Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:19 26.09.24 
Хуманитарни науки
   >> Философия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: ВСИЧКИТЕ СА МАСКАРИнови [re: бaй Пeтkoв]  
Авторфuлocoф (Нерегистриран)
Публикувано10.12.11 13:39



"ВСИЧКИТЕ СА МАСКАРИ"

Невменяем дебелокож гьонсурат продажен Заглявушчин,
КОЛКО ПЪТИ ВЕЧЕ ТИ ПОВТОРИХ ЧЕ НЕ СЕ НАМИРАШ В РУСКИ КЛУБ И ТУК СЕ ПИШЕ И ПУСКАТ КЛИПОВЕ НА БЪЛГАРСКИ!!!!!!!


Ама кратуната ти проста не увира......
Изобщо не отварям руските ти клипове !!!!

Да заявиш "Всичките са маскари" е много лесно, нали?
НО ДА СИ ЕДИН ОТ МАСКАРИТЕ - ТОВА Е НЕЩО СЪВСЕМ РАЗЛИЧНО!

А ТИ СИ ЕДИН ОТ ТЯХ - ПРОДАЖЕН, ДУПЕДАВЕЦ И ЗОМБЯСАН ИЗРОД ОЯДЕН ЗАБОГАТЯЛ ОТ ТОВА ДА БЪДЕ МАСКАРА!

Осъзнай следния факт:
СССР НИКОГА НЕ Е ОСВОБОЖДАВАЛА БЪЛГАРИЯ.!!!!
ТЯ ПРОСТО Я ОКУПИРА ИЗГОНВАЙКИ НАЦИСТИТЕ ЗА ДА ВЗЕМЕ ТЯХНОТО МЯСТО И ДА НИ ИЗТОЧВА БОГАТСТВАТА И ДО ДНЕС.

НИКАКВИ "БРАТУШКИ" НИКАКВА ПОМОЩ - САМО ХИЩНО ИЗПОЛЗВАНЕ НА ТЪПИТЕ БЪЛГАРИСТАНЦИ.....ЧРЕЗ ПОГОЛОВНА И ФАЛШИВА ПРОПАГАНДА И ПРОМИВАНЕ НА МОЗЪЦИТЕ.

ТИ СИ ЕДИН ОТ НАЙ-ПРОМИТИТЕ МОЗЪЦИ!!!

ТАКИВА КАТО ТЕБЕ СТАВАХА ЗАПТИЕТА И ДЪРЖАХА СТРАНАТА 500 ГОДИНИ ПОД ТУРСКО РОБСТВО!!!








Тема Поручик Галицин + превод - Pemaroнови [re: фuлocoф]  
Автор бaй Пeтkoв (рекордьор)
Публикувано10.12.11 15:01







Тема Re: Поручик Галицин + превод - Pemaroнови [re: бaй Пeтkoв]  
Авторфuлocoф (Нерегистриран)
Публикувано10.12.11 16:37



Отрепко продажна!
Всеки що-годе нормален човек в БГ ще си зададе въпроса:
- Какво го вълнува един български чукундур от едно разградско селце,
какво е ставало преди 50-80 год в Русия?
За какво ми пусна този клип жалък психопат? Аз съм те преценил отдавна и съм ти сложил диагнозата: "параноидален шизофреник, грандоман".
Какво ти бърка в гъза поручик Галицин и проповядването на алкохолизма в тази дива страна, в която всеки е алкохолик зомбясан?
В БГ са ставали и битки и войни и какво ли не.... Нашата история изобщо не е скучна. ОТ КАКЪВ ЗОР ТРЯБВА ДА НИ БОЛИ ЗА РУСКИТЕ ПРОБЛЕМИ И ПРОСТОТИИ?

Я виж какво става в днешна Русия Заглявучкин дупедавцев:




Съветския фашизъм преименувал се на комунизъм продължава с издевателствата си, насилието, фалшификациите и преследването на прогресивните хора в Русия.





Тема Re: Поручик Галицин + превод - Pemaro [re: фuлocoф]  
Авторфuлocoф (Нерегистриран)
Публикувано10.12.11 16:47









Тема Поручик Галицин е белогвардейска песен брато! [re: фuлocoф]  
Автор бaй Пeтkoв (рекордьор)
Публикувано10.12.11 21:55





цитат:

Какво ти бърка в гъза поручик Галицин и проповядването на алкохолизма в тази дива страна, в която всеки е алкохолик зомбясан?
край на цитата.


Поручик Галицин е белогвардейска песен брато!.. Била е забранена по времето след Октомврийската революция .. Ъхъ!.. хихихи..



Тема МАЛИИИЙ, СЕГИ ХАМЕРИКАНЦИТЕ ЩЕ ВЪДВОРЯТ РЕД [re: фuлocoф]  
Автор бaй Пeтkoв (рекордьор)
Публикувано10.12.11 22:03



Ми що хамериканците се ослушват още та не идат чатър -пътър да въдворят ред .. А? .. хихихи..



Тема Re: ДО КЪДЕ НИ ДОВЕДЕ КОМУНИЗМАнови [re: бълrapuн]  
Автор Шпaгa ()
Публикувано11.12.11 16:53



Всъщност самият комунизъм - като обществен строй - няма как да ни е довел до където и да е просто защото самият той никога и никъде не е бил "построен".



Тема Re: ДО КЪДЕ НИ ДОВЕДЕ КОМУНИЗМАнови [re: Шпaгa]  
Автор blood2 ()
Публикувано11.12.11 17:22



Демокрацията също. Има само диктатура.



Тема Re: ДО КЪДЕ НИ ДОВЕДЕ КОМУНИЗМАнови [re: blood2]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано14.12.11 07:09



Все се чудя на малоумниците, дето само плюят по комунизма. Още помня едно време как беше в България - имаше си и добрите и лошите страни. Сега в големите градове наистина по-добре се живее, но за сметка на какво? Масова урбанизация. В България икономиката става все по-зле. Някои казват, че е имало комунистическа цензура. Ами имаше, ама от нея имаше много повече полза, отколкото вреда. Над 90% от хората са прости. Е, нужно ли е до тия 90% да достига вредна информация? Едно време човек можеше да вземе някоя книга и да знае, че там пише истината - в по-голяма или по-малка степен. Сега всичко е удавено в потоп от информационен боклук - няма кой да филтрира информацията, в резултат на което истината се губи между купищата лъжи. А за последните 20 години аз виждам само стадо от прогресивно оглупяващи индивиди и такива, които се възползват от ситуацията. Демокрацията е най-лошата от всички възможни системи на управление, особено в съчетание с капитализма.



Тема Re: ДО КЪДЕ НИ ДОВЕДЕ КОМУНИЗМАнови [re: Изyмeн]  
Автор Aтилea (пристрастен)
Публикувано14.12.11 11:20



Не мога да не се съглася за някои неща с теб. Децата ми никога няма да узнаят какво беше спокойствието ни като деца да играем до късно на улицата, нито да идем сами до училището. Пък аз мога само да завиждам на майка ми, че не е имала проблемите, които аз сега имам с калпавото образование, което получават децата ми.

Така че да... имало е и лоши страни, но е имало и добри...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.