Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:58 29.09.24 
Професионални
   >> Финанси
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: пичове,нови [re: Haивниk]  
АвторMoney-lover (Нерегистриран)
Публикувано18.03.02 15:04



OK пич! Всеки носи кръста си! Аз лично ти желая успех. Аз искрено се радвам на всеки, който е успял! Още повече на този който е успял да вземе нещо от световния империализъм. За жалост животът е такъв, че са много малко хората ТУК, които имат възможността да преебат гадния империализъм.

Още веднъж, искрено ти желая успехи. Всеки твой спечелен долар на US борсите ще гали моето самочувствие на българин.

Успех!



Тема Re: пичове,нови [re: Haивниk]  
Автор Keynes (market wizard)
Публикувано19.03.02 01:20



Samo taka kibicite da si traqt.

ARBEIT MACHT FREI


Тема Re: пичове,нови [re: Money-lover]  
Автор Keynes (market wizard)
Публикувано19.03.02 01:26



Tuka da ne sum na sbirka na komunisticheskata partiq. Kakuv imperializum kakvi pet leva .
No inache si prav za edno che mnogo kapitali se durzat navun i za suzalenie nashata ikonomika ne se razviva taka che da gi vurne obratno. Lipsva i durzavna politika v tazi nasoka (takava e vuzmozna!).

ARBEIT MACHT FREI


Тема Re: пичове,нови [re: Keynes]  
АвторMoney-lover (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 10:35



Keynes, това че твоето съзнание постоянно търси аналог с партийни събрания и партийно строителство е твое наследство от миналото и изкривявания, които си получил по време на една отминала епоха.

Терминът империализъм, който използвам е събирателно понятие на управленския елит на Западната цивилизация. Алвин Тофлър го нарича "ТЕ". Ако терминът "ТЕ" ще спомогне да не правиш асоциации с отминали епохи и партийни събрания ще го използвам занапред...

Повечето ти икономически мнения лансирани като постинги в клуба са кабинетни теории, които в реал лайфа са с нулева стойност.

От 9 години се занимавам само с валутни пазари и сделки, но за разлика от вас не парадирам с брой сключени сделки и велики инвеститорски решения, защото това е моята работа и знам цената на всеки един успех или неуспех.



Тема Re: пичове,нови [re: Money-lover]  
АвторHaивниk (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 11:43



И каква стана тя, много ми е интересно някой страничен, колебаещ се човек, какви изводи би си направил от тази дискусия. За съжаление тя се превърна в безмислена и не може да помогне по никакъв начин на някой който се опитва да вземе решение, да търгува или да не търгува на чужди борси или на Forex. Хайде успех на всички!



Тема Re: пичове,нови [re: Money-lover]  
Автор Keynes (market wizard)
Публикувано19.03.02 14:39



Moito suznanie turselo razni analogii - aide stiga be. Procheti si otnovo gorniq posting da vidish kakvi si gi iztuposal.
Ami az sum chovek ot reallifa i rabotq v reallifa. Otgovarql sum spored postinga. No mi e interesno drugo. Mnogo hora se lepvat za borsovata turgoviq i tazi na Forexa ei taka bez nikakvi po-solidni znaniq i razraboteni strategii, a razchitasti samo na zdravata intuiciq i kusmeta da capitalizirat lesni pari. Za tqh turgoviqta e samo nov vid elektronna igra. Tqh gi drazni ako nqkoi se opitva da navliza po-nadulboko v nestata i da raboti s po-rafinirani metodi. Da ne govorim, che pochne i da pecheli poveche. Ta v kraina smetka ti ot koi si. Nadqvam se da si ot vtorite.

ARBEIT MACHT FREI


Тема Re: пичове i nai veche money-loverнови [re: Money-lover]  
Авторpetko (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 21:11



Kakvo bi napravil s 30 000lv.?Ako ti gi poverq kakvo bi mi predlojil sled 6 mes.da rechem?



Тема Re: пичове i nai veche money-loverнови [re: petko]  
АвторMoney-lover (Нерегистриран)
Публикувано20.03.02 10:30



Петко, не ми задавай въпроси, които сами по себе си не носят въпрос! Още по-малко пък отговор...

Как може да очакваш /а ти определено не очакваш/ някой да ти дава съвети как да се разпореждаш с живота си и парите си. Направи с тях това, което считаш че е най-важно за теб в живота и на което си заслужава да му отдадеш вниманието си и усилията си.

Институцията за която работя /а и всяка банка в страната/ би ти плащала 3% годишна лихва ако ги депозираш при нея. Ако си купиш ДЦК /малко повече разправия/ ще постигнеш и 6-7% годишна доходност.

Ако си енергичен младеж, кръвта ти кипи, искаш повече, защото това не те удовлетворява /съвсем нормално/, ще трябва сам да откриеш начинът по който да задоволиш своите интереси и стремления. Всичко е в твоите ръце. И зависи единствено от теб.

С финансов инженеринг и спекулации обаче на индивидуално ниво забележителни резултати трудно ще постигнеш. Професионализмът в 21 век е вече на много високо ниво и само добре подготвени екипи в средни и по-големи институции са в състояние да се справят с тази материя.





Тема Re: пичове,нови [re: freestyler]  
Автор Shveik (Администратор)
Публикувано27.03.02 09:09



(имате шанс единствено, ако основете компания в реалния бизнес и потърсите финансиране от борсата. това е и целта, за която е създадена. ето това се нарича успех. ще се радвам да прочета някой, който го е направил. )

Koi e tozi ludia deto she ti kupi akcii ot tvoitata kompania ako niama vtori4en pazar za targovia. aaaaaaa??? .. kudeto moje6 da gi prodade6...
da ne misli6 4e horata kupuwat samo zaradi dividenta :)))))) hahahha

HORA ne mu se vruzvaite na glupostite na toia, toi sam si protivori4i stra6no mnogo. Az poznavam ne malko hora koito, samo s tova se zanimavat t.e. sa spekulanti na borsata... i to dosta dobri.
I znaeti li vinagi na licata im greeee edna samudovolna usmivka.. chak da im zavidi6. az ba4kam kat programist po 8 chasa na den. i edva iskarvam 600 lv na mesec.... a toi deto raboti po 5 chasa na den pravi 10-20 puti poveche ot men....
eeeeehhh jivot jivot :)))))

aide bay :))

Дори и да не можеш - ТРЯБВА.
Щом трябва значи МОЖЕШ.


Тема Re: пичове,нови [re: Shveik]  
АвторHaивниk (Нерегистриран)
Публикувано27.03.02 10:00



Shveik, наистина не е така както го казваш. Щом имаш много познати, които непрекъснато печелят, значи имаш много познати, които са чели много, натрупали са много опит, оставили са преди да започнат да печелят по една доста голяма купчина пари на борсата и т.н. Реалният живот е много по-различен. Да, печели се, да има красиви моменти когато удвояваш парите си за един ден, да много е интересно, но повярвай ми не е никак лесно. Да работи се по 6 часа и половина, обаче за това време се изразходва енергия и емоция, колкото ти изразходваш за 6 седмищи и половина, има моменти, когато следиш екрана, а нищо не виждаш, има моменти когато една губеща сделка ти изяжда 10 печеливши. Аз нямам познати, които непрекъснато печелят, а бих искал да имам, защото те явно са някакви гении, които са измислили система за прецакване на пазара във всякаква посока. Но това не означава, че не трябва да се търгува, това не означава, че половината от американците, които имат акции са пълни идиоти и са потенциални прецакани.
Голяма ода стана писанието ми. Моят съвет е търгувайте, но знайте че не всичко, което хвърчи става за хапване...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.