Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:19 03.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Философия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: ЧЕТОХ СТАТИЯТА ЗА "СВЕЩЕННАТА ПРОСТОТИЯ"нови [re: Петко Марков Петков]  
Автор Oтвъднoтo3oвe ()
Публикувано30.10.11 12:32



Лъжата е красива, а истината не толкова.







Тема Re: ЧЕТОХ СТАТИЯТА ЗА "СВЕЩЕННАТА ПРОСТОТИЯ"нови [re: Петко Марков Петков]  
Автор Шпaгa ()
Публикувано30.10.11 13:44



" .. накрая си казах Ооо свещенна простотия !.. Като знам на каква глупава грешка по определяне на пътя в неподвижната система е изградена тая СТО глупотевина..."

Абе, зомбе задръстен

, докога ще ги повтаряш тия безсмислици? И защо най-сетне не вземеш да обясниш:

Как Айнщайн е извел относителността на едновременността, след като - според теб, смотльо безпросветний - той бил приел "растоянието между двата края на пръчката "rAB" за път както в подвижната , така и в неподвижната система."

Хайде, обясни го това - откъде следва относителността на едновременността в статията на Айнщайн от 1905 г.? И като не можеш да го обясниш, влизай в казана и сам си носи сапунерата за долнокачествения сапун, който ще се "получи" от теб



Тема Re: ЧЕТОХ СТАТИЯТА ЗА "СВЕЩЕННАТА ПРОСТОТИЯ"нови [re: Шпaгa]  
Автор geri® (циник)
Публикувано30.10.11 13:54



"Абе, зомбе задръстен, докога ще ги повтаряш тия безсмислици?"

Е що за реторичен въпрос?

Нали това му е основното занимание на такова зомбе, да повтаря безсмислици до откат?



Цифрите още не са свършили, ще си свидетелка на теми "Лоренцови трансформации N" където N клони към безкрайност



Тема Re: ЧЕТОХ СТАТИЯТА ЗА "СВЕЩЕННАТА ПРОСТОТИЯ"нови [re: geri®]  
Автор Шпaгa ()
Публикувано30.10.11 14:30



Нали това му е основното занимание на такова зомбе, да повтаря безсмислици до откат?



Беше ми омръзнал по едно време, но сега пак ми се струва много забавен - с това негово забавено мислене Все едно охлюв, който се изживява като орел, зареян из висините



Тема Re: ОБЯСНИХ СМИСЪЛЪТ НА ТЕРМИНА "ЗАГЛЯВУШВАНЕ"нови [re: Aтилea]  
Автор Aтилea (ентусиаст)
Публикувано30.10.11 14:32



В тази връзка (за отклоняване на вниманието) един виц:
================
Путин сънува Сталин, който му дава съвети как да направи реформата по- успешна:
- Избий конкуренцията и боядисай Кремъл в синьо!
- Защо в синьо?
- Разбрано момче си, знаех си, че ще искаш да обсъдим само втората част...
================
Признавам си, че и аз се хващам на въдицата в един диалог... Проблемът, заради който не ме харесват (примерно хора като рибаря... и не само), е че като цяло помня предмета на разговор и макар в момента да участвам в подмяната на темата, след време пак си проличава, че съм си останала на моята си позиция.



Тема Re: ЧЕТОХ СТАТИЯТА ЗА "СВЕЩЕННАТА ПРОСТОТИЯ"нови [re: Шпaгa]  
Автор geri® (циник)
Публикувано30.10.11 14:59



Ох, трябва да си сменя очилата, че никъде не виждам мислене в случая... Пък било то и забавено :)



Тема Re: ОБЯСНИХ СМИСЪЛЪТ НА ТЕРМИНА "ЗАГЛЯВУШВАНЕ"нови [re: Aтилea]  
Автор ribarqt_ (чудат)
Публикувано30.10.11 15:13



Проблемът, заради който не ме харесват (примерно хора като рибаря... и не само),
Ха че отде разбра че не те харесмам

може пък да ми харесаш , ако си пратиш снимката си



Тема Re: ОБЯСНИХ СМИСЪЛЪТ НА ТЕРМИНА "ЗАГЛЯВУШВАНЕ"нови [re: ribarqt_]  
Автор geri® (циник)
Публикувано30.10.11 15:34



"може пък да ми харесаш , ако си пратиш снимката си"

Външната красота обикновено ни отклонява и пречи да познаем човекът отвътре... Затова снимките са вредни :)



Тема Re: ОБЯСНИХ СМИСЪЛЪТ НА ТЕРМИНА "ЗАГЛЯВУШВАНЕ"нови [re: ribarqt_]  
Автор Aтилea (ентусиаст)
Публикувано30.10.11 15:38



Просто логическо заключение: След като ти трябва снимка, за да ме харесаш евентуално, значи в момента не ме харесваш



Я Минчо как ме харесваше, преди да го ориентирам за възрастта си

Ей, момчета... Шегувам се Да не си помислите нещо...



Тема Re: ОБЯСНИХ СМИСЪЛЪТ НА ТЕРМИНА "ЗАГЛЯВУШВАНЕ"нови [re: geri®]  
Автор Aтилea (ентусиаст)
Публикувано30.10.11 15:49



Не че чак са вредни снимките, но с първата част на изречението съм съгласна.

Преди 10-12 години бях редовен посетител на чата на bulgaria.com. Беше чат със специална атмосфера... Там наистина имаше и хора, които наричахме "холограми", т.е. хора, които се представят за каквито не са. Но с други, свестни хора там направих контакти, които и досега поддържам. Така че не снимките правят някого наш приятел, а съвсем други неща - откровеност, интелигентност, общи ценности и интереси...

"Най-ценните неща са невидими за очите..."




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.