Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:03 28.09.24 
Хуманитарни науки
   >> Философия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Света не познава жена философ...нови  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано08.06.00 20:59



Света не познава жена -философ.Защо? Защото жените притежават качеството мъдрост, по рождение, когато мъжете го придобиват накрая на живота си. И то не винаги. Жените искат-любов, деца, брак...все малки и изпълними неща. Те живеят с нещата които могат да бъдат срещани във всеки момент......които се изживяват ежедневно.Жените не са така страхливи и малодушни като мъжете...особенно философите. Жените са свързани със сърцето си, което е по-близо до душата от ума. Мъжете са свързани с ума и той е далече от душата.Мъжете се интересуват от Бога, стават попове, но...не могат да обичат. Да обичаш, значи да си смел и всеотдаен.Да подчиниш себе си на детето, на любовта си. От къде сили, за това при мъжете.Те са егоисти.Те са страхливи. Затова, много от великите философи, са останали неженени. Те са били такива егоисти, че не са могли дори да си подберат партньор в живота.Те са били егоисти, без компромис.....защото да живееш с някого, значи да живееш в компромис.....с него. Затова и живота на много от тях завършва по подобаващ за тях начин....жалък начин. Не бъдете философи....Ви...и ти не се опитвай момиче. Какво правиш тук,между посерковци? Може ли един посерко, да ти реши въпросите????? Не може,....посеркото си е посерко........

Тема Света не познава жена философ...нови [re: МУЛЕ]  
Автор ВИ ()
Публикувано08.06.00 21:54



Мулешки, бях решила да не ти отговарям на писанията, ама пак ме предизвика. Този път позна. Има и такива мъже. Познавам такива. Но има и свестни, ама са толкова малко ... :-( С куче да ги търсиш. Само че, една забележка - мъжете егоисти даже не са и философи. Кухи са отвътре като гнил орех. Не очаквам някой да разреши моите въпроси, но ценя мненията на някои хора тук. Винаги е интересно да се обменят мнения. Пък ... ти нали оплюваш семейството като такова? Защо трябва изобщо да се жени човек, ей това не ми е много ясно, ама карай... Че Адам и Ева нали не са били женени?

Тема Света не познава жена философ...нови [re: ВИ]  
Автор Rapidfire ()
Публикувано09.06.00 00:57



Зщото чувството за собственост.... И от двата пола. Друга причина няма.

Тема Света не познава жена философ... [re: Rapidfire]  
Автор python ()
Публикувано09.06.00 09:15



света не познава и муле философ но какво да се прави. живот. при такива мъже не е проблем жените да стават философи. странна класфокация за пишещите тук правиш муле. били посерковци! формирайки една група в която си и ти колкото и да се правиш че не си от тук и си за малко и ти спокойно влизаш в групата на посерковците. не ти отива да пишеш такива думи. виж аз да го напиша е по друго. защото като добавя и това онова става по цветисто. но ти...........? направо звучи жалко. не ти отива.

Тема Света не познава жена философ...нови [re: МУЛЕ]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано09.06.00 12:49



Ви...всеки мъж ти е донесъл разочарования.Не е имало случай, в който да не е така.Или простоне си успяла да се докоснеш до сърцевината на този мъж и той не се е показал в силата на това да бъде посерко. Так че, надежда всяка остави....и поне няма да бъдеш за пореден път разочарована....... Когато оплювам семейството, то не е защото съм против него. След като съществува, кой сам аз за да бъда против него??? Просто надничам вътре, и изкарвам част от боклуците, довеждащи до възникването на семейството ........ Ако вникнеш в нещата, можеш да живееш с всеки, който ти е преятен.Не става въпрос да си сменяш партньорите всеки ден. Но свободата е нещо, което е свещенно и семейството няма право да ти я отнема.Тие можеш да бъдаш отговорна и без семейство, можеш да отгледаш дете и без семейство, можеш да обичаш едно същество и без да го обвързваш с веригите на брака..... Тогава нещата са по -истински......тогава нещата идват от вътре, а не просто така...защото всички постъпват така или заради другите...заради децата...... Жените са бъдещето на тази планета.Мъжете се осраха за последен и пореден път.....всъщност, те винаги са се осирали. В този смисъл, усети уважението на едното Муле, към категорията жена..... Питон, можеш да стъпваш по лайната и да не си лайно. Мулето ходи по лайната и ги тъпча с копитата си....това де , дето им викате философи....ама всъщност, дето са си ...."ако". Длъжен съм да си обърна внимание, че радко ти отговарям вече.

Тема Света не познава жена философ...нови [re: МУЛЕ]  
Автор VI ()
Публикувано09.06.00 13:27



Mule! Ne e viarno, che vseki myj, koito sym poznavala mi e donesyl razocharovania!!! Molia ne pravi zakliuchenia ot moe ime! Ima i svestni myje. Ima i kofti jeni. Tova e. E shtom vsichki myje sa poserkovci, togava kakvo mi preporychvash? Da si hvana mule za gadje li? ;-)

Тема za mu..нови [re: МУЛЕ]  
Автор python ()
Публикувано09.06.00 16:44



като рядко ми отговаряш та ми дреме. не държа изобщо да ми отговаря никой. изобщо. най малко пък ти. да не мислиш пък че аз нещо ще пиша за твоите тъпотии. пътувай!

Тема za mu..нови [re: МУЛЕ]  
Автор Змия ()
Публикувано09.06.00 17:17



Аз мисля, че в брака най-добре приляга мисълта на любимия ми Кърт Вонегът: "Моля, по-малко любов, повече добро държание!".

Тема za mu..Винови [re: МУЛЕ]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано09.06.00 18:05



Ви, явно не си се парила достатъчно...хая ха ха ха Но живота е за това....намери идеалния мъж, поживей с него някоя и друга година ...и ще разбереш че си прецакана.ПРосто е въпрос на време....ако беше поживяла по-дълго с можете, направили ти впечатление, резултата ще е същия. Мулето не те съветва....мулето не ти е съветник....Мулето не вожа да ти бъде гадже.....то е на 47 години...ха хаха ха

Тема za mu..Винови [re: МУЛЕ]  
Автор VI ()
Публикувано09.06.00 18:41



Oh...Mule! Pak sbyrka! Az kolkoto sym se parila ot myje ... niama znachenie. No sym sreshtala i chudesni myje... :-) A puk veche sum tolkova razocharovana, che i mule ne me biva da svalia ;-)


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.