Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:43 24.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Философия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: На опашката на Европа...нови [re: zxcqwe]  
Автор geri® (циник)
Публикувано01.02.12 21:38



Пич, вземи успокоителни. Ще помогне на всички.



Тема Re: Зомби - диктатор "модератор" ?!?!!нови [re: geri®]  
Автор zxcqwe (необхватен)
Публикувано01.02.12 22:03



"Пич, вземи успокоителни. Ще помогне на всички."

Ти що не вземеш успокоителни и си лекуваш манията, че си модератор из клубовете? Ти си червена гнида, нали? И затова протестираш с/у фактите.



За мен най-успокоително ще бъде да забележа че в Булгаристан-Абсурдистан настъпват промени по посока ДЕМОКРАЦИЯ И ЗАКОННОСТ. Че престъпната мафия си получава заслуженото и влиза в затворите. Че правосъдието започне да спазва законите. Че се парират подкупите и рушветите и изнудванията. Че се сложи СТОП! на всички мафиотски дейности и кражби. Че започне някакво развитие и подем в икономиката на страната и стандарта на живота на българите започне да се вдига и догонва европейския.

ЧЕ НАВЛЕЦИ ЗОМБЯСАНИ ЧЕРВЕНЯСАЛИ КАТО ТЕБЕ ПРЕСТАНАТ ДА СЕ ОПИТВАТ ДА СА ДИКТАТОРИ ИЗ КЛУБОВЕТЕ И СИ СЕДНАТ НА НАСРАНИТЕ ЗАДНИЦИ.

Анадъм? Или да хващам един налъм, за да посъветвам по - осезателно по тъпата чутура зомбясана?


- Какво се движи по-бързо от светлината?
- Човешката Глупост!

Тема Re: Зомби - диктатор "модератор" ?!?!!нови [re: zxcqwe]  
Автор geri® (циник)
Публикувано02.02.12 00:01



Аз не крещя с главни букви и хиляда цвята в опити да подчертая липсваща мисъл. Успокоително се взема от нуждаещите се.

Не се захващай с мене. Няма да си намериш здраво място. Ще изпушиш преждевремено.



Тема Re: Зомби - диктатор "модератор" ?!?!!нови [re: geri®]  
Автор zxcqwe (необхватен)
Публикувано02.02.12 00:47



"Не се захващай с мене. Няма да си намериш здраво място. Ще изпушиш преждевремено."

Слушай дрисльо посран зомбясан!
Ти си толкова нищожен, че не бих те забелязал АКО НЕ БЕ НАХЪЛТАЛ В МОЯ ТЕМА ДА СЕ ДЪРВИШ И КОМАНДВАШ И МЕ ПРЕДИЗВИКВАШ.
Върви си по пътя, чукай си дебелата червенясала кратуна и не ми се пречкай, гласувай си за БКП/БСП и недей да плашиш гаргите с твоите заплахи !!!

Нито ме познаваш, нито ще узнаеш кой съм, на колко съм години, къде живея и т.н.

Хайде марш у лево! Слава на БКП!




- Какво се движи по-бързо от светлината?
- Човешката Глупост!

Тема Re: Зомби - диктатор "модератор" ?!?!!нови [re: zxcqwe]  
Автор geri® (циник)
Публикувано02.02.12 00:54



Твоята тема няма нищо общо с клуба. Така се си ближи раните тихо и не вдигай шум.

Не ме вълнува къде живееш. Ще те побъркам виртуално. Малко ти е нужно.



Тема Re:Помилвания на опасни престъпници....нови [re: zxcqwe]  
Автор zxcqwe (необхватен)
Публикувано03.02.12 01:39








- Какво се движи по-бързо от светлината?
- Човешката Глупост!

Тема Re:Помилвания на опасни престъпници....нови [re: zxcqwe]  
Автор geri® (циник)
Публикувано03.02.12 12:36



Скучен си, повтаряш се.



Тема Re:До къде ни доведе КПСС/БКП/БСПнови [re: zxcqwe]  
Автор zxcqwe (необхватен)
Публикувано09.02.12 20:03





Докато червената комунистическа мафия богатее




- Какво се движи по-бързо от светлината?
- Човешката Глупост!

