Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:41 25.09.24 
Хуманитарни науки
   >> Философия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Оф Петкооо, ОФФ  
АвторCтpagaлeц (Нерегистриран)
Публикувано31.10.11 08:50



Имам нова алергия.
Не ми докарва обриви, но предизвиква морска болест с интензивни напъни за повръщане.

Причина:
Излиянията на Петко за Анйнщайн. И двете са отчайващо многословни досади, от които човек може да получи необратими болестни последствия.

Скромно желание, отправено към администраторите и модераторите:

Направете едно клубче "Петко и Айнищайни" и го наврете в някое ъгълче да не бие на очи.

Така клубовете ще се очистят от това досадно море от глупости, пък и любителите на празнословието ще си имат местенце само за тях. Всички ще са щастливи.

Това е. Просто исках да споделя личните си усещания, които болезнено напират у мен вече от години.



Тема Re: Оф Петкооо, ОФФнови [re: Cтpagaлeц]  
Автор Шпaгa ()
Публикувано31.10.11 09:16



Прав си! Съжалявам, че и аз допринесох не малко за лавината от празнословие в клубовете, които все още са достъпни за Петков. Той отдавна изгуби мярката, а и ние покрай него



Администраторите и модераторите по някаква причина не се намесват, но май е крайно време да го направят.



Тема Re: Оф Петкооо, ОФФнови [re: Cтpagaлeц]  
Автор Oтвъднoтo3oвe ()
Публикувано31.10.11 09:27



Лоренцовите трансформации са супер, приличат на сериала Ренегат.



Тема Re: Оф Петкооо, ОФФнови [re: Oтвъднoтo3oвe]  
АвторCтpagaлeц (Нерегистриран)
Публикувано31.10.11 11:16



А, много точна аналогия!

Същото чувство на преситено отвращение, без да имам нещо конкретно срещу съдържанието, изпитвах към безкрайните сериали, превърнали се незнайно по какъв начин в истински култ: 24 и Беглецът. От тия се изприщвах само като ги чуех в програмата на ТВ, точно както едно време като се сетех, че неделя вечер е опропастена от "Всяка неделя".



Абе май в тоя живот бая натрапени "хитове" ни мъчат (като се замисля за слави и протежетата му, за парада на смешниците, опс, ... абе, остави).



Тема Re: Оф Петкооо, ОФФнови [re: Cтpagaлeц]  
Автор Oтвъднoтo3oвe ()
Публикувано31.10.11 12:38



То реалността е тъпа, ти за сериали или СТО ще ми говориш.

Редактирано от Oтвъднoтo3oвe на 31.10.11 12:39.



Тема Re: Оф Петкооо, ОФФнови [re: Oтвъднoтo3oвe]  
АвторCтpagaлeц (Нерегистриран)
Публикувано31.10.11 12:46



А, нямам повече за казване по тая тема, каквото трябва съм казал.

Просто ми стана и на мен любопитно, че "любимите на цял народ" несменяеми мустакати телевизионни изцепки предизвикват у мен същите телесни неразположения както и вашата "СТО". Нали все пак и интернет е медия...



Тема Re: Оф Петкооо, ОФФнови [re: Cтpagaлeц]  
Автор Oтвъднoтo3oвe ()
Публикувано31.10.11 12:58



Медията печели. Писачите дето пишат в форумите не са медия, а заблудени или нямащи какво да правят или депресирани.



Тема Re: Оф Петкооо, ОФФнови [re: Шпaгa]  
Автор geri® (циник)
Публикувано31.10.11 18:12



Хехе, истерията на Петков е способна да доведе и модератор за клуб философия :)



Тема ДРУГ КЛУБ ШЕ СИ НАМЕРИМ..И ВИЕ ШЕ СЕ ДОТЪТРИТЕ ТАМнови [re: geri®]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано31.10.11 19:45





цитат:

Хехе, истерията на Петков е способна да доведе и модератор за клуб философия :)
край на цитата.


Модератори наспори Бог .. Но не мойте спря Петковизмът с модератори брато .. Петковизмът е отрова за зомбита ..Не можете с модераторстване спря действието на тази отрова.. Тя ще измори зомбитата до крак .. А които зомбита все пак изработят някакъв имунитет ще бъдат сварени на сапун от ония с колайдерите..


От опит сте се убедили вече че с гонения и баннване на бай Петков нищо не можете да постигнете .. Не можете да забраните Петковизъмът брато.. Аз обучих вече много антирелативисти и те знаят как се тепят зомбита .. Моето дело е безсмъртно .. Последователите на бай Петков ше тепят зомбитата .. ще ги мачкат като гниди!..

На всичко отгоре винаги можем да се изместим в нов клуб без модератор и вие ще иклимисате там на часа .. Доказано е !..



Тема Re: ДРУГ КЛУБ ШЕ СИ НАМЕРИМ..И ВИЕ ШЕ СЕ ДОТЪТРИТЕ ТАМнови [re: Петко Марков Петков]  
Автор geri® (циник)
Публикувано31.10.11 19:55



За клоунски изпълнения, и да гледаме и как антирелативисти жално се тръшкат, винаги сме готови






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.