Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:05 17.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Философия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ПЕТКОВ - социално или медицинско явлениенови  
АвторEkcпepт (Нерегистриран)
Публикувано11.10.04 22:10



Уважаеми дами и господа,
Четейки писанията на корифея на философията, физиката, изкуството и т.н. ПЕТКОВ(ветеран), в мен се появи странния въпрос:

"МЕДИЦИНСКИ СЛУЧАЙ ИЛИ СОЦИАЛНО ЯВЛЕНИЕ Е ПЕТКОВ ?"

Какви са причините за появата му?
Какво е въздействието му върху обществото?
Има ли лек срещу такива паранормални явления?

Ще съм безкрайно благодарен ако споделите вашите мнения !



Тема Re: ПЕТКОВ - социално или медицинско явлениенови [re: Ekcпepт]  
Автор ПETKOB (ветеран)
Публикувано11.10.04 23:30



Ба ли га?!



Тема ПАПАРАЦИТЕ СЕ МНОЖАТ..нови [re: ПETKOB]  
Автор Пeтkoв (ветеран)
Публикувано12.10.04 00:17



Здрасти ПЕТКОВ ,
Гледам регистрирал си се специално днес.. туй ти е първият постинг.. Регистрирал си се с ник ПЕТКОВ по подобие на моят ник Петков
Твърде елементарно Уотсън.. От самолет се забелязва че това са два различни ника.. Ако беше малко по-хитряга .. а не прост папарак то би могъл да се регистрираш с ник Петков но " е " да е латинско да речем .. тогава илюзията за същият ник би била пълна... хихихихи
Ама това твойто не е нищо.. има един нерегестриран Петков.. и той папарак.. все след мен върви и все едни ги ръси .. не ти е работа... хихихихи
Абе туй папараците сте на всеки километър .. грешка нямате... хохохохо
Все пак ти благодаря приятелю че си се регистрирал в моя чест, и че първият ти постинг е по мой адрес...
Поздрави !

P.S.
Много адаши имам .. има и доста интересни измежду тях.. ето тук ти поствам един :

Zdravei 4i4ko Petko,
Az ne se poznavam li4no s teb ,no baba mnogo mi e razkazvala za teb. tya sa6to e ot selo Dermanci.Mnogo kitno selce.Tia mi kaza ,4e cialoto selo mnogo se gordee s teb i ti pra6ta mnogo pozdravi.Kaza mi su6to ,4e Go6o - det raboti na selskia kazan e 4uval ot vnuka si Grigor ,4e moga da te namera i da se svurja s teb v Interneta.Dano uspeia.
Az mnogo iskam da stana velik hudojnik kato teb 4i4o Petko.Ti sigur ste mi pomogne6.Az ot muni4uk mnogo obi4am da si risuvam i baba mi kaza 4e moje i hudojnik da stana.Az se opitvah i za Arhitekt ama ne ma vzeha.Te tam nisto ne razbirat ot risuvane.Posle iskah i Doktor da stana da lekuvam baba kato ostaree no i tam ne ma prieha.Stoto samo vrazkarite vlizat-mi kaza baba.Ama sam re6il da vliaza v Akademiata Az oste neznam kakvi materiali da si kupa.Ama kato si doide6 na selo 6te te pitam.Ina4e mnogo hubavo risuvam razni jivotni na baba v dvora.A da znaes Cecka na baba svinkata kak sum ya narivuval,samo det nemoje da kvikne , mi kaza baba.Ina4e i e goliam spomen,6tot ia zaklaha minalata Koleda.Tia baba mi kaza 4e i ti dokato re6i6 4e stava6 za hudojnik si probval kakvo li ne.Ama nakraia kato si se pensioniral si re6il da porisuva6.Az tuk ti vidiah Rabotite i si li4i kakvo e narisuvano.Mnogo sa hubavi.Baba kaza ,4e po tova se poznavat velikite hudojnici ce si li4i kvo risuvat.A ne kato tozi Pikaso det ni6to ne mu se razbira.Puk kakvo mu e velikoto neznam.
Ti mnogo si se hvalil v seloto s tvoite resunki i razbrah ,4e baba Totka 6te po4va Internet kursove pri teb .Pa hubavo da si ima i tia jenata zanimanie , nali ot skoro i tia e pensionerka.6te 4akami da donese6 i Komputarnite Grafiki s koito si spe4elil 1va nagrada na mejdusvetskiat konkurs.Cialo selo se gordee s teb!!!!

Cialoto selo te 4aka da doide6 i da po4vame kursovete, 4e e goliama skuka!
Mnogo pozdravi ot vsi4ki na megdana v Dermanci i poburzai!

Tvoi P.Patkov/ ta nie sme po4ti ada6i ! /



Редактирано от Patko PATKOV на 19.11.03 21:01.