Тема Re:До къде ни доведе КПСС/БКП/БСП [re: zxcqwe]  
Автор dnaunseq (пристрастен)
Публикувано09.02.12 20:43



Комунизмът създава хора без собственост, без глас в управлението на капитала за производство и без глас върху средствата за производство на храна, с пълна зависимост от държавата. Реално комунистите са хора, чиято цел на живота е да са "без нищо", живеейки с това, което им е отпуснато, но без никакъв глас и навик за неговото увеличаване, развиване или завещаване в някаква по-добра или напреднала форма.

Комунизмът е бездетната Лили Иванова. Яловите поколения, които мангализираха страната и ни я оставиха във владение на мутри. Книжни плъхове, които изтезават с примката на бюрокрацията произвеждащия човек. Адвокати и идеолози, но не и иноватори. Изостанали тъпаци.



Тема Re:До къде ни доведе КПСС/БКП/БСП [re: dnaunseq]  
Автор zxcqwe (необхватен)
Публикувано10.02.12 22:52



"Комунизмът създава хора без собственост, без глас в управлението на капитала за производство и без глас върху средствата за производство на храна, с пълна зависимост от държавата. Реално комунистите са хора, чиято цел на живота е да са "без нищо", живеейки с това, което им е отпуснато, но без никакъв глас и навик за неговото увеличаване, развиване или завещаване в някаква по-добра или напреднала форма. "

Това бе основната цел на комунистите, когато завладяха доста страни:
Да превърнат народите в едно кротко и послушно стадо - без собствени идеи и творчество. Една маса, която да манипулират както си искат и колкото си искат. За целта използваха една уникална пропагандна машина в медиите и промиване на мозъците на хората с високо морални лозунги дори елементи от Библията - "Човек за човека е брат" и др. Същевремнно избиваха по най-брутален начин всички индивиди с по-развит интелект, които не се поддаваха на зомбясването и промиването на мозъците. Комунистите конфискуваха имоти и частна собственост по най-безцеремонен начин и това бе ПЪЛНО БЕЗЗАКОНИЕ. Обсебили богатствата на страната те почнаха да ги делят със своите привърженици - зомбясани ниско интелигентни селяни и тъпаци. Получи се "Диктатура на простака". От всички т.н. "соц. страни" БГ се оказа най-лесна за зомбясване и народа масово остави да му промиват мозъка. Всички останали соц страни се осъзнаха и почнаха да протестират и оказват съпротива на тази чума. Само в БГ никой не каза нито гък. Робско племе нямащо равно на световен план!


Отначало комунистите нямаха своя собственост - само ползваха т.н. "държавна собственост" както си искат за свои облаги. Но постепенно започна оформянето на червената комунистическа мафия от бивши ченгета и мутрите завладяха обществения живот и всички капитали. Забогатяха за 0 време и станаха мултимилионери с бизнес по света. А робския народ макар че виждаше какво става си траеше и затъваше все повече в мизерия и глад. И така се стигна до днешното катастрофално положение.Имайки цялата власт в свои ръце комунягите наредиха /неофициално/ правосъдието да не осъжда престъпниците, които крадяха като бесни и убиваха и правеха рекети и т.н. и т.н.
ДНЕС СИТУАЦИЯТА Е АБСОЛЮТНО УЖАСНА. НИКАКВО ПРАВОСЪДИЕ, НИКАКЪВ МОРАЛ, НИКАКВА НАДЕЖДА.... ПЪЛНА ТРАГЕДИЯ !!!

Аз не знам кой набор си ти, но не би трябвало хора родени след 1950г които не са живяли при комунизма да пишат в тази тема изобщо.

ЗА ДА ДИСКУТИРАШ ПО ЕДНА ТЕМА ТРЯБВА ДА ИМАШ ЛИЧЕН ОПИТ И ИЗЖИВЯВАНИЯ. ВСИЧКО ДРУГО Е ПРАЗЕН И БЕЗМИСЛЕН ЧАТ




- Какво се движи по-бързо от светлината?
- Човешката Глупост!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.