Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:06 02.07.24 
Хуманитарни науки
   >> Философия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема топлата воданови  
Автор питон ()
Публикувано02.05.00 11:58



на прав път сте! скоро ще откриете топлата вода. драснете нещо готино и интересно ! кво се надувате!

Тема топлата воданови [re: питон]  
Автор Никой ()
Публикувано02.05.00 13:39



Нека ти обясня нещо за топлата вода. Тук не я търсим. Всички тук ходим мръсни , всеки воден от своите си съображения. Аз не се мия , защото не съм сигурен има ли или няма вода и всъщност мръсен ли съм или не. Мулето не се мие просто защото вече отдавна е над материалните неща и бидейки чиста енергия , всъщност няма какво да мие. Васко също не се мие. Той трупа толкова постепенно истината за водата , че докато стигне до нещо , водата вече е студена. Дзвер и той не се мие. Търси някаква релация между душа и мръсотията , за да осмисли необходимостта от миене. И SCAPEGOAT не се мие , понеже в света на феноменологията всичко е въпрос на когитации , родени от интенционалността на трансцедентното съзнание. Каквото и да означава последното , очевидно е непригодно за миене. Останалите които не споменавам (за което се извинявам) също си ходят традиционно мръсни. Ето така. Стоим си тука всеки в собствената си мръсотия и чакаме някой да пусне душа. И да ти кажа теляци дал Бог. С уважение! Никой

Тема топлата воданови [re: Никой]  
Автор питон ()
Публикувано02.05.00 18:24



аз знам че хигиената няма нищо общо с културата но толкова подробно да ми обясняваш? и кво ? кво открихте? кво движи света? вие ли? или сам се движи а?

Тема топлата воданови [re: питон]  
Автор Drug Vasko ()
Публикувано02.05.00 20:01



Нищо не можем да твърдим, там е проблема.

Тема топлата вода ;-)))нови [re: питон]  
Автор LA_PIOVRA ()
Публикувано03.05.00 00:44



и аз не се мия ..... аз само си плувам в топлата вода .... ха ха ха ;-)))

Тема топлата вода ;-)))нови [re: питон]  
Автор Никой ()
Публикувано03.05.00 09:19



"Кво движи света?" е подвеждащ въпрос. В него има няколко недопустими допускания. Първо допускаш , че свят има , без да си го доказал- грешно. Второ , допускаш , че допуснатия свят се движи , без да го доказваш - грешно. И трето , допускаш , че допуснатото движение на допуснатия свят се провокира от допусната външна на системата свят причина - "кво"- грешно. Но понеже любознателността трябва да се възнаграждава , ще се наложи да цитирам отново Дъглас Адамс и да ти отговоря на зададения въпрос - "42 ". Радвам се , че бях полезен! Никой

Тема топлата вода ;-)))нови [re: Никой]  
Автор питон ()
Публикувано03.05.00 10:35



първо май ще трябва да докажа че ме има. ....... ....... ....... мисля че математически ще справя . а ти как мислиш? ..... между другото от днес ни спират топлата вода. това е сигурно и не е нужно май да го доказвам.

Тема топлата вода ;-)))нови [re: питон]  
Автор Никой ()
Публикувано03.05.00 13:47



Лично аз ще се позабавлявам доста , ако успееш да се самодокажеш. Това определено ще е безценен принос към световната мисловна съкровищница. Обаче стига вече с тази вода , че току някой ще ни напише да драснем "нещо готино и интересно". С уважение! Никой

Тема топлата вода ;-)))нови [re: Никой]  
Автор питон ()
Публикувано03.05.00 15:15



обаче познаваш мама му стара! аз вече доказвам само на себе си! но май и това вече не ми е интересно. за топлата вода да не говорим.

Тема топлата вода ;-)))нови [re: питон]  
Автор Никой ()
Публикувано05.05.00 13:36



Намирам известно противоречие в думите ти , но то вероятно се дължи на собствената ми обърканост. Претенцията ти , че вече доказваш само на себе си не се връзва с пламенната ти готовност да докажеш това-онова на Мулето.Вероятно греша. С уважение! Никой


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.