Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:52 23.05.24 
Професионални
   >> Финанси
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема КАК СЕ КАЗВАШЕ САЙТА???  
АвторПaнчo (Нерегистриран)
Публикувано22.11.01 16:40



Вчера четох някаква тема с някякъв сайт за търговия. Днес не намерих такава.
Сигурен съм, че беше тука... а може и да греша.

Все пак, ако някой го знае би ли дал адреса на този сайт.

Предварително благодаря.



Тема Re: КАК СЕ КАЗВАШЕ САЙТА???нови [re: Пaнчo]  
Автор abracadabraМодератор (Abraaaaaaa)
Публикувано23.11.01 09:49



панчо, я по - хубаво вместо да задаваш такива "любознателни" въпроси, просто прегледай темите малко по - долу. сайтове за търговия има много. достатъчно е просто малко да потърсиш. поздрави.



Тема Re: КАК СЕ КАЗВАШЕ САЙТА???нови [re: Пaнчo]  
Авторmuzata (Нерегистриран)
Публикувано23.11.01 10:11



Сайтовете за търговия наистина са много. Ето ти някои от тях: www.anmart-forex.com, acetrader.com, saxobank.com, global-view.com, mgforex.com etc.




Тема Re: КАК СЕ КАЗВАШЕ САЙТА???нови [re: muzata]  
АвторПaнчo (Нерегистриран)
Публикувано23.11.01 10:18



Благодаря ти музо!
Има нещо сронно в отговора на абракадабра, имам чувството, че съм му виновен за нещо, дано само така да ми се струва.
А сега по темата. Аз ще ги разгледам, но моля, ако ти Музо или някой от присъстващите в клуба е запознат с някой от тези сайтове да ми препоръча нещо. Ще бъда безкрайно благодарен.
Чакам повече информация.



Тема Re: КАК СЕ КАЗВАШЕ САЙТА???нови [re: Пaнчo]  
АвторMилeн (Нерегистриран)
Публикувано23.11.01 10:46



Може би говориш за моя постинг. Преди се казваше " кой инвестира със Deltastosk". Обаче модератора ми е сменил заглавието на "кой как и откаде инвестира". Погледни и там и дано ти свърши работа.



Тема Re: КАК СЕ КАЗВАШЕ САЙТА???нови [re: Mилeн]  
АвторПaнчo (Нерегистриран)
Публикувано23.11.01 11:01



Знаех си аз, че има нормални хора в този сайт!
Благодаря!



Тема Re: КАК СЕ КАЗВАШЕ САЙТА???нови [re: Пaнчo]  
Авторmuzata (Нерегистриран)
Публикувано23.11.01 11:02



За съжаление не съм търгувала през интернет и няма как да ти препоръчам по-специално някой сайт. Като ги разгледаш ще видиш и условията им. Можеш да използваш услугите и на някоя от бълг. фин. къщи. Изборът си е твой. Успех!



Тема Re: КАК СЕ КАЗВАШЕ САЙТА???нови [re: muzata]  
АвторПaнчo (Нерегистриран)
Публикувано23.11.01 12:15



Ааааа...!!!
Разбрах!
Вие в този клуб си имате номерца, които си погаждате и моят въпрос е разбунил поуталожилите се страсти. Сега прочетох по-обстойно мненията и ми светна.
Явно тук се афишират фирмени предпочитания, конкуренцията злобее и подстрекава модератора да ги цензурира.

ДОСТА ТЪПИЧКО!!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.