.?
2. Otkade moze da se nabavi info za tova - savremenna i aktualna literatura, saitove i t.n. ? Zaschoto, vie tuk si govorite za SSHRT QQQ, za targovia REAL i PAPER, no az lichno ne znam tova kakvo oznachava, a za da zapochna sche triabva da naucha ?!? She mi triabvat osnovnite pravila za borsova targovia, kapitalovite instrumenti koito se targuvat tam, i t.n. nai-obscho kazano vsichko :)
3. Kade se poblikuvat proznozite i analizite za ochakvanite dvizenia ?
4. Vazmozno li e da se igrae bez balg.posrednik / niakoe FBK /, t.e. direktno da se mine prez vanshen broker, na chiyato borsa se igrae ?
Predvaritelno BLAGODARIA za otgovorite /kolkoto po- izcherpatelni tolkova po-dobre:)/, sche vi ostovia i email: lowata@hotmail.com, ako aventualno reshite moze da izpolzvate i nego !



Тема Re: Към Наивник и abracadabraнови [re: OMR]  
АвторBull (Нерегистриран)
Публикувано16.01.02 14:26



Виж другите теми в сайта и ще намериш адреси на сайтове за тази цел. Например по-долу в темата FOREX и ма връзка към такъв.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.