Ето и линк към тоя постинг (доста интересна тема възбуди тоя постинг ):


НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/

Редактирано от Пeтkoв на 12.10.04 00:54.



Тема МНОГО ЗНАЕШ ! - МНОГО ПИТАШ !нови [re: Ekcпepт]  
Автор Пeтkoв (ветеран)
Публикувано12.10.04 07:07



Здравей Експерте,
Ето ти един виц който поизяснява въпросът :
Младите каубойци имали час по математика..
Преподавателят им .. възрастен каубоец питал :
-Кой от вас знае колко прави 2+2 ? .. Я кажи ти Джон...
-Четири ... -отговорил колебливо младият Джон...
-Много знаеш!..- казал учителят и застрелял младия каубоец.. после се обърнал към Ханс..
-Я ти Ханс кажи колко прави 2+2 ...
Четири ... -отговорил колебливо младият Ханс...
-И ти много знаеш!..- казал учителят и застрелял младия Ханс.. после се обърнал към Бил:
-Я кажи ти Бил.. колко прави 2 +2 ... а ? ...
Младият Бил пристъпил уверено напред ... извадил пистолетите си .. изпразнил ги в учителят и после промърморил под носът си :
-Ти па много питаш !...


НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/


Тема Re: ПАПАРАЦИТЕ СЕ МНОЖАТ..нови [re: Пeтkoв]  
АвторXakep (Нерегистриран)
Публикувано12.10.04 11:03



Медицинско явление си, Петков!
Тези номера с кирилица/латиница не минават в DIR.BG от доста време.....



Тема Хммм...нови [re: Ekcпepт]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано12.10.04 14:07





If you want the answers - don't ask me.
The answers aren't in my head.


Тема КОГАТО В СЕЛОТО ВЛЕЗЕ ГОЛЯМ ЗВЯР..нови [re: Xakep]  
Автор Пeтkoв (ветеран)
Публикувано12.10.04 18:11



Здравей Xakep,
>>>
Медицинско явление си, Петков!
Тези номера с кирилица/латиница не минават в DIR.BG от доста време.....
<<<
Хихихихи.. Петков неинформиран .. хихихихи..
Щом казваш ... значи си пробвал.. значи не става .. значи някой е вземал мерки в дира против папараци и хакери... Наистина време беше...
И ей го на ... Петков е вече информиран .. Петков знае как да накара другите да му набавят информация... Петков е човек на когото му свети под шапката ... хихихихи..
Аз за друго исках да кажа... за това как когато в селото влезе мечка всички мъници започват да лаят... лаят щот ги е шубе от големия звяр.. Чудят се какво ше ги прави големия звяр ... ше ги яде ли .. ше ги (... ) ... ли...
А големият звяр обикновенно не им обръща даже внимание на мъниците.. но от време -навреме току вдигне крак и препикае някой мъник .. ей тъй .. за да не се обидят мъниците че съвсем не им обръща внимание... :)

НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/


Тема ИЗКУСТВЕН ИНТЕЛЕКТнови [re: holi_day]  
Автор Пeтkoв (ветеран)
Публикувано12.10.04 18:42



Здравей ,
>>>
If you want the answers - don't ask me.
The answers aren't in my head.
<<<
Отговорите може да ги търсите ей тук :


Да питат изкуственният интелект... :)

НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/

Тема Re: ИЗКУСТВЕН ИНТЕЛЕКТнови [re: Пeтkoв]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано12.10.04 23:22



или новата ми сигнатура е недоразбрана?



Да оставим настрана приказките за това кой кой е и какъв човек се "крие" зад съответния ник. Всеки сам пише приказката за другите, такава каквато може да я възприеме.

Защо някой си въобразява в един момент, че останалите имат нереални или изкривени възприятия му е невъзможно да преодолее порива си да бръкне в очите им под предтекст да бъдат отворени най-сетне?

Характерният жест - свити в юмрук пръсти и палец, сочещ нагоре, който в България се ползва при пътуване на автостоп в някой страни се приема като заплаха и не биха те взели за спътник, но в други "Молодец!" + похвала за майсторско шофиране.
Така, че възприятията са интересни, когато не са универсални...

С една нищо и никаква стрелка може да се каже и малко, и много, и нищо - ако не се провокира другия...
Философствай си спокойно. Чета те. Дали ще издребняваш с вкопчване за всяка дума или не - това си е твой личен избор, а мой дали има смисъл да отговарям.

Приятна вечер.

If you want the answers - don't ask me.
The answers aren't in my head.


Тема Re: ПАПАРАЦИТЕ СЕ МНОЖАТ..нови [re: Пeтkoв]  
Автор TEPMИHATOP (Нерегистриран)
Публикувано13.10.04 01:48



Сетих се за един виц:

Попитали Шерлок Холмс как се е оправял през целите тези години без жени.
- Елементарно - Уотсън! - бил отговорът.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.