Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:19 31.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Философия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: ЗАМЕТУВАШ ..ЗНАЧИ СИ ОБЪРКАН!..нови [re: Петко Марков Петков]  
Автор geri® (циник)
Публикувано30.10.11 20:57



Дебатът за Доплеровият ефект показа на всички че ти си готов да погазиш чрез лъжи и клоунади всякакви смислени аргументи, само и само за да защитиш някакво зле разбрано чувство за "чест". Казвам "чест" в кавички, защото ти не можеш да имаш чест.

Така че не се излагай да пропомняш това срамно мазало, дето те разнищиш та ти се разхвърча перушината по целия клуб.



Тема Re: ТИ ЗАБУРАВИ ЛИ КОИ СА ЗОМБИТАТА?..А? :)нови [re: Шпaгa]  
Автор geri® (циник)
Публикувано30.10.11 21:00



Е, сигурно си е инсталирал лампичка от джобно фенерче, за да се перчи че нещо му свети :) Как мислиш, че той ще признае, че няма оригиналното светещо?

Ще лъже и ще се тръшка, само и само да не личи че е фалшиво :)



Тема МИ ИСКАШ ЛИ ПАК ДА ПОДНОВИМ ТЕМАТА?..А?нови [re: geri®]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано30.10.11 21:03





цитат:

Дебатът за Доплеровият ефект показа на всички че ти си готов да погазиш чрез лъжи и клоунади всякакви смислени аргументи, само и само за да защитиш някакво зле разбрано чувство за "чест". Казвам "чест" в кавички, защото ти не можеш да имаш чест.

Така че не се излагай да пропомняш това срамно мазало, дето те разнищиш та ти се разхвърча перушината по целия клуб.
край на цитата.


Ми айде пак да подновим темата че пак да ме попилееш.. Искаш ли ?..





Тема Re: ГЪРНЕТО НЕ МОЖЕ ДА ОКАЧЕСТВЯВА ГРЪНЧАРЯ!нови [re: Петко Марков Петков]  
Автор Шпaгa ()
Публикувано30.10.11 21:04



Не налитай да ме окачествяваш.. остави тая задача за другите зомбита..

Казваш да не те окачествявам, а в същото изречение ти окачествяваш и мен, и другите, наричайки ни "зомбита" и "гърнета"

Що така? А?



Тема Re: НАГЛОСТ!нови [re: Петко Марков Петков]  
Автор Шпaгa ()
Публикувано30.10.11 21:07



Спомни си оня позорен за тебе дебат за доплеров ефект в който ти не можа да обясниш като как ще се получи променлив ДЕ при константна скорост на фотончетата спрямо мишенката..

Дебатът беше позорен САМО за теб. Ти се показа там като жалък лъжец.



Тема НЕ СЕ РАЗСЕЙВАЙ ОТ ВЪПРОСЪТ КОЙТО ДЕБАТИРАМЕнови [re: Шпaгa]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано30.10.11 21:09





цитат:

Казваш да не те окачествявам, а в същото изречение ти окачествяваш и мен, и другите, наричайки ни "зомбита" и "гърнета" Що така? А?
край на цитата.


Пука ми на мен че ми трака като как ще ме окачествяват .. Аз стоя високо над тия неща.. Само че когато зомбитата почнат да ме окачествяват и се разсейват .. забравят за какво ни беше думата .. отплесват се от същината на въпросите които поставям на обсъждане .. Така е и в конкретния случай !.. Ти помниш ли какво ти писах за грешката на гурото ?.. А?..





Тема С ГЛАСУВАНЕ ЛИ ЩЕ Я ДОКАРАТЕ?нови [re: Шпaгa]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано30.10.11 21:13





цитат:

Спомни си оня позорен за тебе дебат за доплеров ефект в който ти не можа да обясниш като как ще се получи променлив ДЕ при константна скорост на фотончетата спрямо мишенката..

Дебатът беше позорен САМО за теб. Ти се показа там като жалък лъжец.
край на цитата.


С гласуване не мойте постанови истината ..





Тема Re: НАГЛОСТ!нови [re: Шпaгa]  
Автор ribarqt_ (чудат)
Публикувано30.10.11 21:18



Спомняш ли си герчо как се оплете като пиле у кълчища , когато логическите клещи на петков щтракнаха около вратлето му , а , май си забравила нещо





Тема Re: С ГЛАСУВАНЕ ЛИ ЩЕ Я ДОКАРАТЕ?нови [re: Петко Марков Петков]  
Автор Шпaгa ()
Публикувано30.10.11 21:26



С гласуване не мойте постанови истината ..

Няма за какво да гласуваме.

са налице.



Тема ЛОГИЧЕСКИТЕ КЛЕЩИ ОКОЛО ГЛАВАТА ГЕРИЕВА :)нови [re: Шпaгa]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано30.10.11 21:32





цитат:
С гласуване не мойте постанови истината ..

Няма за какво да гласуваме.
ФАКТИТЕ са налице.

край на цитата.


Тези факти са логическите клещи около главата Гериева , както припомни и рибаря.... Чак на мен тугиз ми дожаля за Гери .. толкова сломен беше ..






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.