Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:57 17.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Философия
*Кратък преглед

Тема Hegelнови  
АвторStian (Нерегистриран)
Публикувано14.05.05 18:21



Zdraveite! Trqbva mi vuzmono nai-oprostena i razbiraema informaciq za biografiqta, vuzgledite i ideite na Hegel. 6te se radvam ako mi postnete link kum nqkoe mqsto kadeto ima informaciq na bulgarski. Blagodarq



Тема Re: Hegel [re: Stian]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано14.05.05 23:26





Българофил, пишещ на латиница?



Тема НЕ ЩЪТ ДА СА ПРИЗНАВАТ ДЕКА СМЕ ЕДНО.. нови [re: holi_day]  
Автор Пeтkoв (стар клубар)
Публикувано15.05.05 08:00



Здравей holi_day,
>>>
почти na bulgarski - шъ съ спраиш ли?

Българофил, пишещ на латиница?

<<<

... Хареса ми намекът ти..
Оно дека болгарофилот списва на латиница е лесен.. той барем си признавува дека е бугарин .. ами оние дека са писале сайта кой го даваш и дека ем са си чисти бугаре .. ем списват на бугарскиьо език.. само дека две али три букови са ги чофноли от латиницата ... ама дека као магаре у мост са се упреле и не щат да признавуват деко са бугаре .. те са трудните .. не е ясно соо що требе да им се промиьут промитите мозаки че да се управуват.. оти сме едно со тях..

НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/

Редактирано от Пeтkoв на 15.05.05 08:10.



Тема Ку щът!нови [re: Пeтkoв]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано15.05.05 08:54



Навлезе в дълбоки води - сега поплувай! Знам, че можеш.
Ще ми е приятно да прочета разсъжденията ти.

Стара българска поговорка: Който ме търси и аз го търся, който не ме търси, аз него - двойно не го търся.

Та защо ни е насила да приобщаваме част от нас, тръгнала по свой си път и отрекла се от корена си.


П.П. Виждам, че това е стилът ти, но когато постингът ти е към мен, те моля да не копираш мнението ми и да го ограждаш със ">>>" и "<<<". Имам навик да чета на писаното от мен в момента на писането, а паметта ми ако изневери мога да се върна и да прочета постинга си в "оригинал". Разчитам да се съобразиш. И без това рядко съм в този клуб, нека ми е удобно.



Тема Re: Ку щът!нови [re: holi_day]  
АвторStian (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 17:09



Lele kakva tragediq! 6to za bulgarin sam sled kato pi6a na latinica?! Vmesto da mi otgovorite na vuprosa vie se zaqjdate. 6te ti kaja edno ne6to holy_day: ДА ГО ДУХАШ!



Тема АМА ЧАКАЙ БЕ .. ТОЙ ТИ ОТГОВОРИ ЧИЛЯКА..нови [re: Stian]  
Автор Пeтkoв (стар клубар)
Публикувано19.05.05 20:02



Здравей Stian,
>>>
Vmesto da mi otgovorite na vuprosa vie se zaqjdate. 6te ti kaja edno ne6to holy_day: ДА ГО ДУХАШ!
<<<
Аха .. прописа на български .. и то с големи букви..
Все пак си мисля че това писаното на български с големите букви си беше излишно.. Той чиляка ти даде материал .. при това на български .. е, с македонски диалект ама то си е все тая .. Материала не беше лош ..погледнах го.. Ти обаче вместо да му благодариш взе та го заглявуши..
В какво е проблемът ???

Ако не си разбрал ей тоя му текст е син щото е линк :



Как става ли ? .. Ето как :


Като гледам как ти заглявуши тоя дет ти помогна се сещам за един виц...
Вица е такъв :
Заека бягал през гората та му главата слитала ..
Срещнал го мечокът и го попитал :
-Абе зайко , що така бегаш секаш некой те гони.. ??
-Маани .. маани.. Бегай да бегаме щот лъвът е издал заповед който има повече от две кила ташаци да му се отрежат..
-Е па ти що бегаш бе зайко .. те твойте нямат и 20 грама... -Очудено попитал мечокът.
-Там е работата мечо .. че те първо ги режат .. па после ги теглят ...



НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/

Редактирано от Пeтkoв на 19.05.05 20:56.



Тема Харесва ти да плюеш себе си?нови [re: Stian]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано20.05.05 00:14



Мислиш ли, че ме интересуват точно твоите "благопожелания"?



Тема Re: АМА ЧАКАЙ БЕ .. ТОЙ ТИ ОТГОВОРИ ЧИЛЯКА..нови [re: Пeтkoв]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано20.05.05 00:19



Мдаа... Ако започем да говорим в притчи ще усложним. Вицовета са и по-кратки, но също съдържат послания - само на пръв поглед елементарни.

Учител пита сина на известен графолог:
- Какво каза баща ти, като видя забележките ми в тетрадката ти за домашна работа?
- Че сте сприхав, склонен към юмручна разправа и средноинтелигентен...




Бих добавила след "средноинтелигентен" -> но не сред тази възрастова група, дори не сред своята.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.